"Песен за огън и лед" - 7

  • 39 739
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 604
Бран ако умре и умира цяла сюжетна линия. Колкото и да е брутален чичо не ми се вярва да го убие. Толкова труд и мистерии около него има, че поне две книги ще се нищи темата. Санса може... тя за момента е безлична.
Ами дайте да ги видим тези Таргериани огнеупорни ли са, не са ли.

# 46
  • Русе
  • Мнения: 652

Двама наведнъж няма ли да са ти множко? Mr. Green

Ланистърите вземаме всичко, което можем. За нас понятия като „много“ не съществуват Laughing

Инак на сериозна нога ми се струва, че във „Ветровете“ ще се лишим от присъствието на последния Баратеон. И вероятно от някой Мартел. А, и Фрей, ама те са като мравките...

# 47
  • Варна
  • Мнения: 17 986
Хмммм, тогава аз като една Таргариен "убивам" Денерис и Тирион.
Денерис и без това ми е скучна и твърде идеална, за да ми хареса.
Тирион ми е безкрайно симпатичен, но пък все някога късмета му трябва да свърши. А без тези две ключови фигури доста неща ще се объркат. Mr. Green


П.П. Станис го чакам да мре от първи том още.

# 48
  • Мнения: 10 013

Ами дайте да ги видим тези Таргериани огнеупорни ли са, не са ли.

Намерих:
Вижте последното изречение
http://www.westeros.org/Citadel/SSM/Entry/945/

# 49
  • Мнения: 36 005
т. е. не ги гори драконов огън, но проС може?
или пък избирателно ги гори - на четна дата например?  Laughing

# 50
  • Варна
  • Мнения: 17 986
т. е. не ги гори драконов огън, но проС може?
или пък избирателно ги гори - на четна дата например?  Laughing

НЕ СА огнеупорни. Издържат повече от обикновените хора на горещина, но в крайна сметка изгарят.
Случаят с Денерис е изключение.


П.П. Брата на Ег, Ерион нали така е умрял.

# 51
  • Мнения: 36 005
пошегувах се с това, че бях приела, че част от таргариените са напълно огнеупорни, а други - изобщо не  Wink

значи Джонката може да е пълноправен Т. и да си яхне дракон независимо от това, че му поизгоря ръката Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 040
Удоволствам се много всеки път като ви чета теориите.  Hug

В анкета умрях Виктарион, че не го виждам да изкара много с такъв брат като брат му. Mr. Green И  Баристан, време му е да умре геройски.

# 53
  • Мнения: 1 604
Едно интересно видео. http://www.youtube.com/watch?v=n5REuR6w5Gs . Не мога да търся темата за филма сега и затова го слагам тук. За пореден път се убеждавам, че просто Варис и Кутрето се надиграват като на партия шах  Laughing.

# 54
  • Мнения: 442
Запис. И за да не е спам - аз "убих" Денерис - не можа да ми хареса това момиче, за мен е изключително тъпа и надценена, и Мелисандра - и нея не я харесвам особено.

# 55
  • Мнения: 9 144
Теглих ножа на Виктарион и аз, по същите съображения като Злата.
И още на Егон... много ме издразни появата му.

# 56
  • Мнения: 927
И още на Егон... много ме издразни появата му.
Мен също. Дойде ми като някаква латиноамериканска сапунка. Все се надявам, че Мартин ще развие нещата около него добре впоследствие, та да притъпи първоначалното лошо впечатление. Особено ме дразни, че като че ли е измислил това нещо в сюжета в последния момент. Нищо не говореше, че Егон може да е жив. Как пък Варис и Илирио грам не споменаха за него при разговора в подземията, който Аря подслуша. Там ставаше въпроса само за Денерис и Визерис, това си им бяха плановете, а сега от нищото се оказа, че план А бил друг. Едно пророчество за Егон да беше пуснал поне, това за "глумския дракон" (вярвам, че се отнася за него) си е в пета книга, не се брои.

Гласувах за Денерис и Джон Сняг. Смърт за клишетата! Grinning

# 57
  • Мнения: 36 005
силно и дълбоко вярвам, че егон е менте
което не означава, че няма да седне на трона /което не искам разбира се/

# 58
  • Варна
  • Мнения: 17 986
Аз пък искам Егон да седне на трона.  Crossing Arms
Ако   накрая остане трон на който да се седи. Twisted Evil

Защо не го харесвате?
Наистина в сравнение с Роб и  Джон, да речем, прави впечатление на малко недорасъл, но смятам, че е достоен за трона.

# 59
  • Мнения: 36 005
една от причините определено е, че за мен мартин го намеси просто така, от нищото
просто не ми се връзва с всичко  Rolling Eyes
нямам нищо против, че "всички трябва да умрат" - старки, ланистъри, таргариени
нямам против да се намери кой да си чучне д-то на железния трон - дори да е изненадващо неподходящ и нехаресван от мен
но егон и мардж са ми неприятни /убих ги  bowuu/ - мардж най-вече заради филма - и не ги искам на трона
шае във филма също ми е неприятна, както и жената на роб /не й помня името, което-не-беше-уестълинг/
освен това се чувствам като в някой сериал, в който след епизод №50 се намира близнак на главния герой/героиня - добър или зъл, няма значение, за да раздвижи фабулата

Общи условия

Активация на акаунт