Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 131

  • 72 784
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15 391

и сега изненадата: ново филмче, нова любов  Mr. Green


Hug Hug Hug

Нека да вали,
нека да вали,
филмче ще си гледам
завита до уши  Mr. Green Mr. Green

Благодарско за изненадата
bouquet  bouquet  bouquet

# 706
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз пък нещо не се справих с тегленето на филма снощи. Изтеглих го, ама картина йок, само звук... Ама нали съм си смотла по отношение на техниката...Въртях, суках, ММ ми свали даже друг плеър..нъЦ..марули...Щях да се изям от яд, така се бях настроила и аз, барабар патка с патките, да гледам Алтанчо, ама... друг път, казано културно...

Днеска пак ще опитам... ха дано!
Поне кажете филмът хубав ли е, та и аз, като магарето Йори, да въздишам - ах, любимата ми големина, любимият ми артист..

Един съвет от мен - давайте на децата си от малки да пипат всичко и да се учат. Моят баща, голям ценител на чудото на техниката, купуваше вкъщи винаги най-скъпата и качествена техника, но не ми даваше да се доближа до нея. "Не пипай, ще го развалиш!". Даже радиото не ми даваше да пускам, да не го разваля. Чак след като специално ме "обучи" и се увери, че съм усвоила сложното действие, чак тогава. И досега, като видя каквато и техническа джаджа, се стъписвам и гледам в нея като индианец в пишеща машина. И като почнат да ми обясняват как действа, мозъкът ми отказва да приема информацията. Шашкам се и туйто. Другото ми шашкане е, като ми дадат да попълвам бланка, формуляр, такива неща. И то защото веднъж ме наругаха яко, че съм сбъркала с попълването, още като бях съвсееем в началото на живота си като голям човек.

Сега, като свърших с емисията "Искрено и лично" Joy Joy Joy, да кажа, че и аз мернах за пръв път Нежо в "Откраднати очи" и аз, като Лакунка мислех, че съм го виждала някъде и преди. И не можах да повярвам, че е турчин, толкоз ми изглеждаше близък и наш.

# 707
  • Мнения: 327
 newsm44 Вече съм навигирана newsm44  
Голямо благодаря  HugОще в неделя се мятам на долмуша за Гюмюшлюк Wink Вярвам,че ако нещо трябва да стане- то става Wink Най-малкото ще пия по едно питие за негово здраве cheers

Ще докладвам,като се върна wavey

Поздрав от мен и едно талантливо наше момиче,родено във Варна,но сега радва с таланта си комшиите Laughing



И още нещо,с пожелание за много настроение днес и весели празници Hug

# 708
  • Мнения: 209
Добро утро  Hug Hug Hug

Е не е истина, ама така и предположих  Grinning попаднах на филма в неделя в тубата и го запомних да го гледам по-късно. И не щещ ли на следващия ден - преведен в гьола  Heart Eyes Heart Eyes Прекрасни сте  Hug

Светалче, много си права за техниката. Аз така се шашкам от други неща.
С техниката страх нямам, откакто едно време разглобих карбуратора на трабант и при сглобяването останаха детайли Mr. Green После вървеше, обаче какви звуци издаваше Mr. Green

Пробвай пак да го дръпнеш, при свалянето нещо не се "досвалило"

Елена, успех!  Grinning

# 709
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 401
Скрит текст:
Не знам  newsm78  "Имало едно време..." не ме впечатли, за разлика от журито в Кан  Grinning.
Единственият филм, който ме е впечатлил и оставил ярък спомен е  "Видях слънцето"  Peace ... не знам какво стана с "Чудото" на Махсун К. , излезе ли  newsm78

Но тук има познавачи на турското кино и ако този "сън" си струва, ще го преведат  Grinning

”Mucize” („Чудо”) на Боют Филм по първоначални планове ще бъде на екран през ноември 2014 г., напоследък се спряга и дата дори януари 2015 г. Актуалната информация, споделена от самият М. Кърмъзъгюл на 12.04.2014 г. в Туитър е, че се занимава с монтажа и музиката за филма. Продуцентите обещават от около месец-два и трейлър, а пък феновете съобщават, че по кината в Турция се върти промоционален клип. Ала, режисьорът държи в тайнственост продукцията си, така че и промоционалният клип не се е появил в интернет-пространството все още.
Кадри от „Чудо” споделени от М. Кърмъзъгюл през последните месеци:
http://instagram.com/p/kPAkF0jT5W/
http://instagram.com/p/kPAkF0jT5W/
http://instagram.com/p/kUZOmUDTxB/
http://instagram.com/p/l7EPfyjT6T/
http://instagram.com/p/l9TDlgjT4M/


