Баба Марта мартениците закичи,какво ли ще е септемврийското мъниче!

  • 29 460
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 687
ооо, маци, аз съм готова да съм ти първата клиентка като отвориш център Simple Smile
ходила съм на диетолог и определено ми беше мноооого полезен.
я ми кажи вярно ли е, че ако не си задържал едни килограми поне 6 месеца все едно не си отслабвал? т.е. организмът си се стреми към предишните повече кг?

# 736
  • Мнения: 18
О ясно, значи да си пълнеем да спокойствие Joy
Относно отварянето, съвета ми е преди да родиш Laughing Септември ще имаш доста занимавки покрай бебето и градината, че да се натоварваш и с това  bouquet

# 737
  • Мнения: 64
Мен ме пратиха да си запиша час за късна фетална във Фемина при др. Димитрова, но някой тук беше написал, че не обръщала много внимание на пациентите и ги прeтупвала.Имате ли препоръки за лекари от фемина?

Последна редакция: пн, 17 мар 2014, 14:57 от missclaire

# 738
  • София
  • Мнения: 358
Елч, определено, колкото повече задържиш кг-те, толкова по-голям е шансът да не ги възвърнеш. Принципът при нас е следният - учиш основните правила при храненето АБВ-то при начинът на хранене  балансът. В последствие в един момент, когато вече не си при нас, ти имаш добра основа и можеш дори сама да си направиш хранителен режим, с който да се поддържаш. Така се постига трайно отслабване. Когато се храниш балансирано и правилно, тялото ти влиза в нормален режим на работа, който режим е именно НЕтрупането на излишни мазнини. Когато организмът на човек работи правилно, тогава няма натрупване на кг. Целта е да вкараме организма в нормален режим на работа. Когато научиш основните правила, видове храни, лесно поддържаш теглото, което искаш. При нас имаш ежедневен контрол на храненето, попълваш меню какво ядеш през деня, ама и до най.малката подробност. Имаш ежеседмични измервания на анализатора, защото все пак трябва да знаем на къде вървим, дали случайно не спада мускулната маса (което не е добре), сваляш ли мазнини (с какво темпо става това), как са костите, според показателите коригираме някои неща в менюто ти и т.н. Абе много е интересно.
flapper, и аз съм по-склонна да е преди това, ще имам врем еда го разработя и ще ми е по-лесно да бачкам дори с бебето. работата не е тежка и се работи само сутрин. Мисля, че ще мога да се справя и сама. А и ММ е печен и той почти е консултант, дава супер компетентни съвети. Ще го правя и него консултант хахахахахаха. А и той самият с програмата има свалени 20кг, които продължава да поддържа без особен режим и лишения повече от 1 година.

# 739
  • Мнения: 18
Мен ме пратиха да си запиша час за късна фетална във Фемина при др. Димитрова, но някой тук беше написал, че не обръщала много внимание на пациентите и ги притупвала.Имате ли препоръки за лекари от фемина?

И моя лекар така ме посъветва, не съм търсила отзиви и мнения, но май тук някой беше коментирал, само дето не помня и аз кой беше ooooh!

# 740
  • Мнения: 160
Нощни очи , супер са ти снимките, понякога не е зле да се вслушваме повече в това, което ни казват мъжете  Whistling

kristina_nk, със сигурност хормоните също оказват голямо внимание, но то си е и до характер, а  зависи в каква точно ситуация попадаш. Аз имам трима шефове. Двама от тях са печени, а третият е голям комплексар и некадърник и всъщност си избива комплексите, викайки по подчинените му. В 99% от случаите, когато е навиквал някого, се е оказвало в последствие, че не е бил прав, но никога не се е извинил за това. Аз по принцип много анализирам хората, наблюдавам ги и си вадя разни изводи и рядко греша, не знам как и защо, просто имам много добра преценка за хората. Та , в случая на шефа ми, считам, че той вижда, че няма авторитет сред подчинените си и всячески се опитва да си създаде такъв, като пред 80% от деня прекарва в това да крещи по някого. Съответно авторитетът му съвсем се изпарява  hahaha . По мен много рядко крещи, може би се е случвало 1-2 пъти, но аз усещам, че просто много зле ми влияе на психиката и нервната система да слушам това крещяне по цял ден, няма значение, че не вика по мен. Просто е неприятно, и като си представиш и как се чувства и другият човек, на когото крещят, и го излагат пред всичките му колеги.
Божеее, извинявам се, че ви занимавам с моите глупости, малко се отплеснах ooooh!

sugarpup, ще се радвам да споделиш линка за abc-то

matsutka, наистина много интересна професия. Сигурно е много приятно да помагаш на хората. В повечето случаи, когато някой ми заговори за отслабване, той има предвид отслабване чрез диета. Според мен отслабването не може да се получи само с диета. Може, но не ми изглежда здравословно и дълготрайно честно казано. Една от моите колежки, например, спазва прословутата 90-дневна диета и свали 8кг. Сега - 3-месеца след като приключи с диетата, смята пак да я започва, защото е качила 9,5кг. Освен това, не може да отслабнеш, хранейки се здравословно, и след това да очакваш да не си върнеш обратно килограмите, като се върнеш на стария си вреден хранителен режим. За мен, рецептата за дълготрайно отслабване е правилно хранене + спорт, защото какво като си слаб и ти се тресе задникът  #Crazy . Не знам дали ясно си написах мислите, но нещо днес съвсем ме няма   Tired

# 741
  • София
  • Мнения: 358
Wickedly, хахаха много истеричен шеф имаш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Стана ми много смешно като си представя мъж да крещи по цял ден. За жена ми е по-приемливо. Човекът явно има проблеми с хормоните  Mr. Green
Иначе по повод храненето, това, което описваш е и нашата цел. Целта е да се научиш да се храниш правилно и здравословно. Но това не е лека задача. Не можеш просто да четеш разни статийки и да се водиш по тях. Има много тънкости, много неща, които няма да намериш в нета. Едно е да се храниш здравословно, да не ядеш боклуци и т.н., друго е да имаш ежедневен контрол върху това, а още по-друго е да се научиш да балансираш всички здравословни храни, за които знаеш, че са такива. А не да ядеш примерно безразборно плодове, само защото са здравословни.

# 742
  • Мнения: 64
Септември изглежда тъй далече,а ние вече нямаме търпение да гушнем малкото човече.

 Mr. Green

# 743
  • Мнения: 10 993
Мен ме пратиха да си запиша час за късна фетална във Фемина при др. Димитрова, но някой тук беше написал, че не обръщала много внимание на пациентите и ги притупвала.Имате ли препоръки за лекари от фемина?

И моя лекар така ме посъветва, не съм търсила отзиви и мнения, но май тук някой беше коментирал, само дето не помня и аз кой беше ooooh!

и аз се записах във фемина при доц. Димитрова, гинеколозите все нея препоръчват. Вие защо мислите че претупва пациентите си.

# 744
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!

# 745
  • Мнения: 25
Момичета, да ви разкажа края на историята, за ефекта от облъчването с негативна енергия + завист необяснима. Вечерта след неочакваното обаждане и нетактичното тикане на носа и в личните ми работи и решения, на нахалната ми позната., и след като с вас коментирахме за суеверието и за това кога да кажем на всички за очакваното събитие......получих обилен кръвоизлив. Тук не става въпрос за зацапване или леко кървене, а именно за масивен кръвоизлив. Естествено веднага ме приеха в болница, на системи, хапчета, и сега слава бого аз и бебето сме добре...ще си полежим тук, но важното е, че всичко е със щастлив край. Оказа с, че въпросния кръвоизлив е от ниско разположената ми плацента, по принцип, предната ми бременност също протече по този начин / обилно кръвотечение и лечение в болница/, важното е , че тя приключи с раждането на прекрасния ми син, сега вярвам , че краят ще е същия. Но просто още ме гложди въпроса, нахалната телефонистка с завистта си ли предизвика събитията.....Както и да е важното е, че бебчо и аз победихме злобата, горчилката и черните мисли................

Общи условия

Активация на акаунт