Баба Марта мартениците закичи,какво ли ще е септемврийското мъниче!

  • 29 475
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 358
alaskan summer , много хубави снимки. На мен това не ми е страст, хич ме няма хахаха, обаче много обичам да гледам хубави снимки.

# 721
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Матсутка,Благодаря Hug Hug HugМоите бледнеят пред тези на Еспа:) Hug Hug Дано и аз някой ден достигна нейното ниво! Hug Heart Eyes При мен има повечко шум,няма я тази острота в снимките,като при нея....
Дано септември се радвам на бебче,което е по-склонно да застава пред обектива:) Hug Praynig

# 722
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравейте!  Hug

Цветенце, радвам се, че сте по-добре вече!

alaskan summer, не бях ти разглеждала снимките. Харесват ми! Peace

ММ сега нещо ме тормози по темата. Как съм била скрит талант и съм щяла да стана нам си какъв фотограф и бла-бла. Аз въобще нямам такива амбиции.  Crazy Кеф ми е да щракам, ама ме дразни мистър с неговите теории.

Май е време да се заловя с новата тема. Simple Smile

Хубав ден от мен! Hug

# 723
  • Мнения: 160
Добър ден, момичета   bouquet

толкова много сте изписали, докато ви изчетох и забравих какво щях да пиша Rolling Eyes

Страхотни снимки, момичета! Обожавам да гледам добри и вдъхновяващи фотографии, а вашите са точно такива  Simple Smile . Аз миналото лято се запалих по фотографията, след като случайно попаднах на една изложба със страхотни снимки. Не помня как се казваше фотографът, но снимките наистина бяха невероятни  Crazy За съжаление още не ми е дошъл редът да си купя хубав фотоапарат. Снимам с любителски никон (така наречените "сапунерки"  Embarassed ).. На мен любима ми е макро фотографията (което е почти невъзможно за снимане с моята машинка, ама здраве да е  Flutter )
Някой ден като си купя хубав апарат, ще се изфукам и аз  Wink

Този уикенд си изкарахме супер с мм  Crazy . В събота се вдигнахме и отидохме в планината. Времето беше страхотно. Направихме си пикник (че някои от нас, все са гладни  Whistling ) на брега на едно малко езерце. Останахме там около 2 часа, като просто лежахме и мързелувахме. Беше толкова тихо и спокойно, направо се унесох и заспах по едно време, мм и той, да не остане по-назад, беше заспал и захъркал, което пък ме събуди  Crossing Arms . След това пообиколихме още малко из гората и решихме да се прибираме. Бях толкова отпочинала, както отдавна не съм била. В неделя се събудихме рано и уж щяхме пак да си правим разходка в гората, но вятърът ни отказа. Мързелувахме цял ден  Blush . След обяд с триста зора се мобилизирахме да почистим апартамента, че беше станал.....  ooooh! Ама сега свети де  Flutter . И днес дойдох на работа с такова желание и пълна с енергия, но 10мин бяха напълно достатъчни да се ядосам и да се почувствам отново като парцал, след като шефът ми се оказа, че днес се е събудил с "гъза нагоре" и държи да скофти живота на всички околни......  #2gunfire Аз по принцип не съм от "спокойните" хора и лесно се нервирам и ядосвам, особено когато някой ме обвинява за собствените си грешки  #Cussing out . В резултат на тия нерви и стрес от сутринта малкото човече явно също е нервирано и само ме подритва, все едно ми казва: "Я се стягай, жено!! Не се ядосвай, че ми нарушаваш спокойствието  Naughty "

Това е от мен за сега, хубав ден   bouquet

ПС: Нощни, покажи ни и някои твои снимки, ако имаш желание разбира се  baby_neutral

Последна редакция: пн, 17 мар 2014, 11:36 от Wickedly

# 724
  • Мнения: 110
Момичета, как сте днес в това слънчево и ветровито време.
Аз започвам да се учудвам колко много ми личи за 3 месеца и какво коремче се е оформило, а на килограми почти не съм мръднала (1.5/2 кг).
Не знам защо си мислите, че когато булката е бременна задължително е насила заради бебо. При нас бебо е плануван и съзнателна правен, с много желание и любов, но ние например си знаехме, че няма да тръгнем да организираме сватба без стимул Stuck Out Tongue

# 725
  • София
  • Мнения: 358
Wickedly, много кофти така с шефа. Много е гадно и напълно те разбирам. Дано не мине така целият ти ден. Браво за почивката в  Събота, оф и аз искам малко разпускане.
аляскан, с практика идва и ученето. Снимките ти наистина ми харесаха, а някои от тях направо се открояват. Не знам, може би зависи и от апарата, де. То аз не съм критерии, гледам като един любител, плакнещ очи в хубави снимки.
Нощни, щом ТМ вижда потенциал, значи наистина има такъв. Замисли се, защо не?
Време е за нова тема наистина. Аз ще се опитам да предложа заглавие някакмо, ама музата ме е напуснала за известно време и хич ме няма. Иначе и стихове пиша, имам цяла тетрадка със стихчета. Изгубих ума и дума вече и не мога нищо да измисля.

