♥ GB- В очакване на слънцето ♥ Тема 64

  • 22 889
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 33 435
Керем си е интересна личност. Докато седи и се подхилва с Гюзелимчето и е супер добричкия, в следващия кадър може да разбива главата на някой или да прави някоя мръсотия. Като го настъпят по мазола особено агресивен става  Joy Joy Joy Joy

Миме, Hug Hug Hug Hug Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 9 363
На мен Керем много ми прилича на Аче от - Три метра над небето. Травматизиран млад човек, който не знае какво да прави със себе си. Не знае как да покаже чувствата си освен, чрез агресия.

# 32
  • Мнения: 1 872
Eхо, един бейлис не мога да изпия...вие сте страшни бе...не мога да ви изчета... Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 40
Здравейте  wavey Hug Hug Hug Hug Hug

Тери Hug Heart Eyes Hug благодаря за новата темичка newsm51 newsm51 newsm51

Мимко Hug Heart Eyes Hug Рони Hug Heart Eyes Hug Дани Hug Heart Eyes Hug Мики Hug Heart Eyes Hug Бу Hug Heart Eyes Hug Мише Hug Heart Eyes HugПепи Hug Heart Eyes Hug Мони Hug Heart Eyes Hug Терзи Hug Heart Eyes Hug

Благодаря на всички момичета, които правят преводи в слънчевата темичка newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 34
  • Мнения: 33 435
На мен Керем много ми прилича на Аче от - Три метра над небето. Травматизиран млад човек, който не знае какво да прави със себе си. Не знае как да покаже чувствата си освен, чрез агресия.
Мога да се съглася, че в началото е бил такъв за чувствата, но вече не е. Тази цялата любов към Зейнеп е показвана много пъти  Peace

# 35
  • Мнения: 1 872
На мен Керем много ми прилича на Аче от - Три метра над небето. Травматизиран млад човек, който не знае какво да прави със себе си. Не знае как да покаже чувствата си освен, чрез агресия.

Тъкмо това щях да кажа...Обаче накрая изгуби любимата си заради агресията... Посегна и и това сложи край на всичко... Дано няма такива неща при нашите  сладури...

# 36
  • Мнения: 33 435
Тъкмо това щях да кажа...Обаче накрая изгуби любимата си заради агресията... Посегна и и това сложи край на всичко... Дано няма такива неща при нашите  сладури...
Е любимата му така и не го прие такъв какъвто и е, и на фона на цялата му трагедия го остави сам и го обвиняваше даже. Пък и не помня да е посегнал на нея, май се разправяше с един друг  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Да не сравняваме двете истории... Whistling

# 37
  • Мнения: 1 872
http://vk.com/gunesi_beklerken_2013?z=video-55637162_168829949%2F04356f60b9aad1c18c

фрагмана с руски субтитри

# 38
  • Мнения: 1 872
Тъкмо това щях да кажа...Обаче накрая изгуби любимата си заради агресията... Посегна и и това сложи край на всичко... Дано няма такива неща при нашите  сладури...
Е любимата му така и не го прие такъв какъвто и е, и на фона на цялата му трагедия го остави сам и го обвиняваше даже. Пък и не помня да е посегнал на нея, май се разправяше с един друг  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Да не сравняваме двете истории... Whistling


+1

Това тука е друга история...Керем обича Зейнеп и като е с нея се променя...Много е сладък...не знам защо, но ми прилича на Джан в определени ситуации...

# 39
  • Мнения: 1 872


Хандето как се е барнало..

# 40
# 41
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Aло,къде сте всички тая вечер newsm78Спите или купонясвате Mr. Green
След снощната вечер-днес много тихо Thinking
Шоуто на Баяз не е ли тая вечеря newsm78Какво ли е измислил, каква ли ще е изненадата newsm78
Ако някой гледа, напишете някоя дума после Thinking
Терзи Hugмай само ти поддържаш огъня за сега  Mr. Green
Аня Hug

# 42
  • Мнения: 33 435

Шоуто на Баяз не е ли тая вечеря newsm78Какво ли е измислил, каква ли ще е изненадата newsm78

Другата седмица ще е изненадата  Peace
Сигурно ще е някой скеч или някое интервю. Съмнявам се да покажат резнатите кадри..

# 43
  • Мнения: 1 872

Шоуто на Баяз не е ли тая вечеря newsm78Какво ли е измислил, каква ли ще е изненадата newsm78

Другата седмица ще е изненадата  Peace
Сигурно ще е някой скеч или някое интервю. Съмнявам се да покажат резнатите кадри..


Рускините пишат, че било скеч на ЗейКер ...те пък от къде ли знаят... newsm78

# 44
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

Шоуто на Баяз не е ли тая вечеря newsm78Какво ли е измислил, каква ли ще е изненадата newsm78

Другата седмица ще е изненадата  Peace
Сигурно ще е някой скеч или някое интервю. Съмнявам се да покажат резнатите кадри..

Ами ако се появят двамата и да кажат, че са заедно т.е.Ханкер Mr. Greenи да спрат да пишат глупости
По вестниците и да го спрягат със всяка втора Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт