Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 627
Secret_mom   Hug Пропуснала съм да видя снимките , но щом казваш , че сте се трудили ще се моля да видиш двете чертички този месец  Crazy

# 691
# 692
  • София
  • Мнения: 11 787
maceto85 забравих да допълня за противозачатъчните...мисля да пия Регулон...поне него пих миналата година 2 месеца и ми идваше всеки месец,но пък имаше кофти странични ефекти... Sick

Аз ти препоръчвам Джаз, малко са по-скъпички но пък са много изчистени и на мен ми действаха много добре, казах ти и преди след техния прием си имам чисти яйчници, но пък аз винаги съм имала редовен цикъл. А лекаря какво ти каза да продължаваш със Сиофора или не?

# 693
  • Мнения: 1 943
Мецанке, има такива дни, в които си изкарваме нервите на другия. Бих реагирала точно като теб и точно с тая реплика, ММ като стане накриво или е под напрежение е същия. Хвърлила си му тениската, голяма работа.
"аре да те видя как ще пушиш цигари" - полудявам като ми каже така. Той също пуши, но по-малко от мен и дълбоко си вярва, че аз едва ли не за едните цигари живея.

Глей сега как се подпалих, ама понеже го имам същото животно вкъщи и те разбирам  Hug

# 694
  • Мнения: 1 234
maceto85 забравих да допълня за противозачатъчните...мисля да пия Регулон...поне него пих миналата година 2 месеца и ми идваше всеки месец,но пък имаше кофти странични ефекти... Sick

Аз ти препоръчвам Джаз, малко са по-скъпички но пък са много изчистени и на мен ми действаха много добре, казах ти и преди след техния прием си имам чисти яйчници, но пък аз винаги съм имала редовен цикъл. А лекаря какво ти каза да продължаваш със Сиофора или не?
Да продължавам старата песен на нов глас  hahaha схемата, по която ще пия лекарствата си остава същата никаква промяна освен....тъпите противозачатъчни...а ти след това забременя ли и лесно и бързо ли беше или....офф сори за безбройните въпроси  Hug

# 695
  • София
  • Мнения: 11 787
МечтичкаД на първия опит забременях, но аз не пиех тогава метфогамата и не знаех че имам ИР, и се оказах с кухо яйце, и до ден днешен вярвам че причината е в ИР понеже високият инсулин може да увреди яйцето и да се стигне до мисед. Моят инсулин е 20 пъти над нормата. Така че според мен ми харесва това което е препоръчал лекаря, с противозачатъчните ще изчистите кистичките, и с метформина ще контролирате ИР и след това се надявам да си имате късметче от първия път до край  Wink

# 696
  • Мнения: 725
Мецанке, има такива дни, в които си изкарваме нервите на другия. Бих реагирала точно като теб и точно с тая реплика, ММ като стане накриво или е под напрежение е същия. Хвърлила си му тениската, голяма работа.
"аре да те видя как ще пушиш цигари" - полудявам като ми каже така. Той също пуши, но по-малко от мен и дълбоко си вярва, че аз едва ли не за едните цигари живея.

Глей сега как се подпалих, ама понеже го имам същото животно вкъщи и те разбирам  Hug

Само ме пита преди малко гладна ли съм, друга комуникация не сме имали. Аз подлудях така като ми каза - един вид ме наказва, че не му играя по свирката...

Въобще нямам намерение да му се извинявам, ако не ми беше реагирал чак толкова остро щях, но сега - не! Да видим кой ще се инати по-дълго... Пеш съм щяла да ходя в дъжда...

Ох, пак се изнервих - извинете, че натоварвам темата с прозаичните си терзания.

# 697
# 698
  • София
  • Мнения: 627
 rotfImao rotfImao rotfImao It`s a boooyy

Много забавно това видео  Laughing

# 699
  • Мнения: 933
rotfImao rotfImao rotfImao It`s a boooyy

Много забавно това видео  Laughing


Вижте това:

# 700
  • Мнения: 1 157
 wavey  Hug
Пиша и се връщам да чета .
Скрит текст:
Снощи , докато с ММ  luvbed не можах да се отпусна . От самото начало знаех , че нещо иска да ме заболи (не казах на ММ ) , но през цялото време внимавах и го мислех. И наистина към края усетих прорязваща болка (не знам как да обясня точно мястото , за да ме разберете) , но веднага се отдръпнах и спря . И тази сутрин усещах напрежение ниско долу , същото като че ли лелката идва  newsm78 сега почти не усещам напрежението (то и не е напрежение , наподобява остра болка , но съвсееееем слаба)
Ако някой има мнение ще съм благодарна да го чуя (и ако на някоя се е случвало)
 Hug Hug  bouquet

# 701
  • Мнения: 821
Таня, не е задължително да си луд, но помага  Grinning

Карамел, на 6ти ден след овулация съм.

Някой има ли линк към развитието на ембриона в първите дни? Искам да гледам и да си представям... бластоцист, не знам какъв друг цист.., имплантация...

http://www.purvite7.bg/articles/view/4217/zachevaneto_ot_yaycekl … briona.html?rc=40

Дано ти свърши работа  Hug

# 702
  • Мнения: 2 660
Amaria, много ти благодаря   bouquet

Мецанка, недей така... Мъжете са като деца, трябва да им се говори, да им се казва кое е правилно и кое грешно. Сядаш при него и му обясняваш защо си реагирала така, какво си мислиш, какво означава неговото поведение за теб.. Извини се и ти, реагирала си рязко, какво толкова. Трябва да си прощаваме и да се разбираме в по-изнервените си моменти. Нали това очакваме и от мъжете, когато сме изнервени или циклични? Simple Smile Ето, той те е питал дали ще обядваш, явно и той не се чувства добре и търси начин за контакт.

# 703
  • Мнения: 1 067
Mademoiselle Chocolate Наскоро бях пуснала едно клипче с това което търсиш, че и понататъчно развитие. Лесно е да си представиш с него Laughing, дано ти хареса Hug.
Скрит текст:

# 704
  • София
  • Мнения: 1 757
wavey  Hug
Пиша и се връщам да чета .
Скрит текст:
Снощи , докато с ММ  luvbed не можах да се отпусна . От самото начало знаех , че нещо иска да ме заболи (не казах на ММ ) , но през цялото време внимавах и го мислех. И наистина към края усетих прорязваща болка (не знам как да обясня точно мястото , за да ме разберете) , но веднага се отдръпнах и спря . И тази сутрин усещах напрежение ниско долу , същото като че ли лелката идва  newsm78 сега почти не усещам напрежението (то и не е напрежение , наподобява остра болка , но съвсееееем слаба)
Ако някой има мнение ще съм благодарна да го чуя (и ако на някоя се е случвало)
 Hug Hug  bouquet
На мен почти всеки път ми се случва но в определена "стойка"аз обаче знам че е от раничката която имам на шийката и опирайки я ме боли адски мнного(малко реклама на МъжО) hahaha

Общи условия

Активация на акаунт