НВ-ВМХ, част 76

  • 39 601
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 493
Вечерях пил. бутче, крило, домат с зехтин и 4 ягоди Whistling, все ми се струва, че много ям но...
Забелязвам, че постепенно намалих зеленчуците от само себе си, сега мога да изям един домат, най- много два...а преди седмица по половин кило салата.
Започнах едно чудо за целулита да пия - мехурчесто водорасло, но хич не съм сериозна, чували ли сте за туй чудо? Mr. Green
Мен ме страх да пробвам сусамовия тахан, фъстъченото масло и т.н....защото ще стане страшно ooooh! ooooh! ooooh!. Сигурна съм, че няма да ги оставя докато не ги изям и затова без тях, поради тази причина и черен шоколад не си купувам - трябва целия да го изям по редче не става Embarassed
Отивам да изпуша една цигара съвсем на място да ми дойде вечерята, оправям детенце за спане и  smile3524

# 16
  • Мнения: 11 737
Аз приемам рибено масло и МСМ(органична сяра) с лимонов сок или вит. С

Радост, какво е приложението на тази сяра? За какво се пие?

# 17
  • Мнения: 3 079
Момичета , за дънките  , наистина са скъпи в БГ . Отидете в магазина и мерете , когато се харесате с някой модел и размер - запомнете в подробности (или снимайте с телефона в пробната) всички описания на модела и размера.
После в нета може да се намери на по-добра цена и дори с шипинга излиза доста по-евтино .



# 18
  • Мнения: 1 167
Благодаря за новата тема Hug
Джия ние в къщи пием това http://www.viivaa.dk/arctic-d-cod-liver-oil-237ml.html  и мисля да взема и тези http://www.med24.dk/populare-serier/solaray/biocitrat-mineraler/ … /products_id/7352 Peace

Изглежда много добре  Peace Тук има много разнообразни витамини, минерали и някакви екстракти. Даже се изкушавам, но после се спирам, защото знам, че апетитът ми ще скочи.

Инак си пия Д3 и сега започнах и магнезий, да видим дали ще спре да ми се яде черен шоколад и банани.

# 19
  • Мнения: 2 461
Благодаря за темичката   bouquet
аз пия витамин Д, магнезий,отскоро рибено масло.
Най-после си купих кокосово масло, от Зоя-та. Вечерях салата от краставици и сирене,овкусена добре със зехтин,ама не можах да се наям. (много ям,затова никога няма да отслабна), Реших да си направя чай (подарък към поръчката) и в него да сложа лъжичка масло и да ми мине глада,да ама не ..., след един час си отворих рибена консерва и после допълнително ядох тахан. Това нормално ли е,вечерях сто пъти?

# 20
  • Мнения: 1 167
Не, Зизу не е нормално.И аз след мусаката с тиквички, от която си хапнах предоволно, ръбам вече втора ябълка. Добре, че са малки.  Tired Всичко е самодисциплина и никой режим не може да те откаже от преяждането или лакомията, освен самия теб.

# 21
  • Мнения: 10 264
Зизу е ти дефакто с тая салата нищо не си направила, само си се разяла. Защо само салата си яла?

# 22
  • Мнения: 6 713
Шоки,  bouquet за темата

# 23
  • Мнения: 2 461
Сутринта изядох филето и ме мързеше да купя, викам си ще мина на една салата, а и искам да отслабна вече...

# 24
  • Мнения: 10 264
Разбрах Зизу Heart Eyes. Но умишлено да стоиш на салата не мисля, че е редно. Аз не знам някой да може да се нахрани качествено с една салата, освен ако няма мръвки в нея или яйца или бекон или кашкавал. Те и фактите са ти го доказали де – после си изяла една камара други неща, а за мен точно яденето на една салата само е най-сигурния път към преяждането. Не съм сигурна и какво друго си яла през деня освен филето сутринта. Но ако и за обяд си яла пак само една салата и ако това плануваш ежедневно значи отслабване не виждам скоро – съмнявам се да си минала и 1000 калории днес. Не искам да звуча грубо или поучително, често пъти и финансовата страна на въпроса е много важна и такива ситуации са разбираеми. Надявам се, че при теб е било просто инцидентно днес и не плануваш целенсочено гладуване.


Какви са тези дънки бре за 130лв. Вие ме смаяхте. Аз тука в Щатите не знам дали ще намеря за толкоз пари ( абе ще намеря сигурно, ама ако търся). На какво отгоре ги направиха толкоз пари – на добрата покупатена възможност на населението ли, на фона на фолкпевиците ли или на простотията на политиците. И то да речеш някаква официална дреха, а то .. Такова нещо имам в гардероба си един чифт за толкова години и ги обувам като чистя колата, ходя да бера домати на фермата лятото, че да не се озеленя и за други подобни дейности. Не ми се вписват никак в ежедневието. Нося си панталони, рокли, поли от хубави материи.

Последна редакция: пн, 31 мар 2014, 23:35 от vici75

# 25
  • Мнения: 1 787
Шоки, благодаря за темата!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добро утро! Cioccolata  bouquet

Едва успявам да ви изчета, много сте  бързи.
Пия магнезий от този
Понеже опаковката ми е на приключване се чудя дали направо
да не взема Магнерод или една добавка с магнезий на Допелхерц
в комбинация на други минерали?! За себе си виждам ефект в
намаленият глад за шоколад. Ама може и да се гоня  Crazy
Dandulina преди 2 години пих това мехурчесто водорасло
на капки -кой знае каква полза не видях две опаковки изпих...
На мен ми действаше като деуретик по скоро .Не забелязах рязка
промяна в намаляване на целулита. При теб как е?!

 

# 27
  • Мнения: 1 167
Evil, а от тоя В комплекс, не ти ли се увеличава апетита?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Evil, а от тоя В комплекс, не ти ли се увеличава апетита?
Не . Цял месец ги пия и не виждам разлика .

# 29
  • София
  • Мнения: 10 858
Добро утро и от мен! Heart Eyes

Шоки, много благодаря за темата   bouquet

За добавките - пия основно Вит. Д, К2 и магнезий, а непостоянно Омега 3 и една комбинация от вит. А и Е - Геритамин.

Зизу, аз най-редовно вечерям по няколко пъти, а и също има дни, в които цялата вечер ми е една обща вечеря  Embarassed Все дъвча нещо и прелитам до хладилника ...  ooooh!
Това е една основна пречка в отслабването, въпреки че и така ще отслабнеш, стига да не преяждаш с В, но ще е доста по-бавно. Аз затова препоръчах онова приложение, защото като мина границата и като ми блесне в червено и с минус и някак в съзнанието ми влиза  hahaha
И най-интересното е, че спирам  Rolling Eyes Явно на психиката ми са й били нужни ясно очертани граници  Thinking
А и ми смята процентите, което никога не съм се занимавала да правя откакто съм на режима  Rolling Eyes

За тези, които са открили тахани и фъстъчени масла - понеже аз съм от тия, които не могат да спират ... просто заместете едно ядене с въпросното изкушение и това е. Не се чувствайте виновни   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт