Баба Марта мартениците закичи,какво ли ще е септемврийското мъниче!

  • 29 474
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 64
Matsutka аз съм с поп и джаз пеене в академията.Simple Smile

На кого трябва да си дам фейсбук координатите,за да се включа и аз в групата ако е възможно?

# 706
  • София
  • Мнения: 358
Matsutka аз съм с поп и джаз пеене в академията.Simple Smile

На кого трябва да си дам фейсбук координатите,за да се включа и аз в групата ако е възможно?
Ехее, браво на теб. Ти си в момента, така ли? Аз отдавна завърших. Ей как ми е мъчно за тая сграда и висенето по коридорите в чакане на поредния урок.  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 64
Да,в момента уча,аз май съм най-малката бъдеща мама тук. Embarassed Надявам се да ми помагат баби и дядовци,че да мога да си го продължа.  Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 641
Добър ден!

Елч, и аз съм притеснителна, особено за говоря пред много хора, борба страшна провеждам, без особен пуспех. Ти явно добре се справш, щом си препродавател, това в моите представи е сбъднат кошмар за мен.Какво предаваш, ако не е тайна?
Ваничка, много неприятно, как без ръкавици, дано всичко е наред, божеее познавайки се сигурно щях да вдигна гранзиозен скандал
Маци, аз тоя кекс не го направих, че нямам пълнозърнесто брашно, само от соленките забърках, но много ми е мерак да го пробвам
Нощни очи, как е в къщичката, сигурно е страхотно. И аз те последвах във flickr, ще чакам да видя снимки и от теб
MuciM, ти пък, не се тревожи, просто уточних, не се обиждам Hug
С главоболът няма да се разберем, парацетамола ме облекчава за 40 минути, не мога само да пия, пробвах със студени компреси, не става, ще търся някой бабин илач newsm78
Мацки, занете ли от къде не онлайн мога да си взема панталони за бременни? Харесах си 2 в Next но не ми се рискува онлайн да поръчвам, че съм напълняла и 44 вече не ми става, но не знам какво ми става. Другата седмица, ще трябва да пътувам командировка, а бизнес костюмите ми до един са ми омалели, хич не ми се иска да си взимам зимен бременнен официален панталон дето ще го обуя веднъж, по-скоро нещо ленено мислех с ленено сако и дънки освен това искам да си взема.
Търся нещо от тоя род
http://bg.nextdirect.com/en/g392198s3
и нещо такова
http://bg.nextdirect.com/en/g394196s2

Хубав ден 

# 709
  • Мнения: 64
Espa ,във h&m има хубави дрешки на приемливи цени..доколкото знам и lcwaikiki имат също ,само че не съм влизала още там. Simple Smile

# 710
  • Мнения: 1 687
еспа, дисциплината ми е "история на икономическите теории". аз пък на цялата си притеснителност не изпитвам никакво притеснение да говоря пред много хора. макар че едно е да застанеш пред аудитрия, пълна със студенти, а друго е пред такава със специалисти в дадена област. тогава и аз се препотявам Laughing

в уайкики преди имаше много готини бременни неща, ама сега не съм стигнала още до там. аз преди да забременея свалих 15 кг. и сега още си влизам в разни дънките, дето съм ги носила в междинните периоди Laughing

# 711
  • Мнения: 2 235
Как сте момичета?

Видях разкошни снимки и блог, Еспа   bouquet поздравления!

Ние снощи излизахме и после останахме да спим при нашите. Днес пък на обяд ходихме на гости на свекитата и въобще семейни срещи този уикнед. Точно пред вкъщи се развали колата  Crazy и сега ММ се разправя с нея.

# 712
  • Мнения: 69
   Здравейте,

   Нямах време да влизам тези два три дни и едвам ви изчетох.

   За сватби си говорите. При нас се получи доста интересно, на 30.12.2013г. ММ се престраши и ми направи най- милото предложение на света. Решихме, че ще се оженим септември месец. ДА, ама НЕ Simple Smile На 03.01.2014г. сме си направили нашето бебче и сега отлагаме грандиозната сватба за следващата година. Иначе смятаме просто да подпишем с родителите и кумовете, та да не се налага после да припознава бебето и т.н.
   Иначе и аз не ги разбирам хората, които се женят едва ли не насила, заради децата.

   В петък си взех БХС и всичко беше наред. 1:7300 за синдрома на Даун. Имам само един леко занижен хормон, който лекарката каза, че не е нещо страшно, може да предизвика високо кръвно във втория триместър, но ще го следи за да няма проблеми.

  А пък да ви се оплача ММ замина в командировка за 5 дни Sad По принцип рядко се разделяме и сега не мога да спя..... и  нямам търпение да си дойде......а едва днес замина.

  Еспа, наистина много добри снимки. До не отдавна бях любител фотограф, но напоследък работата така ме е завъртяла, че нямам време. И блогът ти също е чудесен....макар, че аз съм много лакома по природа и точно в момента всичко, което видя ми се дояжда Simple Smile

  

# 713
  • Мнения: 26
Момичета , искам да ви питам дали може да си правя масаж с вендузи и масло на Икаров за целулит  (по бедрата само разбира се ) , че напоследък ми пада кръвното и време за тренировки не ми остава , а виждам ,че целулита започва да се заформя.  Cry

Друго да питам за колички вече имате ли набелязани ?

Agness Историята ти колко ми е позната , ММ ми предложа на Коледа и разбира се и ние решихме за септември , но  се оказа че бебо е направен ден преди НГ Heart Eyes Blush , така , че сватба няма да има тази година  Laughing baby_neutral

# 714
  • Мнения: 65
sugarpup  аз ходя редовно на масаж и съм фенка на вендузите и спортния масаж, но от както съм бременна момчето , при което ходя каза, че ще задържим с вендузите няколко месеца. Каза , че сега масажът трябва да е много по-лек от преди. Също че трябва някои точки по стъпалата да се избягват. За маслото на Икаров нямам идея, но който знае дали може или не , моля да сподели  Wink

# 715
  • Мнения: 213
В Уайкики миналата седмица на последно намаление имаше дънки по 20 лева. Но са доста спортни дрешките, за бизнес не знам дали са ОК.

Елч, аз тъкмо си раздадох "дебелите дрехи", че и аз миналата година свалих 13 кила. Сега си ги връщам лека полека, но с кеф.

# 716
  • Мнения: 615
Здравейте момичета. Прочетох каквото успях и то по диагонал  Embarassed.
При нас се заредиха болести 3 седмици - първо батковците, сега бебето и направо съм гроги. Днес е малко по-добре и го изпратих при майка, а аз ще поизчистя, че вкъщи е пълен хаос и излизам в градината. Това до обяд де, на обяд ще взема юнака. Иначе сутрин се събуждам към 4-5, на обяд не издържам без малко почивка, как ще бъде като понапредна не знам. Не искам да мисля, защото ме лови страх.
В сряда съм на ЖК, да си видя най накрая бебчо, че нямам търпение.
Пожелавам на всички хубав, слънчев/макар и ветровит/ ден.  Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 1 687
Елч, аз тъкмо си раздадох "дебелите дрехи", че и аз миналата година свалих 13 кила. Сега си ги връщам лека полека, но с кеф.
лав, аз хич не дебелея с кеф, но аз исках да сваля 20-25 кг. и реално стигнах доникъде (същност до килата ми преди първото забременяване). в началото на дек. ги достигнах, в края съм забременяла Simple Smile и си казах "тази бременност ще внимавам, да не качвам пак 100 кила" и сега като гледам как качвам по-бързо и от преди и лошо ми става Simple Smile
но на фона на останалите проблеми това да е, де! ще се мъча после пак! Simple Smile

# 718
  • София
  • Мнения: 358
Добро утро, изпратихме татито на работа и айде пак отначало маратона.  Mr. Green
Мацки, не се впрягайте с килограмите. Внимавайте с тестеното, пък  после ще идвате при мен да се учите да се храните и ще отслабваме заедно.  Hug
Гледам, че повечето налитате на тестено. Ограничете го до минимум. Аз гледам да не прекалявам и засега ми се получава, но пък и за щастие нямам такъв глад за тестени храни.
sugarpup, относно целулитът не се притеснявай. Нормално е сега да го трупаш, не се плаши. Сега трупаш запаси за кърменето. С този целулитец после ще нахраниш бебчо (колкото и гадно и странно да звучи). Жените сме устроени да трупаме по бедрата и дупето заради кърменето. Просто е неизбежно. Недей от сега да го мислиш. Аз с предната бременност бях натрупала едно доста сериозно количество целулит, кърмих 1г. и 2м и след това и помен нямаше от него. Не знам дали съм критерии. Принципно повечето кърмачки изпитват въглехидратен глад, на който не трябва да се поддават. На детето са му нужни протеини за да расте. Въглехидратите се трупкат само на нас. Лично аз много внимавах, докато кърмя да не прекалявам с въглехидратите и всичко се нареди. Естествено и балансираната диета е важна, за да се случи всичко като по учебник, дето има една дума.
С тази бременност до момента съм +3кг, а с предната по това време бях вече +7
Агнес, браво за хубавите резултати. Дано бързо да минат 5 дни и да си гушкаш мъжленцето.
Еспа, какво стана с кекса, успя ли да го направиш?

# 719
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Добро утро и от мен:)
За храненето,на мен тесто що годе ми се хапва,но месо никакво."Отворила" съм се много на круши.Ям по 3 поне на ден.Чакам с нетърпение лятото.Надявам се,че няма да качим много кг тогаз:)
Еспа,аз съм далеч от твоята висота.Снимам с Никон Д 5000,който имам от 4 или 5г.Имам 2 обектива-       Nikkor AF-S DX 18-105mm f/3.5-5.6G и един твърд 50-ка-f/1.8.Взехме и стативче и външна светкавица:)В началото си снимах основно на Ауто режим Embarassed Embarassed EmbarassedТолкова ме е срам.Миналата година милото ме записа на кратък фотографски курс,та от тогава не смея и да мисля за режим А:) Joy Joy Далеч съм от нивото на твоите снимки.А за детето-моето на 7 г. почти и никога не е имал желание да позира:)Прилагам албумче от фейса с малко снимки:)
Хей,трябва да се мисли за заглавие на нова темичка,но за жалост мен хич ме няма по тази част Rolling Eyes
Успешна нова седмица!

Общи условия

Активация на акаунт