"Селски" номера и пинизи

  • 5 106 047
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 45 015
  • Мнения: 18 508
Като ви чета и оценявам много високо куриерите от почти всички фирми, които са в нашия квартал.
Без Рапидо - отказвала съм се да поръчвам, като видя, че доставят с тях, те са непоправими.

# 45 016
  • София
  • Мнения: 18 704
Еконт ми доставиха двуетажно легло до входа долу.
Не ми се спори.Това е оолитиката на вдички.

# 45 017
  • софия
  • Мнения: 2 463
Всъщност нещото ,което ме вбесява най-много в Спийди, е времето за доставка. Получавам имейл - в понеделник от 10-18ч ще бъде доставано. Будалата си чака вкъщи цял ден. Вторник в 10ч звъни куриера и казва ,че е долу. Еми ,сори пич,  на работа съм, трябва да изкарвам пари ,за да ти платя. Добре, в края на деня ще я донесем.Познайте. В сряда вечерта ми звънят 'долу сме' - аз съм в магазина.... В четвъртък дойдоха докато бях на спирката, която слава богу е на 50м от входа....
Последните две поръчки от еконт, никой не ме информира по никакъв начин, че поръчката е дошла в офиса. Седмица по късно ми се звъни 'Госпожо, да връщаме ли артикула?"/това в събота половин час преди края на работното време/  ??? На място пак ти се натяква, че поръчката е дошла преди еди колко си дни....Еми стегнете се малко де.

# 45 018
  • Мнения: 18 508
На нас ни качват всичко до вратата, дори когато съм поръчвала от Икеа - т.е. обемни неща, - без да отбележа, че искам до вратата на апартамента.

# 45 019
  • Мнения: 9 050
Оставам с впечатление, че проблемите с куриерските фирми са заради доставчика, а не заради фирмата. Никога не съм имала проблем с доставки. Може би само по тази Коледа, но майка ми се сети в последния момент да ми прати нещо. И пак беше много интелигентно. Още докато чаках на опашката, служителят обясни кое е пристигнало и кое не. Извини се много мило, взе ми номера и ми каза, че лично ще ми звънне на 27-ми декември, когато получат моята пратка. И верно звънна. А когато влязох в офиса, пратки за 23-ти декември ги обслужваха с предимство. Даже не чаках. не   
Та в този ред на мисли, според мен е добре да подавате сигнали и към самата фирма. Защото те може и да не знаят какво ги вършат доставчиците им. Един мейл не е много труд. Напишете им.

# 45 020
  • софия
  • Мнения: 2 463
Доставчиците са лицето на фирмата

# 45 021
  • Мнения: 9 050
Така е, но не може да ги знаеш винаги какво правят. Няма как по един шеф на доставчик да назначиш. Затова е добре, ако доставчик своеволничи, клиентите да дават тази обратна връзка.

Последна редакция: пт, 22 фев 2019, 21:50 от Нищо лично

# 45 022
  • София
  • Мнения: 8 348
Казвала съм и в другата тема, моето Спиди ми донесе пратка в събота, извън района си. Не беше длъжен.

Звънял е и ми е носил малка пратка и в кръчмата, където обядваме, щото е пич.

Виж Еконт в нашия район са кошмар за доставка и ок за до офис.

# 45 023
  • софия
  • Мнения: 2 463
Вярно си е, че е до доставчик. Този като чу, че ще го докладвам и му призля. Явно не си поплюват с наказанията там.

# 45 024
  • София
  • Мнения: 225
И аз да споделя с вас..явно масово не връщат ресто и от еконт и от спиди,за това винаги си приготвям точни пари.От еконт ми взеха 7.50лв. мисля,че бяха за експресна доставка,да да ама ми я доставиха след 4дни,подадох сигнал и оттогава са коректни.В началото на декември бях поръчала от една аптека разни неща,които не намерих в нито една аптека,получих смс,че ще ми се доставят на 5 обаче никой не ме и потърси и така цяла седмица аз звъня на всякакви телефони те ме прехвърлят от телефон на телефон,даже няква госпожица се оправда с черния петък,който ако не ме лъже паметта беше на 23ноември ..и така ми звъннаха чак след 2 седмици да сляза да си взема нещата,естествено,че не взех нищо,защото отдавна се бях отказала.

# 45 025
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, толкова ли е трудно да си пуснеш поръчката до офис, а не до дома, след като няма да те има?

# 45 026
  • софия
  • Мнения: 2 463
Повечето нямат опция до офис. Всичко ,което съм поръчвала и куриери са спийди, няма избор до офис.

# 45 027
  • Мнения: 383
Повечето нямат опция до офис. Всичко ,което съм поръчвала и куриери са спийди, няма избор до офис.
aз просто пиша/казвам адреса на желания от мен офис вместо домашен адрес и в скоби пиша (Офис на Еконт ...името на офиса).

# 45 028
  • софия
  • Мнения: 2 463
с еконт е лесно, спийди нямат опция офис в 99% от случаите

# 45 029
  • София
  • Мнения: 8 348
А аз просто поръчвам в работата.

Общи условия

Активация на акаунт