Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 450
  • Sofia
Записвам си ги, много благодаря!

# 451
Момичета, има ли живеещи в Цюрих? Не съм изчела всички теми, защото не са особено активни, а имам конкретни въпроси относно този район.

# 452
Cristi, питай. Аз не живея в Цюрих, но работих там 6 години. А ако не знам, друг ще знае.

# 453
Ще те спамна на лични Hug

# 454
Здравейте мами,

обмислям варианти кой да ми помага постоянно с домакинството и малката ми дъщеря (на година и половина) и обмислям варианта за жена, която да живее у нас и да помага. Може ли да ми каже някой дали има опит и дали има такава жена или пък група/сайт, където мога да я намеря?
С дъщеря ми ще се гледаме двечките самички и ще ми трябва помощ.

Благодаря предварително Simple Smile

# 455
Здравейте!
Има ли мами в Швейцария?

# 456
Здравейте,

Тази тема не е активна, ще я повдигна с надеждата, че някой може да ми даде информация.

Малко е общ този мой въпрос, но все пак, как стои въпроси с признаването на дипломи на български университети в Швейцария? Има ли някой опит в тази област? Прегледах процедурите за признаване, но те са свързани повече с ЕС и не ми е ясно как стоят нещата за Швейцария.

Предварително благодаря!

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 23:38 от Грозното Пате

# 457
Здравейте, мами!
Обмисляме местене в Германия или Щвейцария. Но тъй като в момента съм бременна с дете на 1 година ми се иска първите месеци да се възползваме от социални помощи. За Германия съм запозната как стават нещата, но там има други неща които силно не ме устройват.
Запознати ли сте как стоят нещата в Швейцария? Има ли социални помощи за безработни без предишен трудов стаж в държавата?

# 458
Здравейте, мами!
Обмисляме местене в Германия или Щвейцария. Но тъй като в момента съм бременна с дете на 1 година ми се иска първите месеци да се възползваме от социални помощи. За Германия съм запозната как стават нещата, но там има други неща които силно не ме устройват.
Запознати ли сте как стоят нещата в Швейцария? Има ли социални помощи за безработни без предишен трудов стаж в държавата?
Не. Определено лош план.

Общи условия

Активация на акаунт