# 726
  • София
  • Мнения: 358
Септемврийските мъници пърхат с палави ритници

# 727
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
ПС: Нощни, покажи ни и някои твои снимки, ако имаш желание разбира се  baby_neutral

С удоволствие! За сега съм качила малко, но не сколасвам.
http://www.flickr.com/photos/10687677@N03/

# 728
  • Мнения: 48
Здравейте, момичета Simple Smile

Wickedly и аз имам същия проблем на работа, много нерви изхабявам, но той и характера ми е такъв и напоследък съм още по-нервна - не съм сигурна дали не е и от хормоните. Лошото е, че най-често на близките си изкарваме после нервите... Обаче горе главата, опитай да си по-спокойна, никак не е лесно, обаче е за наше добро и на бебоците.

Alaskan summer снимките ти са чудесни, много ми харесват, продължавай в същия дух Simple Smile

НБ и аз май съм като теб, вече започва доста да ми личи, а не съм качила килограми - 1,5-2кг. Конструкцията ми се промени изцяло и понеже ми е за първи път ми е много странно Simple Smile

# 729
  • София
  • Мнения: 358
Нощни, наистина ТМ е прав. Има над какво да се замислиш, определено са много хубави

# 730
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Благодаря ти, много мило!  Hug На мен ми е наистина странно това ново положение в което попаднах. Simple Smile Може би имам нужда от време да свикна. Simple Smile

# 731
  • Мнения: 110
Моето предложение е: Септемврийче малко покажи се - момче ли си или момиче

# 732
  • Мнения: 18
Добър ден и от мен  bouquet  bouquet  bouquet Хич не се зарадвах сутринта на прогнозата за времето, дават го топло и хубаво, а аз на работа......... направо завиждам на всички които имат време за разходки Rolling Eyes

Добро утро, изпратихме татито на работа и айде пак отначало маратона.  Mr. Green
Мацки, не се впрягайте с килограмите. Внимавайте с тестеното, пък  после ще идвате при мен да се учите да се храните и ще отслабваме заедно.  Hug

matsutka с какво се занимаваш, ако не съм много нахална  bouquet

За хъркането, моя всяка вечер обработва по няколко кубика дърва, ако мога така да се изразя  Joy , но аз съм свикнала, и не ми пречи, а винаги заспивам след него. Хъркането грам не го чувам, но детето и да шепне го чувам винаги newsm78. Първото ми дете беше мнохо кротко и спокойно бебе, само ядеше и спеше. Някъде около 6тия месец след раждането на моя му се наложи да замине за няколко дни. Това дете не спря да плаче вечер, то не беше люляне, гушкане, при мен я взимах да спи и нямаше спокойствие вечер. Като се върна моя все едно с нож отряза това, и чак след време ми просветна, че може да е заради хъркането му. Детето си беше свикнало да си спи докато той и хърка, и като го няма озвучаването и тя да е била неспокойна  ooooh! И в момента не й пречи това, че той си хурка Hug

Относно феталната: в петък бях на консултация и коментирахме с лекаря, че ще правя късна и че мисля да е към 19г.с., той ме посъветва да си запазя час за 17та седмица, и това ще направя естествено, така, че за това най добре се посъветвайте и с лекаря Laughing

Елч стискам палци всичко да е наред, и подкрепям идеята за второ мнение Hug Hug Hug

Добре дошли и на новите, лека бременност с нас  bouquet

Ами май е това като цяло, ако нещо съм изпуснала, се извинявам, покрай тая бременност съм много разсеяна Whistling Whistling Whistling


# 733
  • Мнения: 26
Аз съм качила досега 1 кг.   Whistling но определено усещам трудно закопчаване на дънките. Пупата още не личи , обаче като си хапна и се заформя доста  Embarassed Laughing

Вчера влизах в един немски сайт , имат промо за ABC cobra прилични цветове , цената e 309.00 EU , имаше и по 285.00 еu , ако някой се интересува ще го пусна после. Имат доставка и до БГ 15 ЕU мисля че беше.

Предложение за нова тема:

Септемврийче сладко усмихни се и на мама и тати покажи се

# 734
  • София
  • Мнения: 358
flapper, то е топличко, обаче духа зверски силен вятър и въобще не е приятно. Мислех да изкарам детето, амаааааа като гледам как се веят дърветата и въобще не м исе показва навън. Мразя вятър.  Twisted Evil На малкия също не му е особено приятно на вятър, дразни се, че му хвърчи косата  Mr. Green
С майка ми сме консултанти по хранене и провеждаме курсове по правилно хранене. Също така се занимаваме с програми за отслаабване, чистене и детоксикация.
Цяла година докато бях при нея работех активно, но сега се преместих и главно гледам детето. Ходя от време на време да помагам, но просто вече ми е много далеч исмятам скоро да открия свой център. Ще видим как ще стане с бебчо, де. Не знам преди да родя ли да го направя, или няколко месеца след като родя.
Принципно мерим на анализатор основни показатели в тялото, като % вода, мазнини по зони - торс, крака, ръце, мускулна маса, костна маса, околоорганни мазнини, метаболитна възраст и още други, но няма да ги изброявам. Проследяваме храненето на хората около 10-тина дни, за да можем да бъдем адекватни с програмата. все пак всеки се храни различно и от информация на две на три какво хапват обикновено, нищо не можем да разберем. Общо взето програмата и обучението са много хубави. Резултатите също са хубави. Базовата начална програма е 3 месеца, естествено, ако човек има да сваля повечко кг, 3 месеца няма как да са достатъчни. Всичко е индивидуално. Основно се набляга на здравословно и балансирано хранене, съобразено с бюджет, начин на живот, служ. задължения, семейни предпочитания и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт