Отговори
# 675
  • Мнения: 1 067
Може да пускате палците момичета, лелката дойде.
Пращам ви на всички много Hug Hug Hug

# 676
  • София
  • Мнения: 1 757
Красима изхони лошите мисли и се настрой положително  Hug
Предлагам за тема на деня по случай Благовещение да си пожелаем Благата вест,чрез написана молитва,трогна ме и мен историята на Utro,и понеже съм на работа и няма как да мина през църквата

# 677
  • Мнения: 1 234
Танче страааахотно е това...точно, от което имаме нужда всички Praynig Praynig Praynig
Ами_лий съжелявам за лелката...другия месец с нови сили и желание luvbed
Биби сиииииилно стиснати палчета мила Praynig Praynig Praynig
Краси, Утро77 страхотна история,изпълнена с много любов и оптимизъм,от който имаме нужда всички,че сме в едни филми #Crazy hahaha
Честит да ни е празника момичета и от днес да започнат чудесата за всички ни!!!
  animal037 newsm79 Бързо малко прашец докато има и е пресен hahaha
Аз снощи приказвах с ММ за това, дали да пия противозачатъчните като ми дойде или не....то ме мъчи вече толкова време,а нямам наченки и скоро да стане Rage и съм в голяма дилема...не ми се иска да ги почвам...това означава поне още 6 месеца никакви надежди за бебо,а след това не се знае колко ще се проточат нещата?И друго,което ми стана кофти е че АГ-то ми каза "ако не ти е на живот и смърт забременяването сега...да изчакаш и да попиеш 4-6 месеца противозачатъчни" ....... идваше ми да го  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire и как едновременно пия медикаменти за борба с ПКЯ и ИР и за подобряване качеството на яйцеклетките,хем и с тях да пия и противозачатъчните??? newsm78

# 678
  • Мнения: 699
Таня на тази земя трябват повече силни хора като теб , като нас. Като те чета, си казвам -личи си , че сме от една -зодия! Емоциите бошуват и се менят, но това , че понякога правим две крачки назад, е само , за да си дадем засилка и да побягнем с пълна сила напред към целта си.
 ММ скоро , в един много емоционален разговор за какво ли не, за мойте душевни болки , обиди от разни хора/близки/ и тем подобни, той ми каза, че много се гордее  с мен, че въртя нещата и аз съм тази , която се занимава с дома,  това да имаме дете. Че не съм скръстила ръце. Той не е като мен и няма как да бъде като мен толкова навътре в тези неща, но иска всичко да знае и ме слуша. Казва ми - "каквото кажеш, отиваме, правим" .
 Молитвата е много хубава. И аз гледах по БТВ , репортажа за жената , която се занимава с правенето на кукли и наричането на тази молитва. Пак ми подейства .... емоционално!!!

# 679
  • Мнения: 2 660
Таня, не е задължително да си луд, но помага  Grinning

Карамел, на 6ти ден след овулация съм.

Някой има ли линк към развитието на ембриона в първите дни? Искам да гледам и да си представям... бластоцист, не знам какъв друг цист.., имплантация...

# 680
  • София
  • Мнения: 11 788
Ние гонихме Ицето много този месец, от вчера почнах Дуфастона, но вечерта забелязах обрив на ръцете и се притеснявам да не би да съм алергична на съставките му, днес пих пак и се надявам да не е от него, не съм яла нищо вчера което може да предизвика алергия  newsm78 някой имал ли е подобен проблем?
За дуфастона не знам,но аз сега пия хормонален препарат и след второто хапче ми излезнаха малки червени точици като обрив по гърдите,корема и раменете,но стояха два дена и утихнаха,сега няма нищо,може някоя от съставките да ти действа така и да отмине след ден,два

Точно като точици бяха, днес почти ги няма, следа се преди 3 часа го изпих, дано да е само някакво привикване към лекарството че всички надежди са ми в тези малки хапчета

МечтичкаД пиеш ли метфогама и Инофолик? Не се отчайвай толкова с противозачатъчните, ще си починат яйчниците малко и 6 месеца ще минат бързо, аз да съм бих ги пила, 6 месеца не са толкова много време, какви противозачатъчни ще взимаш?

Танче и Estlar вие сте герои, чета ви от много време и ми давате много кураж!

# 681
  • София
  • Мнения: 627
Разгледах албумчето ви  , всички сте много благи  Hug

Добавих себе си , както и мъжеството до мен  Laughing.

Хубав ден ви желая и бебеносен естествено Wink

# 682
  • Мнения: 15
Здравейте момичета и честит хубав празник днес дано да всички донесе хубави сбъднати мечти Praynig
Аз си ви чета всеки ден , но няма какво да се похваля, не чакам около 29, ще видим дали съм успяла да засека овуто този месец с толкова много тестове, всичко на всичко направих около 20 Shocked

# 683
  • Мнения: 1 726
Танче  Hug утре съм на преглед и живи и здрави се надявам тоя месец поне пункция да напраим, да оплодим едно Ице, пък ако каже док и да го трансферираме, ако се развива нормално, другия вариант е да съберем няколко ембриончета и след няколко месеца да трансферираме Wink Аз не бързам, то толкова се проточи във времето всичко, че въпроса е да стане пък, дано да е скоро  Praynig
Тоито  Hug наистина най-важното е да се успокоиш! Не знам дали си искала среща с психолога на клиниката, но е хубаво да се видите, ако не ти помогне, мисля че няма да навреди! Все пак и те са там заради такива като нас, да помагат в борбата...
Аз се чудя дали сега да отида до черквата или по-късно следобяда! Все пак мисля, че е хубав знак че именно утре и в тази седмица ще започваме процедура!
Утро  Hug страхотна история  Hug

# 684
  • София
  • Мнения: 627
Здравейте момичета и честит хубав празник днес дано да всички донесе хубави сбъднати мечти Praynig
Аз си ви чета всеки ден , но няма какво да се похваля, не чакам около 29, ще видим дали съм успяла да засека овуто този месец с толкова много тестове, всичко на всичко направих около 20 Shocked


А успя ли да засечеш положителен резултат ? Ако си ги пазиш може да снимаш и да видим кога е била най наситена втората чертичка.

Аз май ще си поръчам тестчета за ову от продавалника , от онези от E-bay  и април ще се тествам всеки ден Simple Smile .

# 685
  • Мнения: 2 003
Буци, мислила съм, мила, но се отказах. Заради един психолог пак разходки до София, не ми се ще. Ще се справя и с това ... просто ми трябва време Simple Smile
Успех на теб - стискам ти много палци. Казали ли са ви нещо по-конкретно за процедурата или не? Извинявай, но в коя клиника беше?

# 686
  • Мнения: 725
Здравейте, дами  Hug

Следя ви всеки ден и си ви чета, днес още повече не ми се пише. Скарахме се с ММ много жестоко сутринта, защото му метнах блузата, с която спи от леглото на диванчето. Исках да го оправя просто, а и той се търкаля два дена с нея няма да я облича повече, но голям проблем. "Защо ми хвърляш нещата  и ги мачкаш ти къде се намираш?" И аз забих на обратно както понякога правя и му обявих "Каквото си искам където си искам ще хвърлям."

Той ми обяви "Като ще ми правиш селски номера сега ще ходиш пеш до работа." И тръгна без мен. Знае, че нямам никакви пари вече (днес е заплатен ден). Добре, че си бях скътала пари за такси (пак той ми ги беше дал де). И тръгвайки ми обяви: "Хайде да видим как ще пушиш цигари днеска."

И не си говорим в момента, и двамата сме на работа, ама се игнорираме. Добре, не бях права така да му кажа, ама и той не е прав да ме остави в дъжда пеша да ходя до работа (ако не си бях скътала пари).

Разтоварих се поне като ви казах, сега ми е по-леко.

# 687
  • Мнения: 15


А успя ли да засечеш положителен резултат ? Ако си ги пазиш може да снимаш и да видим кога е била най наситена втората чертичка.

Аз май ще си поръчам тестчета за ову от продавалника , от онези от E-bay  и април ще се тествам всеки ден Simple Smile .
[/quote]
Аз бях пускала две снимки миналата седмица, единия беше в понеделник другия които направих беше мисля че в сряда затова я пуснах и тук понеже ми се строи странно толкова дни подред да отчита овуто , но така или иначе и двата дни бяха ползотворно използвани.  Crazy

# 688
  • Мнения: 1 234
maceto85 пия да и Сиофор 100 и Инофолик,но сега замених инофолика с инозитол и фолиева киселина,че ми излиза много по-евтино. А и друго ме притеснява...ние от миналата година края на лятото се опитваме и с дългият ми Ц и всички тези изследвания....ами ако после пак нямам Ц след като спра противозачатъчните?Супер много мисли ми минават и накрая,ако няма смисъл да ги пия....или вземе,че стане чудото ако не ги пия.... #Crazy #Crazy #Crazy

# 689
  • Мнения: 1 234
maceto85 забравих да допълня за противозачатъчните...мисля да пия Регулон...поне него пих миналата година 2 месеца и ми идваше всеки месец,но пък имаше кофти странични ефекти... Sick

Общи условия

Активация на акаунт