Щъркел шарен, я кажи, носиш ли ни бебче ти?!-Тема 62

  • 22 051
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 954
Хаха, напомняте ми как си търсех квартира и намерих перфектния апартамент за сама жена (тогава). Тъкмо щях да го взимам,излизам и що да видя - между гинекологичен и зъболекарски кабинет. Казах, че между двата си кошмара няма да живея и не го наех.... Laughing Чудя се дали затова толкова дълго време не беше отдаван под наем  Joy

# 721
  • Мнения: 298
Хаха, напомняте ми как си търсех квартира и намерих перфектния апартамент за сама жена (тогава). Тъкмо щях да го взимам,излизам и що да видя - между гинекологичен и зъболекарски кабинет. Казах, че между двата си кошмара няма да живея и не го наех.... Laughing Чудя се дали затова толкова дълго време не беше отдаван под наем  Joy


 Joy

Успя да ме разсмееш!  Laughing

# 722
  • Мнения: 21 282
Ирене ,стискам палци !  Hug

Биби ,трябва да смениш зъболекаря ,аз моя само виждайки го се успокоявам.

# 723
  • Мнения: 430
Момичетаа, много ви благодаря за подкрепата!!! Когато казах на ММ, че резултата е отрицателен, той само ми каза “а нали ти казах, ама не се притеснявай, те тези неща изискват време“ и като знам, че сестра му сега пак ще почне да ми натяква, че е забременяла на първия месец направо лошо ми стана. Аз си имам лек за такива ядове, слагам маратонките и във фитнеса. Упражнявам се докато не ми прилошее от умора и после съм ОК. Изкарала съм си ядовете. Сега съм на балкона в нас и си пия джин-тоник напук на всичко  smile3533 После ще отида в спа центъра и ще съм 6.

Гледам приказвате си за зъболекари и кг. Аз от къде да започна... smile3506 от зъболекарите. Бях на 13-14 години и майка ми (тя е много хубава жена и все още се въртят след нея  #Crazy ) ме придружи на зъболекар за профилактичен преглед. Да, но зъболекарят взе, че се влюби в нея, а тя никакво внимание. Нашият започна да ми лекува кариес в продължение на 2 месеца  Shocked  и кариесът се превърна в пулпит. Мота ме само, за да вижда майка ми, че аз сама не исках да ходя, ама аз тогава какво съм разбирала. Дойде моментът на ми вади нерв (на същия този зъб с кариес...) и аз трябваше да отида сама. Ядоса се зъболекарят и ме остави с иглите забити в устата ми. Чакам аз с отворена уста 10 мин, 20 мин, 30 мин, а той не идва. Сестрата изпадна в ужас и не знаеше какво да прави, тогава нямаше мобилни. Викна стоматолога от съседния кабинет, за да приключи със зъба ми. От тогава за мен ходенето на зъболекар е като наказание....

За килограмите, аз на 18 тежах 80кг  ooooh! и то защото тренирах борба. Бях една от най-добрите, но и една от най-страшните за гледане с моите 172 хехехе. На 19 спрях с този спорт и за месец свалих 20кг и аз не знам как (преди да започна с този спорт тежах само 56 и за 6 години стигнах 80те). От тогава не мърдам повече от 58-59 кг. Даже вчера ме мериха при гинеколога и пак 58. Аз изкарвам много време във фитнеса, може би това ми помага....

# 724
  • Мнения: 21 282
Мале,Азукар ,откачен зьболекар е бил този  #Crazy

# 725
  • Мнения: 4 954
Мен са ми вадели мъдрец 3 часа, аз след това спрях да ходя по зъболекари. За килограмите съм се оплаквала, над 48 никога не съм била, каквото и да правя. От стрес мога да сваля до 45, но иначе поддържам постоянни 47-48 кг. Стават ми детските дрехи само... #Cussing out За сватбата бях свалила още от търчането насам натам, та с тия деколтета беше голям срам, винаги съм искала да имам нормално тегло, може би от дете ми е втълпявано, че съм твърде слаба, сега като зачетох малко за гинекология и килограми още по-криво ми стана. Ама ето на - днес съм на едно кисело мляко и нямам време за повече, а като съм под стрес и апетит губя. Вероятно ще успея да похапна салата, плод или ядки допълнително, но не е гарантирано. Довечера ще ударя сигурно половин кило хляб и някаква зеленчукова манджа към 21-22, и това ще е. Сигурно затова качвам в болници и по почивки, свиквам да ям повече и нямам стрес. Един път трябваше да стоя в болница един месец, излязох 52 килограма и всички бяха много щастливи.  Laughing

# 726
  • Мнения: 1 943
Само като ви чета и ми се изправя косата... Азукар, тоя е бил за съд направо!

Аз съм се заковала на около 57 кила и не мога да мръдна от тях, нито нагоре, нито надолу (+/- 1). Усещам ги малко в повече обаче, въпреки че са ми ок за ръста - 171.
При мен проблема е, че вечерям много късно - 21-22, довечера ще е сигурно чак след 23ч. А през деня успявам да сгъна някой готов сандвич от магазина само, или някоя буца тесто от баничарницата. Днес даже си взех салата, която обаче се оказа отвратителна. Та не виждам как ще смъкна даже и един килограм с тоя хранителен режим.
Също свалям под стрес, рекорда ми е от 58 на 51 за десетина дена, но тогава се чувствах като призрак.

# 727
# 728
  • Мнения: 430
Да, така си е, но и аз като малка не бях лесна. Хапех зъболекарите и нашите се видяха в чудо от мен. В момента, в който си пъхнеха ръката в устата ми, за да ми махат млечен зъб и ръката там си оставаше, захапана хахахах

# 729
  • Мнения: 21 282
Азукар , скачай в новата тема   bouquet




Общи условия

Активация на акаунт