БАРСЕЛОНА 4

  • 81 079
  • 763
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 740
 Да, с Wizz air пътуваме и нямаме чекиран багаж, само ръчен... Колко по- рано да гледаме да сме на летището?

# 676
  • Мнения: 392
Ами имайте си 2 часа, защото доста се ходи до гейта, откъдето тръгва самолета.

# 677
  • София
  • Мнения: 186
Утре тръгваме към Барселона! Имам следния въпрос:
На връщане от спирка Сантс към летището колко преди полета трябва да се качим на влака? Полетът е в 20:55 часа следващата сряда. Ние ще пристигнем от Салоу на гара Сантс и тъй като ще сме с багаж и деца, не ми се иска нито да закъснеем, нито и да висим дълго по летището.
Автобуса от Салоу спира на летището, но на другия терминал. Само ще трябва да се прехвърлите със free bus и сте на терминала на Wizz.

# 678
  • Мнения: 464

Мястото е комуникативно, хотелът е чудесен, плажът е на 2 крачки, а наблизо е и Ice bar.

# 679
  • Мнения: 12
Здравейте, предстои ни пътуване с Бохемия до Коста брава през септември. Записали сме всички екскурзии. Имаме два свободни дни. Искаме да посетим парка Порт Авентура в единия ден. Другия ден искаме да посетим нещата, които няма да видим с организираната обзорна екскурзия до Барселона. Може ли да ми кажете на целодневната Барселона какви обекти се посещават. Интересува ме Аквариума, парка Гюел и къщите на Гауди. С организираната влиза ли се в Саграда фамилия и изобщо влиза ли се някъде или е само обиколка отвън на обектите.

# 680
  • Мнения: 659
Мисля, че за това какво включва обзорната екскурзия трябва да питаш агенцията.  Порт Авентура се намира на 130км от Барселона в посока Валенсия. Вие в кой курорт сте? Пътуването ще изяде много време, пък и за атракциите се чака много.

# 681
  • Мнения: 12
Мисля, че за това какво включва обзорната екскурзия трябва да питаш агенцията.  Порт Авентура се намира на 130км от Барселона в посока Валенсия. Вие в кой курорт сте? Пътуването ще изяде много време, пък и за атракциите се чака много.
Ние сме в Калея. Не знам от туристическото бюро в хотела дали не могат да ни организират до Авентура - това е мечтата на детето и ми се иска да я заведем

# 682
  • Мнения: 659
От Калея до Барселона има влак, който се движи по крайбрежието. От Барселона може с влак до Салоу. Мисля, че може и с автобус. Назад в темите е писано доста. Отдели малко време да прочетеш.
Има вариант и с кола под наем. Аз не ползвам ТА и не мога да съм полезна в това отношение.

# 683
  • Мнения: 12
Благодаря за отговорите. Не знам за един ден какво ще успеем да направим в парка - път, опашки за съоръженията..........дали няма да си загубим деня

# 684
  • Мнения: 12
Ориентирали сме се за един свободен ден към посещение на Аквариума, парка Гауди, къщите Батло и Ла Педрера и Саграда Фамилия. Препоръчайте коя да разгледаме отвътре. Ще ни стигне ли времето за тези неща.

# 685
  • Мнения: 392
Къщите са прекалено прехвалени според мен, в парка Гюел не ходихме, защото от Гауди ми беше вече too much.
Саграда Фамилия я вижте, но препоръчвам да си вземете онлайн билети, защото рискувате да изкарате деня, чакайки на опашка.

# 686
  • Мнения: 29
Момичета, след десетина дни пътуваме за Барселона. Дъщеря ми се казва Мария и има имен дeн на 15.08. Искаме да я заведем Tibidabo Amusement Park. Аз обаче няма да се възползвам от атракциите. Дали ще ме пуснат в парка ако си взема билет за Sky Walk или и аз трябва да си взема билет за атракциите, независимо, че няма да ги ползвам. Дано не ви се стори объркан въпроса ми.Simple Smile

# 687
  • Мнения: 464
Момичета, след десетина дни пътуваме за Барселона. Дъщеря ми се казва Мария и има имен дeн на 15.08. Искаме да я заведем Tibidabo Amusement Park. Аз обаче няма да се възползвам от атракциите. Дали ще ме пуснат в парка ако си взема билет за Sky Walk или и аз трябва да си взема билет за атракциите, независимо, че няма да ги ползвам. Дано не ви се стори объркан въпроса ми.Simple Smile

На Тибидабо може да се качите и само за разходка или да разгледате катедралата. Не е необходимо да имате някакъв билет. За атракциите на място има различни варианти за билети-единични или комбинирани.

# 688
  • София
  • Мнения: 661
И къщите, и парка и Ла Саграда са прекрасни за мен. Няма друг град с такава атмосфера. Град, в който един гений е развихрил въображението си.

# 689
  • Мнения: 832
остават ни 2 дни до нашето пътуване. Въпрос, тъй като 3 дни ще сме в Порт Авентура на връщане с влак до Барселона. Има ли опция да слезем в Тарагона да разгледаме и са продължим след това? Т.е. билетите за влака обвързани ли са с час? В Европа на много места билета важи за деня за съответната зона. Дали и ренфе е така?

Общи условия

Активация на акаунт