Къде в Пловдив? - 50 тема

  • 72 688
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Здравейте отново!
Включвам се с обратна връзка от пазара в Изгрев  Laughing
Намерих си страхотна рокля за 130 лв. Наистина не вярвах, че мога да намеря изчистена и елегантна рокля, но уви! Препоръчвам мястото!  Peace

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 3 364
На същата улица направиха още един "мол" - улицата е Храбрец, на същата улица е и поликлиниката.
А улицата на РУМа май беше "Ландос" нали?Не посмях да я напиша да не объркам момичето.

Да, РУМа е на Ландос - шивашки цех има там, доколкото знам

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 2 539
Извинявам се, че ще поискам отново информация, която четох в миналата тема, но сега ми изникна нуждата - откъде мога да купя качествен зехтин екстра върджин?

И мен ме интересува ,споделете моля  bouquet

Самоцитирам се от миналата тема Grinning
1. В центъра, срещу Гранда, от другата страна на П.Д.Петков, малко магазинче под блока. 2. Пак там, на сергиите за плод-зеленчук по диагонал на Гранда имаше тенекии със зехтин от фабриката на Тасос. 3. На Четвъртък пазара, на ъгъла на Цоко Каблешков и Ангел Кънчев и 4. Пак в същия район, на ул.Юрий Венелин (така май го виждам по картата), до магазина за БИО млечни има магазин за риба, зехтин и маслини.

# 78
  • Мнения: 11 589
Много благодаря, вече си записвам   bouquet

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 273
Мисля че в Асеновград също могат да се намерят добри и не толкова къпи рокли за бал.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
За 130лв. си мисля, че е почти невъзможно да се намери рокля в Асеновград  Peace

# 81
  • Мнения: 5 173
Здравейте отново!
Включвам се с обратна връзка от пазара в Изгрев  Laughing
Намерих си страхотна рокля за 130 лв. Наистина не вярвах, че мога да намеря изчистена и елегантна рокля, но уви! Препоръчвам мястото!  Peace
След бала да се похвалиш Hug.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 235
В неделя складовете на Брезовско работят ли? Искам да разгледам за колело на детето и се чудя от къде да започна  newsm78

# 83
  • Мнения: 336
 

Самоцитирам се от миналата тема Grinning
1. В центъра, срещу Гранда, от другата страна на П.Д.Петков, малко магазинче под блока. 2. Пак там, на сергиите за плод-зеленчук по диагонал на Гранда имаше тенекии със зехтин от фабриката на Тасос. 3. На Четвъртък пазара, на ъгъла на Цоко Каблешков и Ангел Кънчев и 4. Пак в същия район, на ул.Юрий Венелин (така май го виждам по картата), до магазина за БИО млечни има магазин за риба, зехтин и маслини.

[/quote]



От №3 си купувам разкошен критски зехтин.

Цитатът е на Jul.

# 84
  • Мнения: 2 382
Споделете от кои летни занимални сте доволни или ако има тема за занималните, моля дайте линк, че не откривам.

# 85
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Бу, моля те за марка на зехтина ... или снимка. Скоро  ще ми свършат гръцките запаси и искам да си взема нещо качествено, без да струва 18 и лева нагоре литъра. Не ме притеснява да купя малка тенекия 2-3 литра, ако е в такива разфасовки.

# 86
  • Майничка
  • Мнения: 12 695
Да знаете къде в Пловдив има тренировки по капоейра? Преди имаше в Рилон, но май са се преместили.

# 87
  • Мнения: 3 331
Oт коя гинеколожка сте доволни, момичета?

# 88
  • Мнения: 17
Някой знае ли от къде в Пловдив може да се закупи домашен мини солариум! Нужен ми е за медицински цели! В техномаркет, техномикс и технополис няма! Благодаря ви предварително!

# 89
  • Мнения: X
Виж какъв мини солариум намерих в продавалника http://prodavalnik.com/domashen-mini-solarium-i35540721 има и други предложения, но не знам дали те интересува втората употреба

Общи условия

Активация на акаунт