Момичета Hug, Милена и Лакуна също, искам да ви кажа че изгледах "3 маймуни" - целия Rolling Eyes
И, какво мислите - о, чудо, какво си помислих на края - как да не се харесва подобен режисьор в Кан, та те/журито/ си падат леко извратени там Peace
Филма е ужасно муден, спирах го не помня колко пъти, фабулата би могла да бъде развита може би за около час и малко, другото си бяха режисьорски трикове....няколко минути гледаме все едно през очите на момчето на вън, за да усетим какво чуства...
Няма да критикувам режисьорската работа, защото не разбирам кой знае колко.... но, за мен имаше безценни моменти именно благодарение на него.
Няма да разкавам нищо, който иска да се прежали и да гледа, като цяло не препоръчвам. Бих могла да го сравня с наскоро гледах "Великата Красота" Confused...който е харесал него, би оценил и "3 Маймуни". Да допълня, че го сравнявам по режисьорско решение и схващане, не като сюжети.
Но, това, че е странен режисьор не ме отказва - ще се пробвам с още нещо негово, а и с новия му, който го очакваме да дебютира в Кан.

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 16:23 от Hushpuppy

# 710
  • Мнения: 3 547
аз мисля, че на Нежо, само седмица след изписването е редно да му се направи 'домашно посещение', а не да се издирва по баровете  Wink

на репортажа, който даваха как го посещават приятелите у дома ми се видя, че е някакъв непретенциозен квартал, с малки кооперацийки и къщи...

кво пък, ако иде някой на място и рече 'Чак от България идвам да видя Нежо! " дали ще го върнат ?!!

 newsm03 newsm03

как само да намерим адреса и ели направо да хваща едно такси до там... Laughing

поне улицата да разберем, пък тя по тълпата папараци ще се ориентира кой е блока  Laughing


на мен ми се върти в главата нещо за 'Джихангир' ...има ли такъв квартал в Истанбул ? newsm78

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 13:41 от lor

# 711
  • Мнения: 327
аз мисля, че на Нежо, само седмица след изписването е редно да му се направи 'домашно посещение', а не да се издирва по баровете  Wink

на репортажа, който даваха как го посещават приятелите у дома ми се видя, че е някакъв непретенциозен квартал, с малки кооперацийки и къщи...

кво пък, ако иде някой на място и рече 'Чак от България идвам да видя Нежо! " дали ще го върнат ?!!

 newsm03 newsm03

как само да намерим адреса и ели направо да хваща едно такси до там... Laughing

поне улицата да разберем, пък тя по тълпата папараци ще се ориентира кой е блока  Laughing


на мен ми се върти в главата нещо за 'Джихангир' ...има ли такъв квартал в Истанбул ? newsm78

Най-добре ще е ,да си се е прибрал вече в Бодрум.Стига му престой в Истанбул.Аз на това разчитам Heart EyesНе че ще мога много добре да се изкажа,че запаса ми от турски думи не е много голям Embarassed,но гечмиш олсун ще го разбере Joy

Дали това е нещо,което той е писал newsm78
http://cadde.milliyet.com.tr/2014/04/26/YazarDetay/1872754/nejat … ler-ve-bir-kahve-
А това  Wink
 http://www.radikal.com.tr/hayat/nejat_isler_bu_yaz_evlenebilir-1188791


 

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 15:44 от elena_bgsf

# 712
  • Мнения: 31
... изгледах "3 маймуни" - целия Rolling Eyes
...
Филма е ужасно муден
на мен 'Маймуните' ми харесаха  Peace в сравнение с 'Узак' и "Анадола' (признавам си, приспаха ме  Blush  няколко пъти  Crazy) си е направо бесен екшън  Laughing Mr. Green
Представям си на "Летаргията' Mr. Green какъв сън ще падне, че и повече от 3 часа  ooooh! Tired това няма да ме откаже де, каста е   Kissing Heart,  пък и Учхисар   Heart Eyes

Лор, да, Джихангир е в Истанбул (май някъде под Галата Thinking) май там бяха с Бери в "Мелницата"  Grinning след изписването, дано се е прибрал вече  Wink

Elena, забиваш му "Sizinle Yatmış mıydık" друго не ти трябва  Joy

# 713
  • Мнения: 327
.
Elena, забиваш му "Sizinle Yatmış mıydık" друго не ти трябва  Joy



Ааа,не JoyЧовекът още се възстановява,няма да го стряскам така Joy Joy Joy
Плюс това май ще се жени лятото Thinking

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 16:29 от elena_bgsf

# 714
  • Мнения: 31
Ааа,не JoyЧовекът още се възстановява,няма да го стряскам така Joy Joy Joy
Плюс това май ще се жени лятото Thinking

Що бе, той е пич, гаранция, че ще ти се израдва  Laughing
пък може и да предложи да поправите пропуска  Sunglasses

това с женитбата май е мит  Mr. Green хич не се опитвай сега да кръшкаш  Naughty Laughing
сега ще трябва да доказва, че 'няма сестра'  Whistling Mr. Green Outta Joint

YENİ DİZİ Mİ GELİYOR?   newsm78  мноого ме съмнява...
но пък филм не бих отказала  Sunglasses като си почине  Heart Eyes

# 715
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Нежо?! Да се жени?!  Shocked По-скоро аз да се излъжа  Joy Или евентуално да се самоизлъжем взаимно  Mr. Green  Единствено на Берри го давам, а и само тя би го взела  Joy Не знам, за първи път чувам, че се гласи за такава стъпка. Може и да стане, знам ли...

Светле, що така бе, къз?! Ся ме притесни  Sad Пробва ли от директния линк?

Hushpuppy , ти си гледала най-гледаемия  Joy затова така отведнъж си го изкарала. Аз Анадолата я мъча втора година  hahaha Маймуните наистина са си пююр екшън  Mr. Green както казва Пендолина. Нищо, продължавай натам. Не ни слушай, ние сме по-извратени от което и да било жури в Кан.  Laughing От нас акъл се взима само, ако твърдо си решен да се спаткосаш.

Ели, смело напред, момиче! Ако не друго, поне снимки от Бодрум да ни донесеш.   Hug

пенде, точно днес си мислех кога ли ще почнат да го спрягат в нови проекти, а те веднага ми прочели мисълта  Mr. Green аз не му давам да работи до другото лято, само да е посмял, ще го сплескам. една година само любов, почивка и слънце... работа ще има и след нас, ади де!  Naughty

Скрит текст:
ще пиша преразказ  Sick съчувствайте ми, моля  Laughing

# 716
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 401
Пенде, Лакуна -  Hug Laughing ще ме уморите и двете, смея се сама на "екшъна"  3 Маймуни hahaha
Ноо, според мен можете да давате съвсем добри съвети Peace
То, не може все пак всичко да е престилки, пантофи и манджи Joy Mr. Green
Трябва си и изкуство да се види, турско кино. Нещо, което не бях забелязала поради влечението ми към сериалите им Crazy Но, смятам да се поправя, определено има какво да се види Peace

# 717
  • Мнения: 327

Трябва си и изкуство да се види, турско кино. Нещо, което не бях забелязала поради влечението ми към сериалите им Crazy Но, смятам да се поправя, определено има какво да се види Peace


Аз също от 3 години съм абсолютен фен на турското кино и няколко сериала.Уникална актьорска игра!!!Не мога да спра да си задавам въпроса "как го правят"?,толкова са истински Peace
А покрай тях се влюбих в турския език,после в музиката им, в Истанбул, в Бодрум.... не знам докъде ще я докарам накрая Joy Joy Joy

Нежо?! Да се жени?!  Shocked По-скоро аз да се излъжа  Joy Или евентуално да се самоизлъжем взаимно  Mr. Green  Единствено на Берри го давам, а и само тя би го взела  Joy Не знам, за първи път чувам, че се гласи за такава стъпка. Може и да стане, знам ли...


'Nejat İşler bu yaz evlenebilir'  newsm78

http://www.radikal.com.tr/hayat/nejat_isler_bu_yaz_evlenebilir-1188791

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 17:17 от elena_bgsf

# 718
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
Нежо?! Да се жени?!  Shocked По-скоро аз да се излъжа  Joy Или евентуално да се самоизлъжем взаимно  Mr. Green  Единствено на Берри го давам, а и само тя би го взела  Joy

Е, да де, те точно за Берри го спрягат в статията  Mr. Green
Приятелите му казват, че докато Нежо е бил в болницата, й предложил брак и че след изписването Беррито му казала: "Не е редно да живееш сам. Или аз ще остана у вас, или ти ела у нас." Та заради здравословното си състояние, нежното е сметнал предложението за разумно и решил да се нанесе у екс-севгилито (пък може и да е станало пак настоящо... newsm78)

Я бързо да съберем инфо къде се подвизава и Берри, че Ели да не ходи за зелен хайвер в Гюмюшлюка  Tired

# 719
  • Мнения: 234
Бери я, никоя друга не е минала изискванията на гьола. Mr. GreenДа са живи и здрави!
Тоя човек явно почва да му идва акъла след толкова изпитания, сигурно вече и пижами няма да има за пране. newsm78
За филма- дръпнах го от директния линк, но първо ми беше спрял до  една трета, наложи  се втори път да тегля и  се получи.По късна доба ще гледам ,че снощи както се праснах в дълбокото, така съм заспала. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт