БРОДИРАНА КРАСОТА Тема 122

  • 63 376
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 3 789
Joy Ох, голяма забава е с тази фрегата. Сърбят ме пръстите да напиша коментар  Rolling Eyes

 Thinking и другите две фрегати ми изглеждат такива. по една схема ли са?


Това са 4 снимки на един и същи гоблен. Или намери други?

четирите снимки са на този гоблен, а отдолу има лента с "подобни продукти", там има още две-три фрегати. различават се в цвета на небето и морето и... всички цветове  Blush но силуетът май е еднакъв  Thinking

"Подобни" явно се отварят произволно, при мен в момента стои някаква къща и жътварки  Tired
Обаче гледам, че не се сдържахте и коментирахте отдолу  Mr. Green

Момичета, мерси за милите думи за селцето  Hug Hug Hug
Динков, имам свидетели, че съм жив човек  Mr. Green
Писала съм и преди - приспивам стадото (мъж, дете, куче) в 22.00-22.30 и след това до 3 часа цялото време е мое  Crazy Напоследък дори до 3.25, защото тогава ми свършва сериалът Simple Smile
Приспособила съм се така, че шия и с гергеф и с двете ръце и става значително по-бързо, отколкото ако държа панамата в ръка и шия с едната  Peace

# 676
  • Мнения: 3 972
Деси, браво, само за 3 часа и така бързо напредваш. Ще ми е интересно да разбера как точно се шие с двете ръце. Сигурно използваш нещо да държи гергефа?

# 677
  • София
  • Мнения: 786
Събират ѝ се близо 5 часа на Деси, ама аз не разбрах кога спи  newsm78

# 678
  • Мнения: 580
Четири ставаме за РТО.  Въпреки, че не харесвам хора да шия, мога да го понеса в този случай, защото пейзажите са страхотни.

# 679
  • София
  • Мнения: 3 789
 Simple Smile При мен е малко принудителна мярка: Зари горе-долу до 3 часа спи много неспокойно (няма на кого да се метне  Simple Smile) - събужда се, става, може да поиска да яде, а аз ако спя - няма и да го чуя или ще си разбия съня. Затова просто изчаквам до този час, след това лягам и спокойно спим до 9 сутринта  Peace

Хриси, използвам себе си: затискам гергефа между масата и корема (има един чуден декоративен улей на ръба на самата маса, в която влиза идеално), схемата я слагам на масата и готово. Ще гледам да снимам и ще покажа  Simple Smile

Но ми се струва, че само ви изглежда, че е бързо. Аз шия всяка нощ по около 5 часа без прекъсване. Предполагам, че ако всеки седне за толкова, напредъкът ще е същият  Peace

# 680
  • Мнения: 580
Изтеглих Вечерния град и е с ДМЦ конци, но на каква панама ще е с тези 3/4 бодове се чудя newsm78 newsm78

# 681
  • Мнения: 3 972
Може и да си права, Деси, ама аз си пускам да "гледам" сериал. За пореден път се убеждавам колко сме креативни що се отнася до нашето хоби  Hug

# 682
  • Мнения: 1 231
Аз да се похваля, че след ушиването на дървото на парите ми увеличиха заплатата  Flutter Не, че преди да го започна не се носеха такива слухове де  Money

# 683
  • София
  • Мнения: 3 789
Хриси, и аз гледам  Simple Smile. Последният свършва в 3,25 и лягам Simple Smile

Честито, Зайче!   bouquet

Оленка, Аида 16  Peace
http://www.stitch.su/rto/M431

Една девойка от ФБ го уши (разкошен е!), беше писала, че четвъртинките са мноооого малко, така че не се притеснявай   Hug

# 684
  • Мнения: 173
Simple Smile При мен е малко принудителна мярка: Зари горе-долу до 3 часа спи много неспокойно (няма на кого да се метне  Simple Smile) - събужда се, става, може да поиска да яде, а аз ако спя - няма и да го чуя или ще си разбия съня. Затова просто изчаквам до този час, след това лягам и спокойно спим до 9 сутринта  Peace

Деси и моите много ревяха вечер, и за да не си разбивам съня, защото бях като замаяна, като теб си лягах като мине критичния момент. и сега имам проблеми със заспиването, трудно заспивам по малките часове, а на другия ден съм парцал.

# 685
  • София
  • Мнения: 3 789
Биси, значи много добре ме разбираш Simple Smile
Аз като имам допълнителна работа, работя през нощта, защото обикновено гоним безумни крайни срокове, така че съм свикнала с късното лягане, правя го има-няма 15 години Simple Smile, ама то никога не съм била фен на ранното лягане и ставане. Да не споменавам, че ако случайно полегна и заспя по-рано, после мистериозно се събуждам в 3 часа и се въртя до сутринта  Mr. Green

# 686
  • Мнения: 11 424
Момичета да Ви питам: гоблен Баба Вида дали има? От де ми влезе мухата нИнам  Mr. Green

# 687
  • Мнения: 352
Диди, благодаря! Малко късно се включвам, но все пак - лилавите ленти на книгоразделителя са залепени, уж много здраво. Който се справя добре с шиеща машина, предполагам би ги зашил. Simple Smile
ИнаТ, дръж се, трябва да изтърпиш, нямаш друг избор! Hug
Реа, честит ти рамкиран гоблен! Радвай му се от сърце! Simple Smile
Албенка, добре дошла отново! Липсваше ни! Hug
Бачийска, аз шия "Жеравна", но много бавно ми върви. Достигнах средата, даже я подминах, макар и лееекичко  Simple Smile, но няма да показвам.
Деси, твоят метод на шиене си го предстових ясно. Ето го и моят: двата десни винта на рамката ги "закеркемечвам"  Laughing за парното, до което седя обикновено да шия, а другия й край ляга върху масата. Така с едната ръка отдолу и с другата отгоре ми е по-бързо уж. Ноооо,  моята скорост не се дори доближава до твоята.  Blush  Blush
За фрегата още се смея. Как е възможно! Добре, да кажем, че се е объркала жената, ушила я е погрешно. Но защо да се прецакват и още хора и то срещу 150 лв.?  Shocked
Така. Изказах се. Пожелавам ви приятен ден!  Mr. Green
Допълвам се: Какво се случва с този форум? Къде сме? Какви са тези ретро теми от дясно на екрана? Не ми отговаряйте, няма смисъл. #Crazy

# 688
  • Мнения: 11 876

Допълвам се: Какво се случва с този форум? Къде сме? Какви са тези ретро теми от дясно на екрана? Не ми отговаряйте, няма смисъл. #Crazy

Аз ще отговоря  Mr. Green , случва се ето това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=781479.0
и поради тази причина ще имало малко неуредици тези дни.

# 689
  • София
  • Мнения: 9 850
Ето ги и рамкираните гоблени...Не съм много очарована от начина на рамкиране на феята, за съжаление, застъпени са около 1-2 реда от ушитото с паспартуто, но късно се загледах - имам навика вкъщи да го правя това. Поне не личи много, но се издразних и ядосах. Не се бяха излагали така. Tired

П.С. Значи да чакаме да се събудим един хубав ден с гадната нова версия на форума...Жалко.

Последна редакция: пт, 16 май 2014, 13:02 от Малко Сладко Коте

Общи условия

Активация на акаунт