Щъркел шарен, я кажи, носиш ли ни бебче ти?!-Тема 62

  • 22 058
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 154
И аз гледам Гала,нещо се депресирах или по скоро стресирах повече...Дано имаме късмет всички,които желаем бебче.

# 691
  • Мнения: 21 298
Никакво депресиране момичета  Hug

# 692
  • Мнения: 128
Здравейте мацки,колко е хубаво слънчицето навън - горе главите,пролетта ще ни донесе само хубави емоции  bouquet
Аз още си чакам М болят ме гърди,кръст да идва и да се маха ,че да се почваме с ММ  luvbed
някои беше питал за превръзките аз съм с Натурела Peace
Прекрасем ден на всички Hug Hug Hug

# 693
  • Мнения: 524
привет
аз съм на работа след 3 дни отпуска и направо съм затрупана-четох ви ,но какво запомних какво не
 Hug за всички вас -и никакво депресиране  Embarassedне ,че не съм на дъното ама трябва да се изплува
Нения  зъболекарите и на мен са ми страшни  Joy,но пък попаднах на човек и сега ми е по -спокойно като ходя е не ,че не ми слага упойка но пък отивам спокойно без треперене,а за финансите няма да говоря #Cussing out
bs30(биби)  благодаря за цветята
за всички останали   bouquet
отивам да се потрудя Simple Smile

# 694
  • Мнения: 1 202
Здравейте на всички!Какво хубаво време е навън само за разходки!Не съм писала скоро,че чаках лелката да си отиде, и с нови сили и надежда започнахме отново с ММ (станаха 3 месеца от началото на опитите  Cry )!!!Доно пролетта ни донесе само  + тестове и много радости!!! Hug
Относно превръзките- зимата по.звах на always по-плътния им вариант,сега съм на bella!!!

# 695
  • Мнения: 1 346
Здравейте сладурки,
 ooooh! за всички които имат нужда!

Буци, Естлар, аз си мислех, че само на мен ми правят впечатление и дори се чудех да не би грешката да е в моя телевизор по отношение на надписите, особено тези, които са минали през редактори, печатари и т.н. ooooh!

За зъболекарите, много е важно как умеят да поставят упойки, попадала съм на такива, които направо са ме главозамайвали с болката от спринцовката във венеца и такива, които изобщо като че ли не те докосват. Пожелавам ви на всички да попадате на втората категория!

Аз по образование съм икономист, но непрофесионално се занимавам с филмово, видео-заснемане, режисура, там ми е тръпката.

За килограмите, моята ежедневна борба, аз съм от тези, които са предразположени към пълнеене. От ранна детска възраст все се ограничавам въпреки доста интензивния ми ритъм и като дете, и сега. Стигала съм до драстични отслабвания, които са ме лишавали от цикъл през далечните ми ученически години. По препоръка на лекаря трябваше да спра с вегетариантството и всичко си дойде на място,така е и до ден днешен, въпреки вътрешните ми борба заради месото, много ги обичам животинките.

Като ви гледам какви слабушки сте повечето тук благородно ви завиждам  Hug Не съм нито слаба нито пълна, ноооо малко да отпусна нещата и килограмите тръгват нагоре  Grinning

# 696
  • Мнения: 1 067
Само на мен ли ми е едно такова smile3507. До сега бях на разходка с малката и така хубаво ме напече, че чак ми се доспа Whistling.
Azucar  Hug Съжалявам за отрицателния резултат Hug.
Цвети Съжалявам за лелката. Ако искаш пиши кои дати да сложа в списъчето Hug
Биби На мен 37 градуса ми звучи като да е минала О. Колко ти е БТ по по принцип в първата част на М.?
Мел  fingerscrossed Дано са грешни тези тестове.

# 697
  • Мнения: 1 943
При мен положението със страха от зъболекари е трагично. Без упойка не си отварям устата изобщо, а докато ми бият упойката е голяма вътрешна борба. И да - тези, който забиват зверски спринцовката във венеца ги избягвам. Случвало ми се е да счупят игла в небцето ми, което се отрази пагубно на шубето ми.

Превръзки - always жълти, ако няма такива - съответната дебелина от каквото има.

# 698
  • Мнения: 21 298
Аз май сега вече случих на зъболекар,наистина много леко пипа , а упойката не знам как я слагаше ама не усетих нищо  Mr. Green

# 699
  • Мнения: 154
С кг не съм имала никакви проблеми до момента,в който завърших средно образование,после забременях,но по желание направих аборт.Незнам дали има някаква връзка с това,но след аборта качих десетина кг за няколко месеца.Година след това забременях отново с дъщеричката ми и от 60 кг станах 92,до момента на раждането.След това за месец два,свалих до 75 кг.Януари 2011 г. реших да започна 90 ДД и успях да сваля цели 17 кг,тоест стигнах 58 кг.За 3 години се поотпуснах и сега съм 65 кг,но мисля да я започна отново.
По темата за зъболекарите Cry Cry Cry там имам ужасни преживявания.На 14 години ми вадиха зъб с операция.След това докато бях бременна ме удари пак в зъбите,в 8 месец трябваше да ми извадят зъб,но упойката не ме хвана и изтърпях ужасни болки,но така и не успяха да го извадят целия.Преди 2 месеца същият този полуизваден зъб ме заболя и реших,че вече му е време да го извадят.Бях много смела,но упойката отново не ме хвана,хирурга беше изключително груб и буквално ми извади зъба без упойка.Такъв стрес ми нанесе този човек,че след това дни наред се стрясках без причина.

# 700
  • Мнения: 298
Здравейте, момичета! Simple Smile Във връзка със спермограмата на ММ, някоя знае ли обикновено колко часа отнема да излезне резултата? На ММ са му казали, че ще е готова още днес и ще му я пратят по мейл, но съм нетърпелива и да знам кога да започна да го юркам да си проверява мейла хаха Simple Smile

# 701
  • София
  • Мнения: 1 121
Azucar, съжалявам за резултата  Hug

Биби, според мен не хаби теста  Peace От моя опит с меренето (7,5 месеца) съм установила, че веднъж вдигне ли се БТ до 37 значи О е минала. По принцип БТ трябва да се задържи висока до ден-два преди МЦ.

Мен много ме е страх от зъболекари, не мога да я търпя тази болка и това си е. Да чукна на дърво рядко ми се налага да ходя.

baby83, не знам къде я правите, но нашата излезна за час и половина (беше обикновена). Изчакахме си я на място, жената след това като ни извика да я вземем даже ни обясни кое какво е.

# 702
  • Мнения: 1 943
Кристина, ужас!

Ох, спирам да мисля за зъболекари, че вече започвам да се паникьосвам  Tired

# 703
  • Мнения: 298

baby83, не знам къде я правите, но нашата излезна за час и половина (беше обикновена). Изчакахме си я на място, жената след това като ни извика да я вземем даже ни обясни кое какво е.




По принцип ММ го бяха насочили да отиде в Майчин дом (той им казал, че профилактично иска да се изследва). Днес като отишъл се оказало, че вече този кабинет не съществува. Изпратили го в сградата отсреща "Клиника по репродуктивно здраве". Там са му казали да не се разкарва, а че още днес ще му я изпратят по мейл. Разбрахме се да пусне разширенаили по Крьогер. Такава е пуснал. Да, по-добре звучи някой да му я разчете още на място, но.. после ще я носи да я погледне доктор.

# 704
  • Мнения: 725
Аз определено не съм в отбора на слабушките. Flutter За ръст 165 моите 74кг са малко повече отколкото трябва, но аз съм склонна към скоростно пълнеене, а отстабвам много трудно  Sad

Общи условия

Активация на акаунт