Тест за овулация - въпроси /тема 2 /

  • 126 214
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 214
Здравейте! Искам да попитам при ПКЯ и високи нива на ЛХ може ли тези нива да са толкова високи, че да дадат силно оцветена втора черта на тест за овулация без да има овулация?

# 736
  • София
  • Мнения: 36 193
Здравейте! Искам да попитам при ПКЯ и високи нива на ЛХ може ли тези нива да са толкова високи, че да дадат силно оцветена втора черта на тест за овулация без да има овулация?
Да.
При ПКЯ не трябва да се вярва много на тестовете за О.

# 737
  • Мнения: 6 214
Здравейте! Искам да попитам при ПКЯ и високи нива на ЛХ може ли тези нива да са толкова високи, че да дадат силно оцветена втора черта на тест за овулация без да има овулация?
Да.
При ПКЯ не трябва да се вярва много на тестовете за О.
Мерси много.
А щом не "засичам" овулация, значи ли че нямам висок ЛХ?

# 738
  • София
  • Мнения: 36 193
Здравейте! Искам да попитам при ПКЯ и високи нива на ЛХ може ли тези нива да са толкова високи, че да дадат силно оцветена втора черта на тест за овулация без да има овулация?
Да.
При ПКЯ не трябва да се вярва много на тестовете за О.
Мерси много.
А щом не "засичам" овулация, значи ли че нямам висок ЛХ?
Най-вероятно
Мери и БТ - така по-добре може да се прецени какво се случва с МЦ

# 739
  • София
  • Мнения: 1 676
Нормално ли е трета поредна вечер да имам положителен тест за Ову? Rolling Eyes

# 740
  • Мнения: 6 214
Нормално ли е трета поредна вечер да имам положителен тест за Ову? Rolling Eyes
Действай, работата отива на тризнаци. Шегувам се, надявам се да не се обидиш.  Hug Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 1 676
REAL_WOMAN, действаме ние, хахахаха! Как ще се обидя, няма такова нещо! Дай Боже..., да стане нещо Simple Smile Praynig Praynig Praynig

# 742
  • София
  • Мнения: 1 676
Реших да ви пратя снимка, макар и тестовете да са изсъхнали. Съвесем се обърках. Днес температурата ми беше леко повишена. Значи да тълкувам, че Ову е минала..ли Rolling Eyes

# 743
  • Мнения: 6 214
За мен това са отрицателни тестове.  newsm78 Или аз не разбирам.

# 744
  • Мнения: 1 633
Само последният тест е положителен, продължавайте с обичането и следващите 2 дни Simple Smile

# 745
  • София
  • Мнения: 1 676
Имайте предвид, че са изсъхнали  Laughing от няколко дни са. Иначе ето ги снимани на момента:
08.06

09.06

10.06.


Ох, обърквация голяма.. Rolling Eyes

# 746
  • Мнения: 20
Според мен последния е силно положителен ! Дано се е получило ! Стискам палци  Hug

# 747
  • Мнения: 71
Здравейте, искам да ви попитам може ли да се вярва  на сто процента на тестовете за овулация или не. С какви впечатления сте от тях. Може ли да има овулация а теста да е отрицателен?

# 748
  • Мнения: 39
Привет, мили дами!

Аз да споделя моят случай. Цикъла ми е 27 дни, а овулацията ми идва на 21вият ден. Някой с подобен случаи на късна ову? newsm78

# 749
  • София
  • Мнения: 36 193
Привет, мили дами!

Аз да споделя моят случай. Цикъла ми е 27 дни, а овулацията ми идва на 21вият ден. Някой с подобен случаи на късна ову? newsm78
Как засичаш О.? Ако е само с тестове за О. - това показва проблем, не късна О.

Общи условия

Активация на акаунт