Отговори
# 720
  • Мнения: 699
И аз като мерита - винаги съм мечтала за две, три деца.Но две със сигурност искам.  Сега ми е зора за едно. То да стане, пък до второ ще видим как ще стане ! С ММ сме говорили по тази тема. Вече не сме на 20-25 години, затова още преди да ми махнат 1/2 тръба и дефакто да съм с една си и преди да знам , че ще тръгна и аз по Клиника по асистирна репродукция, говорехме , че като се роди първото, ще почваме веднага и за второ. Боже, те за това едното го чакам и се мъча....
 Като си помисля, колко момичета познават, които и едно им е много , а за второ да не говорим. Аз искам деца, не дете и съм обречена на тази съдба.

# 721
  • Мнения: 664
Благодаря ви! Хайде, от вашите усти в божиите уши!  Hug Много се радвам на хора, които искрено желаят и планират три деца. Аз бих се задоволила с две ...  Whistling
Азира, така е наистина, а сега пък може и кърменето да оказва влияние, въпреки, че аз кърмя само вечер за приспиване, но съм чела, че пречи когато бебето е само на кърма ...  newsm78

# 722
  • Мнения: 935
Vaseto29,благодаря за отговора.Просто ми стана любопитно и се убедих за пореден път,че и без никакъв проблем,пак не е гаранция,че нещата ще се получат бързо.Аз също кърмя,съвсем малко вече,но и аз съм се замисляла дали това не ми пречи,но се надявам,че не.

# 723
# 724
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Хм, и аз да се присъединя с желанието за три... засега се борим за номер две, като първи номер е на близо 8.
Пожелавам на всички с пролетта и Благовец да има добри новини. Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 19 698
Iggiberry, има нова темичка Hug

Общи условия

Активация на акаунт