Лятото се бързо приближава, Дюкан пък ни вталява - 274

  • 43 953
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 125
  Добро утро момичета и Стайко!След незначителния + който изобщо не ме притесни,днес имам -.От 11 дена съм на режима и съм -5.300.При мен килограмите са повече и заатова и - са повече-казвам го ,за да не се притесняват момичетата с по-малко кг.за сваляне.Знам,че Гала,Майки и Анчето знаят за какво говоря.
    Както и Анафейс казва-изключително и само по първата книга.Не съм правила десерти-дори и любимото ми мляко със желатин ине съм приемала толерирани продукти.
   И...ако някой се сеща,че бях получила алергия от протеини,заради която прекъснах първия път-искам да кажа-да,алергията пак се появи Mr. Green въпреки,че минах 2/2,но този път мисля да си пия лекарствата и да не я прекъсвам.Пък каквото стане,но засега е в по-лек вариант.
   Желая ви лек и отслабващ, слънчев и усмихнат ден!

# 16
  • Мнения: 241
http://img20.imageshack.us/img20/563/nikoletalarge.gif

Добро утро   bouquet

Влизам да ви поздравя и отивам да си бъркам палачинките.
От днес започвам 5 дни ПЗ и накрая на първите за мен 5/5 ще направя равносметка дали тази схема е подходяща за мен,но за в момента ми е много добре.Вече имам минус на още 2 см от талията и сантиметъра отчете 77см  Grinning кантара тази сутрин също ме обича,защото показа 64кг и смело вървя надолу и съм много щастлива.
Вчера в къщи се заговори за море и се разбрахме с едни приятели.Ще бъде в средата на юли ,така че до тогава трябва да съм ФИДАНКА ,че като отидем на плажа моя да гледа мен , а не останалите прашки  Laughing пък и аз да се понаперя малко със резултата  Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 7 147
А, вещи "разтурила" коледната седянка...  Laughing
Да не си помислите, че ще ви изпусна от очи...  Naughty

# 18
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Мис Каприз Кофти е това със сутиена и аз започвам да отслабвам първо от ци**те.  Sad

Чудесен резултат Бубка  Hug ! Аз съм от двайсетина дни на режима и за сега съм -4,500. Снощи прегреших с 2 чаши червено вино но за мое учудване сутринта бях - 500г.

Предишният път като бях на режима си правех много сладки неща, защото умирам за сладко, но сега с бебе, мъж за кого по напред  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 45
Привет Simple Smile
Готвенето е под пълна пара   chef
Днес минуси няма, но не се притеснявам.
Бубка, внимавай да не стане някоя беля  Hug
frozenInside, след някой друг ден да не се чудиш на + или 2 седмичен застой  Whistling
Аз пък и без това искам да поспадна на гръдна, че ми идва прекалено на мен  Laughing

# 20
  • Мнения: 241
 frozenInside  добре,че имам повече материал и дори да се смалят,поне няма да изчезнат Simple Smile
И ти имаш много добър резултат  Hug
bub.ka  Бравооо  Grinning

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Да се отчета за УФ която продължи 5 дни съм -3,800 кг. Simple Smile Сега започван 5ПЗ/5П. Засега всичко е наред. Около мен "доброжелатели" много, които всячески се опитват да ме изкушат със сладки неща, но аз съм желязна и отстоявам засега Simple Smile Желая ви приятен уикенд!

# 22
  • Мнения: 6
Здравейте момичета  Hug

От няколко дни ви чета и реших вече да се включа.

Преди 3-4 години отслабнах успешно с режима, а сега се завръщам след бременност и кърмене 9 месеца.
На кратко за мен. Забременях 62 кг, преди да родя бях 94  Embarassed Rolling Eyes Почти без усилия стигнах до 72 кг и сега с Дюкан се надявам да стигна до 60  Wink дано да е постижимо (предишния път стигнах до 56-57 кг).

П.С. Привет Мисти прочетох, че за сега нямаш задоволителни резултати от режима, но стискам палци и при теб да даде резултат по нататък.

Много се радвам да чуя това, тъй като си моя случай Simple Smile Правих цялата диета преди 6-7 години, имаше голям успех и задържах килограмите до бременността. Бях 52 кг и като отидох да раждам бях вече 85 кг. След кърмето започнах да свалям с третия етап, успях до някъде.... но все още се боря с едни 10 кила. Сега уж пак започвам с трети етап, ама със злоядо дете и мъж е доста по-трудно  Laughing. Ще следя темичката. Дано да успеем всички   bouquet

# 23
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Гала "пепел ти на устата"  Confused Иначе съм доста дисциплинирана, но след толкова въздържание понякога ми се допива винце  Embarassed  Embarassed

Здравей Дейзи  Hug и аз имам да свалям 10-тина килца. Успех, влизай често да се подкрепяме... Само не разбрах защо започваш от трета фаза (ако съм разбрала правилно).

Начесах си крастата за слдкиш:
Скрит текст:
щеше ми се да си направя чийз кейк, но нямаше време...  #Cussing out

# 24
  • Мнения: 45
frozenInside само казвам да не се чудиш  Peace Поне да беше бяло виното  Twisted Evil
Направих тиквения мармалад, топъл е още, но си опитах, стори ми се доста вкусен  smile3521 ще сложа в бурканчета и ще снимам, като се охлади паак ще си опитам и ще споделя. Рецептата е от сайта на Дюкан, регистрирана съм там и преглеждам рецептите, много лесно се търси, кои рецепти за коя фаза са подходящи. Направих и спаначеното руло с рикота и пушена сьомга, изглежда добре, чакам го да стегне в хладилника и ще го пробвам за вечеря  newsm22

# 25
  • Мнения: 42
Буб.ка, HugБраво!Отличен резултат!
Схемата,която  избираш,е добра.Ти нали знаеш,че аз свалих повече от половината
килограми със схема 1/1,и се чувствах чудесно!Така,че,ако алергията пак те тормози,
можеш да минеш и на 1/1.
Гала Hug Hug Hug!
По отношение на толерираните,режимните десерти и сладкиши аз съм на по-различно мнение,
нооо...всеки си знае. Grinning
В моя случай,винаги,когато ми се е прияждало нещо сладко,съм си правила десерт или сладкиш
от прекрасните рецепти на Смайлсчето  bouquetСмятам,че по този начин не стресирам организма
прекалено много.Вярно е,също така,че това вероятно малко забавя нещата...По-важно е обаче,резултатите да са трайни и да не се получи мигновен йо-йо ефект,въвеждайки в трета фаза галите,например....
Още нещо интересно искам да споделя -независимо ,че правех и хапвах режимни десерти през цялата втора фаза,когато килограмите спаднаха под 90,не само ,че не ми се прияждат сладкиши,ами дори не се сещам за тях newsm78
Ето днешния ми вид,специално за стимул на Буб.ка Hug
http://bg.fotoalbum.eu/ANNA2020/a692921/00000059 ,парола 2808

# 26
  • Мнения: 125
   Леле Анче,страхотна си!Браво!
   Не ям десерти,ама така бих се прежалила за палачинки с шоколад/режимни-на Анчето/трябва среща в най-скоро време,някъде преди Великден или след него

# 27
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гала, много се радвам, че ти се е получила рибата.  Hug

Бубче, прекрасен резултат!  Hug

Анче, прекрасница такава, изглеждаш за-ше-ме-тя-ва-що! Шапка ти свалям. Напълно подкрепям написаното от теб.  Hug Hug Hug Интерпретации на режима, "режимчето", "диетката" - всякакви, но Дюкан знае какво и защо пише, пък ние не сме по-големи специалисти от него, каквото и да ръсим във форума.  Wink

# 28
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
An.che Сподели мнението си за сладкишите, все пак сме тук за да се учим, ако не са препоръчителни и аз бих ги отбягвала (Аз си мислех, че щом са ражимни, няма проблем). Ех, че хубаво звучи: "когато килограмите спаднаха под 90,не само ,че не ми се прияждат сладкиши,ами дори не се сещам за тях"  Браво!



# 29
  • Мнения: 4 708
Аз само два пъти съм си правила през този месец десерти един крем карамел и кисело мляко със степче, и то не заради друго ами както казва Фроузън с бебе и мъж, за готвене за мен няма време, та камо ли пък за десерти. Тази сутрин реших да опитам ябълков пектин, четох че е режимно и т.н. от това нещо така ми се наду корема на закуска, че до 17ч не се сетих изобщо за ядене, хапнах насила една риба щото не е нормално чак пък толкова да не ти се яде и сега ми е тежко и ще пропусна вечерята най-вероятно.  И сега се чудя утре да си правя ли пак и да минавам с едно ядене на ден не знам дали ще има ефект, или да го спирам, защото тук ми казвахте, че триците и още две хранения са малко, а за едно да не говорим.

Общи условия

Активация на акаунт