Отговори
# 690
  • Мнения: 2 660
Не греши. Ще ти мине  Grinning
Сядай сега, запиши се в темата с бременните, поговорете си кой колко го е шубе, почети форума за бебетата... Големи емоции са това  Mr. Green

# 691
  • Мнения: 270
vl81, а нищо откачай си.
То зора е докато откачиш, после става лесно Simple Smile

# 692
  • Мнения: 725
Ноември месец ще е сватбата чак, защото татко е в чужбина цяло лято и  няма как да се върне преди началото на ноември. Доста време имам, но сме започнали да отмятаме нещата лека полека. Ако пък бременея лятото още по-хубаво ще ми е. Хем няма да се налага да друсам хора хахахаха.

Да ви покажа каква идея имам за рокля искате ли?

# 693
  • Мнения: 1 421
Mademoiselle Chocolate Благодаря за съвета! Малко не мога да го измисля с работата как ще се съчетават, понеже сме с униформи -риза+пола. Та затова си мислех, че може би една бяла туника, като риза ще е ок.

baby83 Относно миенето след кекс - и аз доста четох за това и за виренето на краката. Да ти кажа максимум 5-7 минути да съм си лежала на леглото(или друго местопрестъпление  Mr. Green ) и съм отивала под душа Peace Никога не съм си вдигала краката, въпреки, че една приятелка яростно ме съветва да го правя

vl81 Определено емоциите те връхлитат! Няма как  Hug като всяко ново нещо

Мецанка` разбира се, че искаме!

# 694
  • Мнения: 298

ПП. При мен почти нищо ново освен, че сутринта видях това http://prikachi.com/images/417/7245417t.jpg , не мога да реагирам още. Изобщо вижда ли се нещо, или аз тотално откачам.

Все едно си качила моят тест Grinning

Честито! Simple Smile

А относно емоциите ..на мен чак днес ми е по-нормално  Joy Толко разсеяна и откачена не се бях виждала! Да не говорим, че ММ и наще ме питаха сега защо треперя не се ли радвам  #Crazy  Joy

Последна редакция: чт, 10 апр 2014, 11:22 от baby83

# 695
  • Мнения: 270
Даааааа.....роклятаааааа

# 696
  • Мнения: 1 391
Меци, покажи, покажи!

Ох, вий разбирате ли, че умирам от глад и на моята "фина"структура и е толкова трудно да се разкъса между баничките и милинките и прекрасните одежди, които показвате....тц, пак драма! Grinning

# 697
  • Мнения: 725
Скрит текст:

Всички казват, че много трудно ще си намеря нещо такова. А за шиенето директно ме разубеждават, нямало да стане както искам... Не знам и аз вече.

# 698
  • Мнения: 1 234
Морско цвете  Hug Мерси дано....ама надали както се пееше в една песен  hahaha
Има поверие, че зимно-пролетния сезон е най-плодовит за мъжете....май ще се окаже вярно,ако съдим по темата  Thinking   bouquet   bouquet   bouquet
Давайте още бременни моди...много се зарибявам

# 699
  • Мнения: 1 391
Ауууууу, разкошна! Аз обаче имам няколко идеи. Сега ще се поровя и ще пиша ако ще хванат декиш!  Sunglasses

# 700
  • Мнения: 1 421
Мецанка Великолепна е! Имаш време още, обиколи салоните  Peace А пък ако не намериш подобна - мисля, че една добра шивачка +хубав плат ще направят роклята  Hug

# 701
  • Мнения: 270
Мечтичка, ами аз на тази плодовитост разчитам.

# 702
  • Мнения: 4 954
Мецанка, говори с Грънчаров и син. Аз отидох там с идея за рокля, по снимка. Естествено ме разубедиха, но с аргументи защо точно няма да стане (платът беше твърде специален), но преправихме техен модел така, че да съм доволна от резултата. Много мили хора като цяло ти ги препоръчвам смело, да не говорим, че собственикът ми отговаряше на всички мейли, знаеше от коя колекция е точно този модел, абе професионална работа. Според мен ако те не помогнат, няма кой.

# 703
  • Мнения: 270
Колко практично моделче, става и за бременно коремче Simple Smile

# 704
  • Мнения: 692
Привет в това мрачно време  Hug Ама колкото и да се пъне - остава му съвсем малко и  идват летните дни  Grinning

Креми, честно казано не знам дали е коремче - АГ ми каза, че е възможно да се подува корема от Утрогестана. Ама все едно от кое е - факт, че дънките са опнати на корема.
Така искам и аз вече да ниося бременни роклички , туники и др., ама само да се заформи коремчето по-видимо  Heart Eyes
Мананаааа, откъде го изрови това палто ?! Искам и аз ! При мен се очертава да съм с големия корем зимата и това, което си показала е уникално !! Не ми казвай, че е случайно от нета  Praynig Пък и полата  Heart Eyes Praynig Мадмоазелчеее, пък и ти тези роклииииии...и червената и синята  Heart Eyes Heart Eyes И теб ще питам - случайни от нета ли са ?
Веси, при толкова липсващи стойности, няма как да ти се определи кавото и да е  Rolling Eyes
Дзвероника, защо смяташ, че О. ще е другия месец от дугия яйчни? Нали занеш, че О. не се редува всеки месец да е от различните яйчници. Може да имаш 2 месеца О. от ляв яйчник, после 3 месеца - от десен. Така чеееее - не бързай да отписваш месеца  Wink  Hug
Бибиии, айде най-сетне да приключи сагата с един тлъст ЧХГ  Hug

Хубав и успешен ден на всиииички  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт