БАРСЕЛОНА 4

  • 78 219
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 299
Ivayla, би ли казала на кои плажове ходихте. Ние ходихме в Санта Сусана,но пясъка е едър ,не е приятен изобщо.

# 751
  • Хасково
  • Мнения: 440
Ходихме на плажовете на Vilanova, Calafell, Castelldefels и Еmpuriabrava. Само последния беше с доста по едър пясък, а на Vilanova е толкова ситен, че полепва навсякъде като прах. Ако имате възможнт ходете на плажовете на юг от Барселона, защото там и водата е по-топла.

Последна редакция: чт, 21 авг 2014, 16:05 от Ivayla_

# 752
  • Мнения: 741
Ivayla, би ли казала на кои плажове ходихте. Ние ходихме в Санта Сусана,но пясъка е едър ,не е приятен изобщо.

Ние ходихме на плаж в Салоу и пясъкът беше най- ситния, който някога съм виждала. Прекрасни плажове- плитко в морето, огромна широка плажна ивица, фин пясък, приказка...

# 753
  • София
  • Мнения: 178
Ivayla, би ли казала на кои плажове ходихте. Ние ходихме в Санта Сусана,но пясъка е едър ,не е приятен изобщо.

Ние ходихме на плаж в Салоу и пясъкът беше най- ситния, който някога съм виждала. Прекрасни плажове- плитко в морето, огромна широка плажна ивица, фин пясък, приказка...
Потвърждавам за Салоу! Най-финния пясък, който съм виждала до тогава. Търсенето на камъче или мидичка се увенча с неуспех!

# 754
  • Мнения: 204
Момичета, аз като ходих в Барселона не съм ходила по плажовете наоколо.

Вярно ли е че всичко около Барселона е много застроено? така съм чувала, че курортите наоколо са с големи хотели?

# 755
  • Мнения: 1 483
Момичета, момичета /и момчета/... нали за това е този форум и тези теми - да се подготви човек като прочете малко назад. Така се спестява време, нерви, пари и т.н. .... В темата пише как можете да си спестите чакането /специално за Саграда/ само като пресечете улицата и си вземете билет от автомат. 

# 756
  • Мнения: 654
Моля за съвет. Денят на заминаване -летим в 20.55. Мисля за следната програма за този ден- с Телефериг до Монжуик, там замъкът, хълмът, после Испанското село, нац. Музей на Каталунското изкувство, пл. Испания, парк Жоан Миро и оттам Ренфето до Т2. Според вас ще стигне ли времето?

# 757
  • София
  • Мнения: 660
Амели, летите в 20.55- програмата за следващия ден ли е? Ако е за следващия ден е напълно осъществима, всичко е в този район.

# 758
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Амели, летите в 20.55- програмата за следващия ден ли е? Ако е за следващия ден е напълно осъществима, всичко е в този район.

Не,то си пише,че иска в деня на полета да ги мине тези забележителности!  Wink
Аз лично мисля, че е напълно възможно,дори и в деня на полета! Peace

# 759
  • Мнения: 654
  Деска, Тинтириминтири  Hug.
Промяна за р.д.- нима нощно посещение на Ла Педрера с джаз концерт и 'напитка', а моят мъж е фен на джаза....

# 760
  • SF
  • Мнения: 21 346
Какво нощно посещение на Ла Педрера?

# 761
  • Мнения: 654
Esmee, гледам от сайта им. През лятото правят  "NIGHT Pedrera"   , което е обиколка на първия етаж и концерт на покрива, като последният за сезона е на 06/09.
Моля за съвет. За вечерта предлагат това, което обясних, цена 28е. Има вариант пак за вечерта с обиколка на апартамента и екскурзовод, нарекли са го  Secret Pedrera. Проблемът е че ако взема и двете е 43е и не съм сигурна, че си заслужава.

# 762
  • София
  • Мнения: 10 007
Момичета , знаете ли дали ако се закупят предварително билети с влака Барселона - Мадрид е по-ниска цената или е еднаква при закупуване в деня на пътуването?

Билетите за бързите влакове са много по-евтини, ако се закупят предварително. Между 3-4 месеца предварително се пускат най-евтините, когато се изчерпат цените започват да нарастват. Ако имаш конкретна дата, за която искаш да вземеш, започни да следиш от по-рано.

# 763
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
пуснах НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт