Отговори
# 720
  • Мнения: 1 421
Нения не се тревожи за "гафа" То си е нормално според мен

Биби Нищо му няма на този преглед  Hug Естлар е права - отпусни се  Hug

 Аз никога не съм се притеснявала от вагиналния, но от няколко дни се замислям - кат оотида сега на преглед и ММ ще влезе с мен...По скоро някак си се притеснявам, че на него няма да му е приятна гледката  hahaha

# 721
  • Мнения: 1 015
Харесва ми песента,отпускам пара newsm19 newsm19 newsm19.

# 722
  • Мнения: 692
Ирене  Hug
Радвам се, че не ни забравяш  Simple Smile  Няма да откажа малко от твоя прашец  Blush

Нианчеее, мила - как да ви забравя ?!? Не мога просто ! По-скоро не пиша, че започнах да се чувствам малко вече не на място и да не преча. И ред не съм изтървала ! Толкова сте ми скъпи..  Hug
С удоволствие поръсвам  Hug Hug  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Бибеееее Joy Joy Joy Сега пак ти погледах графиката..ако случайно пък МЦ ти е трябвало да бъде да предположим - 35 дни макс., това означава, че си на 7 дни закъснение. Което означава, че ако има бременност, то всъщност би трябвало да се види ако има нещо. При мен се видя мъъъничко сакче на 6 ден закъснение на УЗ. НО - бях с доказана О.

Подкрепям написаното  Joy Joy Joy  Hug
Биби, до 4 месец прегледа е само с вагинален УЗ, така че се приготви да се разхвърляш от кръста надолу!

# 723
  • Мнения: 1 943
Под прашеца!

Абе не че е кой знае какъв гаф, но ми стана смешно как се спекох за някаква такава дивотия...  Laughing

Vl81 - честито!   bouquet

Биби, силно стиснати палци Simple Smile

# 724
  • Мнения: 692
Аз никога не съм се притеснявала от вагиналния, но от няколко дни се замислям - кат оотида сега на преглед и ММ ще влезе с мен...По скоро някак си се притеснявам, че на него няма да му е приятна гледката  hahaha

Нико, ММ е винаги с мен на УЗ  Laughing Laughing И аз като теб се спичах първия път и процедирах така -  нали - събличам се и го гоня да отиде зад стаята с УЗ ( при моята АГ са 2 стаи една след друга. В първата се събличаш и влизаш във втората където е магарето). Когато се кача, разкрача и ми наместят "пръчката"  Joy , тогава го извиквам и то не се вижда нищо, защото лекарката е пред мен и скрива "красотата"  Embarassed  Laughing След втория път не ми пукаше вече особено  bowuu

# 725
  • Мнения: 1 015
Благодаря ви.Почнах да играя ,весело ми стана  Mr. Green
Знам че после ще плача,ама я първо да ми едно на кеф.И да няма нищо,важното е да сме живи и здрави.  Hug
Иренче до 4 месец ли ще разкрачваш така краката,мале то от нас ще излязат лекоатлетиски. hahaha

# 726
  • Мнения: 692
Е ти пък сега ! И защо ще плачеш ? Ако няма Бременност ли ? С тази БТ , сори, ама няма как да няма !  Wink  Hug

# 727
  • Мнения: 1 207
bs30(биби) стискам палци,и аз записах час за преглед! Hug
Vl81 честито  Hug!

# 728
  • Мнения: 1 421
Irene I Благодаря! Мисля да последвам примера ти  Hug колкото да се притеснявам, толкова много държа да е до мен

Биби хайде отпусни се сега, никой няма да плаче! Направи си нещо вкусно за обяд, хапни  Hug слушай музика и така спокойна и усмихната на лекар

# 729
  • Мнения: 1 015
 Не никво ядене,че с тия газове цяла нощ ,лекаря ще трябва да слага очила за нощно виждане. hahaha hahaha hahaha

# 730
  • Мнения: 1 943
Не никво ядене,че с тия газове цяла нощ ,лекаря ще трябва да слага очила за нощно виждане. hahaha

Биби, ще ме умориш  Joy

# 731
  • Мнения: 1 421
Не никво ядене,че с тия газове цяла нощ ,лекаря ще трябва да слага очила за нощно виждане. hahaha

Биби, ще ме умориш  Joy

И мен и мен  hahaha Joy
 ДА ви кажа и при мен газовете продължават още от 6-я ден след О, вярно е, че сега са по намалели Joy но пък знам вече какво да подаря на лекаря за първия преглед  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 1 899
Ирене задължително си взимам мнооогоо от твоя прашец  Hug Знам, че е много специален  Heart Eyes
 newsm75 newsm75 newsm75 newsm79 newsm79 newsm79 newsm28 newsm28 newsm28

# 733
  • Мнения: 1 015
Ами така де цяла нощ портата ми скърцаше от силния вятър,и ако сега хапна ще връхлети ураган. hahaha
Иренче тия прегчеди са бонус,а аз не отказвам  Mr. GreenВажно е бебчо да е добре дори и да е преглед на челна стойка.

# 734
  • Мнения: 692
Хахаааа, Бибе, ми ще се крача, кво да правя  Laughing  hahaha Първите 2-3 прегледа са по-начесто - на 2 седмици - за да се установи дали бебето се развива нормално. После почват веднъж в месеца на коремен. Общо взето около 4-5 прегледа са от тези "специалните"  Laughing
Niana   Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт