Тест за овулация - въпроси /тема 2 /

  • 126 116
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 1 676
Леле, момичета най-после имам отрицателен тест за Ову..., бях се притеснила, след 3 дни +, но явно е нормално 3 положителни и някъде между тях е бил най-положителният. хахахаха. Ето теста, който направих преди малко.

# 751
  • Мнения: 39
Привет, мили дами!

Аз да споделя моят случай. Цикъла ми е 27 дни, а овулацията ми идва на 21вият ден. Някой с подобен случаи на късна ову? newsm78
Как засичаш О.? Ако е само с тестове за О. - това показва проблем, не късна О.

 newsm78  Казваш, че показва проблем? Какъв проблем може да е това? Извинявам се за въпроса, но ми е малко стряскащо като го прочетох  newsm78

# 752
  • София
  • Мнения: 4 878

 newsm78  Казваш, че показва проблем? Какъв проблем може да е това? Извинявам се за въпроса, но ми е малко стряскащо като го прочетох  newsm78

Проблема е, че между овулацията и следващия цикъл трябва да има поне 12-14 дни, т. н. лутеална фаза.

# 753
  • Мнения: 164
 Rolling EyesОвулацията е по различно време и не мисля чее голям проблем ако е по късно! Аз със първото си дете забременях на 21 ден от 28 дневен цикъл,супер редовен!Сигурна съм защото стана от 1 път правене като цяло на секс!Други сексуални контакти не бяхме имали цял месец!Така че не се психирай излишно!

# 754

Общи условия

Активация на акаунт