20-26 февруари - нека бебешки порой да ни удави

  • 15 837
  • 501
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 123
Момичета, тръгвам си, както ме посъветвахте. Много сте ми мили, ей! Денди, хайде бе мила Praynig Praynig Предния път като заченах и на мен ми се появи едно леко кафеникаво нещо /оказа се остатък от имплантацията/ и с но-шпа всичко си беше тужур. Айде утре сутрин Praynig Praynig

# 76
  • Мнения: 2 015
dendy на мен трябваше да ми дойде на 23.01, но на 21.01 полу4их зацапване. newsm78Така два дена о4аквах лелката и на 24.01 си направих тест, който се оказа + EFP.Това явно е било имплантиране yes.После, не вярвах и отидох на дофтор, а след неговото потвърждение ве4е бях сигурна, 4е 4якам бебе newsm32.
Това зацапване си беше то4но зацапване yes.Не е било нещо на което да се 4удя кръв ли е, или не е? newsm78Изпих един аналгин, защото си мислех, 4е болката е от идващата лелка, но тя така и не дойде preggo.

# 77
  • Мнения: 708
здравейте сладурки,
честито на бременеещите и дано и ние се заразим:)  bouquet
Иначе свърших си гадните противозачатъцхни и вчера ми дойде,така че след няколко дена почваме да се трудим пък да видим този път дали ще прихвана лесно:)а дано:)
цунки на всичи Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 2 120
Чакайте сега да се похваля. Нали съм болна и реших да отида за кисело мляко и портокали, кивита и такива разни неща за оздравяване. До тук хубаво, но пътьом `забърсах` един панталон, купих си го де. До коляното, пролетен , спортен. супер ще е за високите ми ластични ботуши. Поне като го изпускам месеца да си подаря нещо. Та настроението ми се оправя, но продължавам да се потя, да уфтя, а колко чесън изгълтах не е истина. Гледам така ShockedПазете се момичета, има някакъв вирус преди пролетта.

# 79
  • Мнения: 980
Даренце, много обичам такива подаръци. Последната ми подобна иzцепка беШе, че отидох zа хляб и си купих маратонки. Ми така е, остави сама жена с пари по магаzините  Whistling
С радост да си носиШ придобивката и бърzо оzдравявай, че другия месец да си бодра и на линия Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 251
Здравейте, милички!!!
Стискам здраво палци на всички чакащи! Данидан браво на теб! Сега чакаме само добри новини.
На мен днес ми е напрегнато и гадно- приеха баща ми в болница. Той отпреди си има проблеми с белите дробове, а от там и със сърцето. Но да не ви развалям настроението. Само искам да ви попитам дали някой е попадал на някакви материали с дихателни упражнения. Все си мисля, че това може много да му помогне.
целувки на всичките

# 81
  • Мнения: 2 120
Нищо друго не ми идва на ум, освен да потърсиш в Google.
Погледнах там и има доста такива неща, но ти си избери най-подходящото. Успех, дано не е много сериозно.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 045
 newsm53Здравейте пак от мен newsm03Направо се размазах от разходки цял ден,купувах  здраво дрешки за пролета и съм на диета newsm03Притеснявам се обаче,че като пътувахме към центъра щях ме да катастрофираме smile3518много се уплаших,разревах се(лятото претърпяхме много сериозна катастофа)направо получих нервна криза,едвам ме успокои мъжа ми Wearyи се притеснявам да не ми е станало нещо,едно ми е такова на стомаха цял ден Crossing ArmsИначе в сряда трябва да ми дойде,но нямам признаци за сега,макар че този стрес където го изживях днес SadДенди дано да е положително утре тестчето WinkЛеичкамного сте готини цялото семейство,а малкия сладур е жесток GrinningДаре и аз от няколко дни се влача ни болна ни здрава,едно ми е отпаднало,леко ме наболва гърлото,ама ще бориме вирусите LaughingSladurkata добре си дошла,и да не се задържаш много тук Hug

Последна редакция: пн, 20 фев 2006, 21:44 от danielad

# 83
  • Мнения: 1 768
Кво прайте бе каки? PartyКак сте? Blush
Скоро не бях ви тормоЗила,та ре6их да се от4ета. Mr. Green
Я кажете от кой ден се правят овутестовете?
Ох тоя следобед пиолу4их кафеникаво петънце,ни6о 4удно да е идва6ата лелка,а сутринта теста бе6е негативен.Тоя месец цикъла пак се удъжи с един ден и е ве4е 34 дена..По4нах от 30 дена все пак.. Sad
А нали от първие ден на прокървяването,демек днес 20 като се иzвади 14 дава кога ми е била овулацията.Та zна4и е била на 6.А ние последно бебеправихме на 5 сутринта..Е можело е да стане бебето като ни6о,ама не ми е било писано. Blush
А относно дупките и профелакти4ните прегледи които сама си правя WinkАми луда работа,поставям си диагноЗи само..Ина4е които има проблеми насре6а съм.И дупки поправям и меря отппред,отЗад.Дето се наложи Mr. Green
хайде приятна ве4ер и до утре  bouquet

# 84
  • Мнения: 1 419
ДаниелаД, днес май е бил много нервен ден за доста хора. Имало е и доста катастрофи - съжелявам, че е трябвало да изживяваш подобен стрес, знам колко е ужасно  Embarassed.
Преди малко чух по новините, че е имало заметресение около 4,5 по Рихтер с епицентър района на Кърджали. Подозирам, че от това са главоболията и световъртежите на много хора около мен (включително и аз самата).

Весе, 14 дни за лутеалната фаза е само ориентировъчно - при всяка жена може да варира +/- няколко дни  Wink
Докато не ти е дошло с пълна сила, надежда винаги има  Peace

# 85
  • Мнения: 2 120
Земетресение ли? Ау, а аз не съм усетила нищо. това ми е за първи път. Мене много ме е страх, дано да няма пак. Cry

# 86
  • Мнения: 3 154
А относно дупките и профелакти4ните прегледи които сама си правя WinkАми луда работа,поставям си диагноЗи само..Ина4е които има проблеми насре6а съм.И дупки поправям и меря отппред,отЗад.Дето се наложи Mr. Green

Шегуваш се нали? hahaha
Мойте дупки не ги давам! Рови си у твойте Joy

# 87
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Хахаха, Весето пак ме разсмя с глас....цвиля вече...ох, корема! Абе Весе, откъде ти хрумват тези веселяшки лафове! Скив' къв готин положителен човек си, а кат' се сдухаш и зачакаш-направо не мога да те позная! Споко сега, нали са само няколко капчици! Това не е лелка....а ти престани да се бъркаш да не вземеш да утрепеш нещо ако се е загнездило скоро! там. Майтап, ясно е че не може да стане, ама най-малкото можеш да си спретнеш някоя неприятна инфекцийка и после да се наложи да отлагате бебеправенето един-два месеца за да се лекуваш!

# 88
  • Мнения: 980
Весе, много ме раzсмя, да zнаеШ hahaha
Звучи като обява Wink Пипам, опипвам, барам дупки всякакви, мерим, режем, щипем, мажем, бъркам, мешам, джуркам в гащи всекакви... Joy Joy Joy Joy
Сладурана Mr. Green

# 89
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Е че Весето ме накара да се хиля като гламава...ясно е вече, ама ТЕДСАН как го е написала...вече наистина ревнах с от смях и корема ме заболя! Евала ТЕДСАНЧЕ!  bouquet
   Весе, голем си бонбон, така да знаеш!

Общи условия

Активация на акаунт