119 СОУ

  • 50 334
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 349
TINA.K, а доволни ли сте от нивото на преподаване по БЕЛ и математика в прогимназиален етап? Детето ми ще е 5ти клас, надявам се да ни приемат в 119-то с БЕЛ или с Руски...

Как са учителите по другите предмети? Как е дисциплината в часовете?

Благодаря!  Simple Smile

# 46
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Не е учил там, не знам как е. Иска да учи там и затова търся мнения и от ученици и от родители, но за гимназията и това е провокирано от някои отрицателни мнения, които прочетох в нета ...

# 47
  • Мнения: 183
На кантар ми е мнението, вече трета година там.

Прави ми безкрайно лошо впечатление, че при всичките новинки за проекти за борба срещу училищния тормоз на сайта на училището, никъде на същия този сайт, не се вижда да е качен механизмът за противодействие на училищния тормоз, официален документ на МОНМ от 2012 г. И за съжаление никой не ми изглежда да е чувал за него там. 

# 48
  • Мнения: 536
Същата работа.
Прехвърляха ни между педагогичската съветничка и директора. За критерии за тормоз се претендира, че не се знае. Има документ и от 2016 година, 20 януари, в сайта на РИО.

# 49
  • Мнения: 45
Здравейте,
дъщеря ми най - вероятно ще е в първи клас от есента в 119. Моля за мнения за учителите, които ще поемат първолаците тази година. Благодаря предварително Simple Smile

# 50
  • Мнения: 536

Прави ми безкрайно лошо впечатление, че при всичките новинки за проекти за борба срещу училищния тормоз на сайта на училището, никъде на същия този сайт, не се вижда да е качен механизмът за противодействие на училищния тормоз, официален документ на МОНМ от 2012 г. И за съжаление никой не ми изглежда да е чувал за него там. 
thumbsup

# 51
  • Мнения: 3 356
Здравейте,
дъщеря ми най - вероятно ще е в първи клас от есента в 119. Моля за мнения за учителите, които ще поемат първолаците тази година. Благодаря предварително Simple Smile
Ако сте се паднали на  Г-жа Стаменкова , мести веднага детето в друг клас. Ако искаш подробности, пиши на лични

# 52
  • Мнения: 3 506
Здравейте,
Предстои ни да бъдем в първи клас септември 2017 г.
Искам да помоля родители на деца, които учат в 119 СОУ да дадат актуална информация за състоянието на училището -учители, възпитание, база, извънкласни занимания.
От това, което прочетох в тази тема, направо се отчаях, а ни е най-удобно.
Преди време  - 3 години, един познат направи пътека, включително на ниво министър на образованието, за да запише детето си там. Аз тогава не бях на тази вълна и не съм се интересувала повече, но ето, че ми дойде до главата.
Предварително благодаря!

# 53
  • София
  • Мнения: 310
Аз също ще помоля в този ред на мисли, за следващата учебна година 2017/2018, дъщеря ми ще е 5ти клас  - за мнения за учителите, базата, нивото и т.н.

# 54
  • sofia
  • Мнения: 9 549
Училище, като училище. На какъв учител и какъв клас ще попаднете - късмет.
Иначе в първи клас всичко е ок, занималня за всички, всички са доволни...от втори клас става някакъв ужас с местата в занималнята и цялостната ѝ организация. Това се отнася за всички препълнени училища, не само за 119-то.
След пети, пак на късмет с учителите. Като цяло съм доволна, но аз съм от родителите с ниски очаквания  Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 558
Здравейте, ние сме доволни базата е прилична,миналата година ремонтираха и 3 етаж,  където са 3 и 4 клас. Нови чинове, гардеробчета и т. н. Първи клас са на 2 етаж, също ремонтиран. Май остана само 1 етаж, където учат 2 клас,но може и той да е освежен вече.Това за базата в общи линии. За 5 клас и нагоре-мисля, че там мина също ремонт преди време.   Има доста извънкласни занимания- танци,  карате, джудо, тенис,  шах,  английски към Адванс и т. Н.   За учител - въпрос на късмет,  храната в стола прилична .Водят ги на доста екскурзии,  театри и мероприятия.До 4 клас започват сутрин 8.20-8.30 ,не се  налага ранно ставане,  поне за нас е добре. Иначе след 7.30 детето може да се оставя. По отношение на занималнята, в първи клас всеки клас си има индивидуална занималня. Втори клас стартирахме занималня 36 деца от 2 класа,  но няма и месец и станаха 24-26, така си и останаха до края. Сега трети клас започнахме пак два класа 26деца.. Но обикновенно са около 20-22. Хубавато,че всички желаещи могат да ходят на занималня няма класирания и т. Н. Въпрос е дали детето, ще се справи да си пише домашните с повече деца.На този етап не бих сменила училището,  няма по голямо удобство за 10мин да се в двора на училището.А и като цяло сме доволни и от учителя ни...

Последна редакция: сб, 11 фев 2017, 21:43 от SANI+

# 56
  • Мнения: 3 506
Здравейте, ние сме доволни базата е прилична,миналата година ремонтираха и 3 етаж,  където са 3 и 4 клас. Нови чинове, гардеробчета и т. н. Първи клас са на 2 етаж, също ремонтиран. Май остана само 1 етаж, където учат 2 клас,но може и той да е освежен вече.Това за базата в общи линии. За 5 клас и нагоре-мисля, че там мина също ремонт преди време.   Има доста извънкласни занимания- танци,  карате, джудо, тенис,  шах,  английски към Адванс и т. Н.   За учител - въпрос на късмет,  храната в стола прилична .Водят ги на доста екскурзии,  театри и мероприятия.До 4 клас започват сутрин 8.20-8.30 ,не се  налага ранно ставане,  поне за нас е добре. Иначе след 7.30 детето може да се оставя. По отношение на занималнята, в първи клас всеки клас си има индивидуална занималня. Втори клас стартирахме занималня 36 деца от 2 класа,  но няма и месец и станаха 24-26, така си и останаха до края. Сега трети клас започнахме пак два класа 26деца.. Но обикновенно са около 20-22. Хубавато,че всички желаещи могат да ходят на занималня няма класирания и т. Н. Въпрос е дали детето, ще се справи да си пише домашните с повече деца.На този етап не бих сменила училището,  няма по голямо удобство за 10мин да се в двора на училището.А и като цяло сме доволни и от учителя ни...
Много благодаря за хубавата информация?
А английският как е, включен ли е в материала за първи клас и могат ли да посещават Адванс от първи клас?
Имат ли униформи?

# 57
  • София
  • Мнения: 558
Учат английски от 1 първи клас по Кеймбридж учебници,но ние специално не разчитаме само на училището за езика и ходим в друга школа. АДВАНС имат курсове в самото училище,тази година за 1 клас беше 2 пъти седмично след занималня, но говоря по спомени от родителската среща.Униформите от 1 до 4 клас представляват оранжев слуичер и тениска с емблемата на училището. Не е нещо специално, но доста практично.Не я мисля моята госпожица с какво иска да се конти всеки ден ..

# 58
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 8 309
След 5 клас също имат униформи - червена блузка с тъмносиня яка тип lacoste, тъмносин пуловер с бели и червени ивици и сиво-черно яке, което не е задължително. Не знам за началния курс, но на по-големите са на фирма "Дино" и като качество са ок.

# 59
  • Мнения: 1
Там е супер за първолаците тоалетните им са чисто нови със седалки а чешмите им са много добре измислени всичко им е хубаво дъските им са електронни и имат нови чинове натам вече като минат 5 клас всичко е по-старому но има електронни дъски😀

Общи условия

Активация на акаунт