Отговори
# 735
  • Мнения: 1 234
Скрит текст:
За всички момичета

# 736
  • Мнения: 6 833
Мечтичка, много е вярно  Heart Eyes

# 737
# 738
  • Мнения: 25

Здравейте момичета! Simple Smile
искам да ви споделя какво се случва и с мен - първо доста често чета из форума мнения на мами и т.н. и сега реших и аз да пиша за съвет.
На 10.03 беше първия ден от последната ми менструация. На 25.03 (бях в овулация - поне по мойте изчисления) решихме да пробваме за бебче.
Към момента цикъл няма, а на лице са гадене, дискомфорт в гърдите, прияждат ми се разни неща и т.н. Направих си общо 5 теста, и всичките са  EFP EFP
Днес ходих на гинеколог - д-р Славова в 3та поликлиника Русе и ме прегледа на вагиналния - нищо не се виждало....
Като цяло знам, че не е кой знае колко добър специалист, но реших ако има нещо само да го констатира, а ще се ориентирам към Тутракан.
Моля за съвет, възможно ли е да има бебе и да не го е видяла или просто да има друг проблем...

# 739
  • Мнения: 699
Здравей имаме Нова тема А по въпроса ти, може да си била с по късна О и да е все още рано да се види каквото и да е ! Аз съм била в токова положение, но при мен излезе извънматочна. Надявам се при теб , да не е така и да се види и както казах да си с по-късна О . Пиши в новата тема!

# 740
  • Мнения: 298

Здравейте момичета! Simple Smile
искам да ви споделя какво се случва и с мен - първо доста често чета из форума мнения на мами и т.н. и сега реших и аз да пиша за съвет.
На 10.03 беше първия ден от последната ми менструация. На 25.03 (бях в овулация - поне по мойте изчисления) решихме да пробваме за бебче.
Към момента цикъл няма, а на лице са гадене, дискомфорт в гърдите, прияждат ми се разни неща и т.н. Направих си общо 5 теста, и всичките са  EFP EFP
Днес ходих на гинеколог - д-р Славова в 3та поликлиника Русе и ме прегледа на вагиналния - нищо не се виждало....
Като цяло знам, че не е кой знае колко добър специалист, но реших ако има нещо само да го констатира, а ще се ориентирам към Тутракан.
Моля за съвет, възможно ли е да има бебе и да не го е видяла или просто да има друг проблем...


Не знам това дали ще ти помогне, но на мен последния МЦ ми беше на 12.03, доказано О на 27.03. Тъй като се оказа, че съм бременна според кръвния тест и уринните, се обадих на АГ и тя ми каза да отида чак края на месеца. Предполагам, че именно заради това, че още е мн рано. Трябвало да си преброя 15 дни от предполагаемата дата на МЦ . В случая при теб сигурно е 10.04, значи най-рано 25.04 се предполага да ти е първия преглед според моята АГ.

Последна редакция: вт, 15 апр 2014, 09:58 от baby83

# 741
  • Мнения: 25
Мерси бейби,
днес си записах час за преглед в Тутракан - за 05.05 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт