Щъркел шарен, я кажи, носиш ли ни бебче ти?!-Тема 62

  • 22 060
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 699
Някой гледа ли Гала " На кафе" ? Мен ми стана интересно, защото другата седмица ще ми предстой нещо подобно !

# 676
  • Мнения: 21 313
Ох,момичета още нямам МЦ ,не знам какво да правя вече #Crazy

# 677
  • Мнения: 933
Момичета тези,които имат възможност и им е интересно могат да си пуснат "На кафе" и да видят хистероскопска и лапароскопска операция в едно.Дават на живо операцията на 3-тата двойка ,избрана по проекта "Моето мечтано бебе" .Манипулацията се извършва в клинка щерев за отстраняване на миомен възел.

# 678
  • Мнения: 1 015
Добро утро момичета!
Аз днес поднових БТ и беше 37.01,това не означава ли че О.е минала,малко съм зле с БТ .
От мен топъл и слънчев вторник!

# 679
  • Мнения: 270

Добро утро и от мен, момичета!

bs30(биби), колко красиви цветя, почти усетих аромата им. Heart Eyes

Azucar, жалко, но ти не се давай!

А къде изчезна Azira_smile, уж дочетох всичко...

При мен също МЦ е тази седмица, мисля на 21.03, така се надявам да не цъфна....

Който има силички, да стиска палци и за мен, моля... Hug

Пожелавам слънчев и усмихнат ден на всички!  bouquet

# 680
  • Мнения: 86
Лейдис, добро утро! Успях най-накрая да наваксам и да ви прочета до край. Нямаме положителни тестчета тези дни. newsm12 Няма нищо, не му е било времето...
Момичета с лелка, не се отчайвайте! Просто се въоръжете с търпение, аз си имам една теория, че Господ/Вселената/или който в каквото си вярва ни изпраща изпитания, за да ни направи по-силни и да ни научи на нещо. Няма да обяснявам теориите си надълго, че днес нещо не мога да се изразявам като хората ...

При мен последните дни бяха доста динамични и няма изгледи нещата да се поуталожат. Уикенда го прекарахме в местене, с една дума се разчекнахме. Имам мускулна треска на места, на които не съм и подозирала, че имам мускули. hahaha Събота вечерта имахме и гости, които се оказаха доста несъобразителни и ни държаха до 2:30, можете да си представите в каква кондиция бяхме в неделя ....  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Мъж ми замина вчера, дано само да се прибере навреме в неделя, че ми омръзна все да съм на нокти с тия негови командировки и пътувания и вече искам да обеся колегата му, който ги планира ... Загубата тъй или иначе няма да е голяма, един тъпак по-малко на планетата.
Аз имам доста работа, трябва да подготвя разни неща за моята командировка и багаж да постегна някакъв, че нямам особено много време, утре по обяд тръгвам...
Бебеправене сега и да искам - няма. Тези дни би трябвало да ми е овулацията, но нито знам кога, нито се вглеждам в разни придърпваници и бодежи. Имам App на телефона, в който си записвам и следя всичко, но не съм го отваряла от деня преди да ми дойде този месец, няма и да го отварям.

Слънчев и усмихнат ден ви пожелавам! newsm51

# 681
  • Мнения: 935
  И аз гледам Гала Wink
gergancheto1,много се радвам,че си успяла да преодолееш анорексията.И аз като Афро съм се замисляла,дали малкото килограми не са пречка...Е аз не съм с ненормално ниско тегло,но пък бях качила 15 кг в продължение на няколко години и преди година се хванах и ги свалих за 3 месеца,като сега се опитвам да ги поддържам и да не кача пак...Мислих си дали това рязко отслабване,не е изтощило организма ми,но пък и вече мина почти година от тогава... Wink

О,и аз не ги издържам , и НОИ също,вчера звънях ,че нали имам наследствена пенсия ,имам дадено уверение ,още 1 искали , а да отида до там да го взема 100-на лв не ми мърдат  #2gunfire

И аз съм имала същите премеждия в НОИ за наследстваената пенсия...Бяха ме върнали за една буква в уверението,понеже така изречението не звучало точно както трябва,а за целта трябваше да пътувам до София,за да извадя ново  #Crazy В допълнение служителката ме попита защо съм се занимавала,като съм щяла да я взимам само година и половина,сакън да не съм изпуснела...  #Crazy
Биби,да с тази БТ е напълно възможно О да е минала,но не мога да преценя със сигурност,понеже почти не си мерила БТ  Hug
sea_flower,стискам Wink

# 682
  • Мнения: 21 313
Mañana , "уникални" са просто тия служителки  ooooh!

# 683
  • Мнения: 1 943
Добро утро  Hug

Включвам се и аз към spelling nazi групичката. По едно време не излизах без маркер - поправях бележките, залепени от грижовни съседи във входа - например "не пушете в асансЙорЪТ".

Азукар и всички момичета с лелка Hug

Скрит текст:
ММ тръгва по зъболекари, а след него е мой ред - това ще е дълго, мъчително и финансово убийствено. И двамата имаме мъдреци за вадене, отделно от дребните неща за оправяне. А аз имам неконтролируем страх от зъболекари, всяко ходене ми е кошмар... от сега се спичам, нищо че сигурно ще е другия месец чак. Започвам да обмислям варианта за пълна упойка.

# 684
  • София
  • Мнения: 1 757
Добро утро момичета.....с тия тестове съм като луд с къртечница......два направих....естествено до болка отрицателни,чакам си утре лелището гадно

# 685
  • София
  • Мнения: 501
Късно добро утро и от мен Simple Smile



За килограмите, преди почти 15 години качих 12 кг. за точно 2 месеца, благодарение на "лечение" с оргаметрил. Дебелеех и от въздуха тогава, усещах как раста на ширина не с дни, а с часове  Shocked

Две години държах тези 12 кг., опитах да погладувам, но нищо не се получи, след което не съм спазвала никакви диети, защото доктора ми забрани. Пак така изведнъж, и пак за около 2 месеца ги смъкнах, в период на много нерви, но в който също се и хранех предимно с вредности, с гарнитура пържени картофи...всеки ден. Тогава близките ми ме подкараха към разни лекари, защото се притесниха, че съм болна - е, нищо ми нямаше. Сега си карам с поднорменото тегло, не се ограничавам от нищо, но не мога да кача и грам, а хората ме гледат странно, даже преди време получих предложение за лична помощ и подкрепа в лечението на анорексията си  Rolling Eyes

Azucar Moreno, съжалявам за разочароващия резултат, дано следващия месец се компенсира с  EFP    Hug

sea_flower, аз ще стискам  fingerscrossed  Така като си гледам кога ми бяха положителните тестове за О, този месец аз ще си НЕчакам почти заедно с теб - на 22-ри.

Не мога за съжаление в момента да ви изчета детайлно, както си трябва,  Hug на всички,  fingerscrossed за НЕчакащите, и ви пожелавам прекрасен, слънчев ден!

# 686
  • Мнения: 1 015
Мел Hug съжалявам мила.
Манана да бях болна и спрях да меря БТ,но днес е 37.01 и не знам да правя ли днес О.тест,че ми е и последния..

# 687
  • Мнения: 270
Manana, dzveronika, благодаря за палците.
Dzveronika, ще стискам и за теб Simple Smile

bs30, За съжаление, аз мнение за БТ и тестове не мога да дам.

# 688
  • Мнения: 21 313
Момичета,и аз Ви стискам палци   bouquet

# 689
  • София
  • Мнения: 1 757
Azucar съжжалявам мила, Hugи аз съм с отр.тест....продължаваме смело напред

Общи условия

Активация на акаунт