Север-Юг (Кузей- Гюней) по БТВ - тема 7

  • 45 930
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 432
Роминка, джанъм, благодаря за новата тема!  smile3525 smile3525 smile3525

:
за тва и получи бонус....кмета с потника... tooth tooth tooth tooth


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo тоя кмет, бре.  Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 881
Роминка - за темата - тенкс,дарлинг Hug Hug Hug

Дружки - цунки-гунки за всички! Hug Heart Eyes
Лъжи. Всички ги изричаме.
От страх или за да предпазим тези, които обичаме.
 За да прикрием поражения.
За да запазим в тайна разочарования.
За да скрием предателство или измама.
 Но какво се случва, когато тези лъжи започнат да ни обземат? Когато животът ни се определя от лъжите на другите и нашите собствени към тях?

Дотук кой ли кого не излъга за нещо си,все воден от горните причини.

А любовта би трябвало да е най-светлото чувство,нали.Онова,което ни кара и ни прави добри.
Любовта е доверие, споделяне, преданност ,посветеност, взаимност,приятелство,когато тези неща липсват адът се отваря и всичко отива по дяволите....

В чия любов един към друг има всичко това Thinking Tired Аз не я откривам,а това за мен значи,че доста мъки иневоли ще изживеем докато я открием или пък тя вземе та дойде като сценарен трик,баш когато не трябва Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 2 116
Цитат
че тя си е пропуснала шанса, когато го е имала назад във времето

О, Кузей не е казал, че тя/ Джемрето/ си е пропуснала шанса, той говореше за любов която е пропуснала шанса си.
Има разлика, поне за мен. Peace


Airra, didiela,  kralitsata, Диме, привет и за вас! Hug

Камелия,  Heart Eyes
Хубаво е, че държиш здраво позиции за Джемрето... smile3511 smile3513  Wink
Така поне обхващаме спектъра "от-до" за нея... newsm78 Joy

Ми ,не мога да харесам Джемрето-това е!Зейнеп ми е по-симпатична!Има си професия момичето и се бори съвсем сама.Джемрето гледа все някой да я избута-набута някъде!Никакви амбиции да учи, или каквото и да е там да прави, освен да слухти и да се намести между братята!
А  сега убийте ме!Не ми харесва туй Джемре и това е!  ooooh!

И таз добра сега, че кой е "убит" до сега? newsm78 Joy
Моля, можеш да я не харесваш колкото искаш! Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 2 992
Зиз  Heart Eyes newsm10 ан така!  Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
баш престъпления си извърши Гюнчо ...
Попи  Heart Eyes ами точно затова пиша на повечето. Които не са гледали филма, няма как да заемат някаква позиция за сега ...
Колкото до разговорът между Джемре и Кузей ... ами той се усети, че тя има някакви чувства към него и понеже смята, че е невъзможно да бъдат заедно, побърза да и подреже крилцата ... И все пак  тя разбра много добре какво иска да и каже ... разбира се, че не и е казал, че продължава да я обича, нали това му беше целта ...
А тя го излъга за саза, защото не бе в състояние да му признае, че го обича. Та тя пред самата себе си още не смее да го признае ... но и аз се ядосах, че заговори изобщо за Зейнеп, пък после реве ...



Да подряза крилцата и добре направи. smile3521

Не мисля, че точно в този момент когато не знае какво да прави с  онази змия Симай, която му виси на врата и сее само злоба и интриги,когато се мъчи да се докаже в първата му истинска работа-макарата, му трябва една объркана ,мрънкаща  и обсебваща Джемре. Та тя не е наясно с себе си и  какъв и е случая! Добре я отряза.

# 34
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09

# 35
  • София
  • Мнения: 2 992
Ми ,не мога да харесам Джемрето-това е!Зейнеп ми е по-симпатична!Има си професия момичето и се бори съвсем сама.Джемрето гледа все някой да я избута-набута някъде!Никакви амбиции да учи, или каквото и да е там да прави, освен да слухти и да се намести между братята!А  сега убийте ме!Не ми харесва туй Джемре и това е!  ooooh!



И аз се нареждам до теб #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И аз нея харесвам. И сега за  да съм пълна към критиките за Джемрето имам един въпрос  newsm78
Така ли ми се струва незнам...  но, на  моменти имам чувството, че едната половина на лицето някък и е изкривена и подута.Не вярвам да е от телевизора,нов ми е, купих го преди четири месеца. newsm12

# 36
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Роминка, джанъм, благодаря за новата тема!  smile3525 smile3525 smile3525

:
за тва и получи бонус....кмета с потника... tooth tooth tooth tooth


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo тоя кмет, бре.  Joy Joy Joy
Малко прозорче, звезди...потупване по рамото...и ..."Ела да си праЙме ПБН"
Кмета- мноу те Аресвам да знаЙш...от тук нататък...аз съм ти майка баща и любим... Joy hahaha

# 37
# 38
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ми ,не мога да харесам Джемрето-това е!Зейнеп ми е по-симпатична!Има си професия момичето и се бори съвсем сама.Джемрето гледа все някой да я избута-набута някъде!Никакви амбиции да учи, или каквото и да е там да прави, освен да слухти и да се намести между братята!А  сега убийте ме!Не ми харесва туй Джемре и това е!  ooooh!



И аз се нареждам до теб #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И аз нея харесвам. И сега за  да съм пълна към критиките за Джемрето имам един въпрос  newsm78
Така ли ми се струва незнам...  но, на  моменти имам чувството, че едната половина на лицето някък и е изкривена и подута.Не вярвам да е от телевизора,нов ми е, купих го преди четири месеца. newsm12
Не Ками, тя е грозна, крива, слухтяща бездкрупулна кучка. Mr. Green
Наред ти е ТВ-то...споко!!! Peace

# 39
  • Мнения: 1 012
СЯ, че едното й ухо е по-дълго от другото, нЕма спор! Whistling А за физиономията, ми, то зависи У коя камера се е взрЕла...  newsm78 Аз мисля, че тв-то ти е криво, нали ви туриха у Бг-то цифрова, от това е! smile3521

# 40
  • Мнения: 3 371



А любовта би трябвало да е най-светлото чувство,нали.Онова,което ни кара и ни прави добри.
Любовта е доверие, споделяне, преданност ,посветеност, взаимност,приятелство
,когато тези неща липсват адът се отваря и всичко отива по дяволите....

В чия любов един към друг има всичко това Thinking Tired Аз не я откривам,а това за мен значи,че доста мъки иневоли ще изживеем докато я открием или пък тя вземе та дойде като сценарен трик,баш когато не трябва Crossing Arms


Напълно съм съгласна, Диме Hug ! Затова и винаги съм задавала въпрос, на който и аз не получих отговор - защо тази, която е обичаната, чиято любов е споделена, защо тя не стана по- добър човек ? / според мен, разбира се, защото според Фенче Heart Eyes тя е станала по- добра Peace/ Защо, всесто любовта да я смири и облагороди, я направи още манипулативна, че дори и зла на моменти?  Thinking
Някой одеве беше писал, че човек като обича някого, ще е доволен и щастлив, ако обекта на чувствата му е щастлив, дори и да не е с него. Е, защо Джемре не беше доволна и щастлива, виждайки, че Кузей се чувства добре със Зейнеп, защо не се зарадва за него, когато той сам и сподели, колко ценна и важна за него е тя, защо не ги остави да изживеят това, което се зароди между тях ? И още един въпрос, на който никога не получих отговор - защо Джемре изведнъж реши да се влюби в Кузей, защо изведнъж реши, че го обича и то точно в момента, в който на хоризонта се появи Зейнеп ?! Ей такива въпроси ме “тормозеха“, докато гледах сериала. На някои от тях си отговорих, на други така и не намерих удовлетворяващ ме отговор. Peace

# 41
  • Мнения: 30
Цитат
че тя си е пропуснала шанса, когато го е имала назад във времето
О, Кузей не е казал, че тя/ Джемрето/ си е пропуснала шанса, той говореше за любов която е пропуснала шанса си.
Има разлика, поне за мен. Peace

Марги, според мен той имаше предвид именно нея (Джемрето), а не любовта. Разбира се и за пропуснатата любов също говореше, но много точно и каза "ти си била първата, която този човек е обичал.... но времето си минава". Цитирам го точно по превода на филма.
Много е интересен този разговор между двамата! За мен поне.

# 42
  • Мнения: 18 577
Ми ,не мога да харесам Джемрето-това е!Зейнеп ми е по-симпатична!Има си професия момичето и се бори съвсем сама.Джемрето гледа все някой да я избута-набута някъде!Никакви амбиции да учи, или каквото и да е там да прави, освен да слухти и да се намести между братята!А  сега убийте ме!Не ми харесва туй Джемре и това е!  ooooh!



И аз се нареждам до теб #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И аз нея харесвам. И сега за  да съм пълна към критиките за Джемрето имам един въпрос  newsm78
Така ли ми се струва незнам...  но, на  моменти имам чувството, че едната половина на лицето някък и е изкривена и подута.Не вярвам да е от телевизора,нов ми е, купих го преди четири месеца. newsm12
Не Ками, тя е грозна, крива, слухтяща бездкрупулна кучка. Mr. Green
Наред ти е ТВ-то...споко!!! Peace


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 43
  • Мнения: 30
Ми ,не мога да харесам Джемрето-това е!Зейнеп ми е по-симпатична!Има си професия момичето и се бори съвсем сама.Джемрето гледа все някой да я избута-набута някъде!Никакви амбиции да учи, или каквото и да е там да прави, освен да слухти и да се намести между братята!А  сега убийте ме!Не ми харесва туй Джемре и това е!  ooooh!


И аз се нареждам до теб #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И аз нея харесвам. И сега за  да съм пълна към критиките за Джемрето имам един въпрос  newsm78
Така ли ми се струва незнам...  но, на  моменти имам чувството, че едната половина на лицето някък и е изкривена и подута.Не вярвам да е от телевизора,нов ми е, купих го преди четири месеца. newsm12
Не Ками, тя е грозна, крива, слухтяща бездкрупулна кучка. Mr. Green
Наред ти е ТВ-то...споко!!! Peace



 newsm20 newsm20 newsm20   Joy Joy Joy Joy  Joy Joy Joy Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 2 992
Ми ,не мога да харесам Джемрето-това е!Зейнеп ми е по-симпатична!Има си професия момичето и се бори съвсем сама.Джемрето гледа все някой да я избута-набута някъде!Никакви амбиции да учи, или каквото и да е там да прави, освен да слухти и да се намести между братята!А  сега убийте ме!Не ми харесва туй Джемре и това е!  ooooh!



И аз се нареждам до теб #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И аз нея харесвам. И сега за  да съм пълна към критиките за Джемрето имам един въпрос  newsm78
Така ли ми се струва незнам...  но, на  моменти имам чувството, че едната половина на лицето някък и е изкривена и подута.Не вярвам да е от телевизора,нов ми е, купих го преди четири месеца. newsm12
Не Ками, тя е грозна, крива, слухтяща бездкрупулна кучка. Mr. Green
Наред ти е ТВ-то...споко!!! Peace


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo





Извинете ме, че засегнах любимката ви! Просто попитах нещо, а то какво се получи - такава вълна от недоволство ме заля. Banghead Banghead Banghead

Общи условия

Активация на акаунт