СВЪРШИХ С ПРОЦЕДУРИТЕ-ДА СЕ ПОХВАЛЯЯЯЯЯ

  • 5 962
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Браво, много добри резултати Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 370
Сърдечко, моля те кажи каква е програмата , която си направила. BlushПросто явно съм изпуснала началото на дискусията
Фъни , процедури на апарат овър липо. Колани с плаки, в които са монтирани електроди+термоодеало около тебе.. Пуска се слаб ток, който предизвиква 4 вида вибрации по тялото-всяка вибрация продължава по 15 мин. А термоодеалото те топи.....затопля се на разни степени-но трябва да се внимава!!!! Ако ти стане горещо-викаш козметичката. Цялото нещо трае час. Ляга се вурху еднократни чаршафи, всичко после се измива и се пръска с почистващ разтвор-видях го лично, щото съм от гнусливите.  Sick
Противопоказно е при:бременност-естествено-, проблеми със сърцето, високо кръвно, прекаран инсулт. Впрочем, Геви и Бети дават пълно инфо и отговарят на въпроси.

# 17
  • Мнения: 4 068
Браво Сърдечко!
Наистина са страхотни резултатите.

# 18
  • Мнения: 3 216
Много добри резултати -Браво.Ще кажеш ли Цена?КОлко струва?

# 19
  • Мнения: 1 283
Ех, как обичам да чета такива темички! Hug Браво Сърдечко!  bouquet

..кога ли аз ще напиша такава тема?! Praynig

# 20
  • Мнения: 171
сърдечен, я кажи какви бяха тези процедури, че забравих. поздравления за резултатите! фантастични са Peace ако не е тайна ти много ли имаше за сваляне?

# 21
  • Мнения: 5 370
Много добри резултати -Браво.Ще кажеш ли Цена?КОлко струва?
Пакет 10 процедури-220 лева.
После бройката процедура е на 18-независимо дали поотделно или пак пакетно.

# 22
  • Мнения: 5 370
сърдечен, я кажи какви бяха тези процедури, че забравих. поздравления за резултатите! фантастични са Peace ако не е тайна ти много ли имаше за сваляне?
Имам доста, да, затова писах, че това е началото. За справка-ще дам само един размер, че да не ви шашна съвсем-ханш105-след процедурата-99.

# 23
  • Мнения: 521
браво браво.все така да топиш мазнинки Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 11 716
Браво за резултатите!!!Бъди все така упорита и до лятото ще си трепач!А ти как всъщност си избра вида на процедурите?И в Лина има ли антицелулитни масажи?

# 25
  • Мнения: 5 370
Браво за резултатите!!!Бъди все така упорита и до лятото ще си трепач!А ти как всъщност си избра вида на процедурите?И в Лина има ли антицелулитни масажи?
Има масажи, мисля. Ама по-добре да ти дам телефон, ако искаш? Питаш и отговарят на въпроси всякакви.

# 26
  • Мнения: 6 911
Поздравления за резултатите Peace
Аз мисля след около месец да тръгна на lpg, че ми омръзна от този целулит вече.

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сърдечко, много се радвам за теб!   newsm51

# 28
  • София
  • Мнения: 11 716
А какво представлява lpg?

# 29
  • Мнения: 5 622

... можем да извадим вежди, вместо да изпишем очи.

 Hug


Така де....да извадим очи, вместо да изпишем вежди  Joy

П.С. Нарочно не го поправих в първия си пост, за да става весело  Joy

Общи условия

Активация на акаунт