С желание за лято е ГРЪЦКОТО ни ято (31-ва тема)

  • 78 096
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 16
Привет и от мен на всички  Simple Smile
victoria's secret благодаря за инфото, ще погледна какви оферти има за лазер, за да видя дали ме устройват. За всички, които търсят оферти за почивки из Гърция, посетете този сайт www.ekdromi.gr
Тук са оферти само за почивки из цяла Гърция. Ние лично сме ползвали една оферта от този сайт сега за Св.Валентин и си изкарахме страхотно. Тази година ще правим кръщене на малкия и ако ни останат финанси, задължително ще търсим пак от там.  Момичета, давам ви една идея за занимание на децата( за много малките, а и за по-големите, които цапат много) как да си изкарат страхотно в къщи. Днес голямо цапане падна, но много креативен беше малкият. За най-малките, може да направите боичките от сладкарска боя, която става за ядене. А за по-големите темперни или водни бои. А за мамите- най-лесното почистване

Последна редакция: вт, 19 май 2015, 17:28 от Gaieneta

# 721
  • Мнения: 16
Момичета, успявате ли да отворите снимката? 20 мин вече се мъча тук и или аз бавно схващам нещата  newsm78 или ми се струва, че е много сложно да качиш снимка в мнение. Опитвам се да я кача от www.photobucket.com
И ако сега вече пак не е станало, Моля някой да даде подробни стъпки, че се чувствам зверски изнервена вече  #Cussing out

# 722
  • Мнения: 4 292
Здравей, не мога да ти помогна със снимките, трета година съм във форума, но никога не ми се е занимавало с аватари, снимки и прочее. Кеф ми е само да си драскам:). Не се ядосвай, пробвай от друго място.
Ето ти и от мен една идея за лунен пясък, не съм го правила още, но знам, че ще му се радва малкия.
http://www.az-deteto.bg/index.html

# 723
# 724
# 725
  • Мнения: 1 308
Момичета, привет! Simple Smile
Да попитам с какъв препарат чистите фурните? Аз досега ползвам и за керамичния плот, и за фурната продукти на Dr. Beckmann Active spray. За фурната обаче пак си иска търкане - не е много замърсена, да не кажа, че е почти нова и рядко се използва, но тук-там има капчици мазнина. Някое по-мързеливо решение Blush

Може би скоро трябва да пуснем и нова тема Simple Smile

# 726
  • Мнения: 1 825
Моята фурна е чистя с обезмаслителят на Медикс. Български препарат, който не го заменям с никой. От България съм си донесла 4-5 препарата, струва 2,5 лева. Универсален е, чисти абсолютно всичко (като започнете от различни петна по дрехите, мазнотии, автомобилно масло и много други).

Иначе Циф също е много добър препарат.


Къде се позагубихте всички, доста замря темата  Sad

През август месец  , съм си организирала екскурзия в Чехия. Моята сестра жевее в Карлови Вари и ще ходя за една седмица на гости. Намерих билети за 100 евро отиване и връщане с Aegean.

# 727
  • Мнения: 1 308
Благодаря, Хавайче! Ще потърся в БГ-магазините тук или ще поръчам майка ми да донесе като идва. С Циф ме е страх да чистя вътре, за да нея надраскам, но може да пробвам в едно ъгълче.

Хубаво си го запланувала, а и билетите са изгодни. Ние за лятото вероятно ще сме си из острова, решили сме да обиколим южната част, има доста места, които не сме посетили
Simple Smile

# 728
  • Мнения: 158
Здравейте момичета!
Аз чистя само с Форнет спрей. Напръсквам, чакам 15 минути или 20 и обирам с кухненска хартия или ветекс. Всичко се разтваря и не се търка. Задължително с ръкавици, че е агресивен разтворител на мазнини.

Не съм се спряла за повече от седмица в къщи, все съм с куфарите.
Вчера дъщеря ми беше абсолвентка, чувството да видиш как детето  поема своя път е прекрасно. Остана синът на ММ да завърши догодина и да стане пълнолетен, та да можем да направим кардиналните промени с преместванията.

# 729
  • Мнения: 1 825
zorita жива и здрава да ти е! На добър час  и много професионални и лични успехи! Каква специалност завърши?

# 730
  • Мнения: 158
Благодаря, Хавайче!

Мениджмънд завъши и сега ще продължи магистратура Човешки ресурси.

Иначе си работи администратор в хотел за стаж.
Отделно се занимава с един метод за освобождаване на страхове, вина и обиди, та си има и нейна работа и хора, с които работи.

Стягам багажа за Германия. В малките часове летя за Мюнхен през Турция. Ще видя за 3 часа прословутото летище Ататюрк. Ще посетя  кратък обучителен курс по моите неща, ще пия немско кафе, ще поснимам хубостите и в понеделник пак съм на линия. Чакам с нетърпение ПАРОС!!!





# 731
  • Мнения: 1 825
Хубава и актуална специалност! Страхотно е, когато човек се занимава и с нещо друго, освен основната си професия.

Супер за Германия, приятно прекарване ти пожелавам  newsm68

# 732
  • Мнения: 1 308
zorita, на добър час и от мен и много успехи във всяко начинание! Избрала е страхотна специалност!
А на теб на добър път и приятно прекарване! Ще чакаме да разказваш, когато можеш!
Grinning

# 733
  • Мнения: 40
Здравейте ,момичета!
Лятото е тук ,усмивките греят..прекрасно...това е нашият месец СТАНАХМЕ НА ЦЯЛА ЕДНА ГОДИНКА...духнахме първата свещичка!
Беше приказно бонбонесто розоно парти !!!
Честито на абитюрентите,нека следват мечтите си,те са нашето бъдеще!!!
Поздрави ,усмивки и много лятно настроение на всички ви ,където и  да се намирате в момента..нека ни е слънчево в душите!!!
Изядохме ние тортата и взехме да се замисляме за кръщенето,а мен да ме полазват тръпки..решихме да е при гръцката рода,а и са по пищни тържествата ...опитах се тук са намеря старите постове,помня,че бяха коментирани,но не ги открих.
Дали може да потбутнете по едно рамо какви трябва да ги вършим откъм документи,че мъжо докато стигне до папаса,може другия Великден да дойде...сига сига ахаха.. помня ,че от бг църквата нещо се ицдаваше,но какво ... русото ми надделява..
Усмивки!

# 734
  • Мнения: 367
Здравейте момичета,

Има ли нова тема, че нещо тази съвсем я пропуснах....   Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт