Отговори
# 705
  • Мнения: 1 899
Vl81 Честито и от мен   bouquet Прекрасна чертичка си имаш  Heart Eyes Дай Боже хубавите новини да не стихват в темичката ни  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 2 660
Защо на мен не ми се показва роклята?

Нико, е, в твоя случай май нямаш избор. Какво работиш? Стана ми интересно.  Grinning

# 707
  • Мнения: 1 234
 newsm10 Айде стиснати палци тогава sea_flower
междудругото роклята е супер готина...леко ретро и романтична...и аз искам подобна с дълги дантелени ръкави.....
Естлар вие сигурно сте били dancing през цялото време  Simple Smile

# 708
  • Мнения: 1 015
На мен много ми е притеснено за прегледа.Чуството което не ме подлъгва пак се обади,сигурна съм че не съм бременна и ще излезе друг проблем.Но поне ако има нещо да е навреме и да се лекува.Да ви питам ако лекаря поиска вагинален преглед да се съглася ли?

# 709
  • Мнения: 1 391
Защо не? Ако е вагинален с ехограф - в някои случай по-добре се вижда бременност с него, особено ранна. Все пак и микробиологии, и цитонамазки се взимат по време на бременност. Всичко ще е наред! Peace

Така, потърсих из моите сайтове, които ползвам, но нищо подобно не открих. Асеновград не беше ли меката на булчинската индустрия, няма ли да се направи нещо там?

# 710
  • Мнения: 692
Биби, че то какъв да е друг прегледа, ако не е вагинален ? И отново - пусни си ЧХГ ! Защото дори да има бременност - на какъвто и преглед да се подложиш още е рано да се види каквото и да е  Peace

Изтървах да честитя - ВЛ - честити чертички  Hug Hug Толкова е вълнуващо, нали  Hug Hug

# 711
  • Мнения: 1 421
Защо не? Ако е вагинален с ехограф - в някои случай по-добре се вижда бременност с него. Все пак и микробиологии и цитонамазки се взимат по време на бременност. Всичко ще е наред! Peace

Съгласна съм с Autumn*  Peace

# 712
  • Мнения: 1 015
Благидаря ви.  Hug

# 713
  • Мнения: 1 943
еееееееееей, докато изчета 1 страница и прас - 3 нови... кви са тия неща сега  Crossing Arms

Още не знам кой-какво, последно стигнах до баничките и бозите. От две седмици съм със запор върху  кашкавалките и милинките (банички не ям, имам киселини от тях), че нещо шишкавея. А закача ли се веднъж е много трудно, почти като да спра цигарите  Laughing Мъжо вика, че щом мога да спра буците тесто, значи и с цигарите ще се справя, ма не си вярвам.

А бозата в наши дни е ужасна. Наливната резлива боза някога на село... еееех... толкова съм изпила, че нищо чудно, че чашката сега ми е Ц към Д, a нямам и 60 кила. Търся антидот  Crazy

мога и да помрънкам малко:
Скрит текст:
Сутринта стана гаф, нещо реших да се намествам баш когато не трябваше и половината мат'риал навън, докато ми каже "не мърдай" и уйде коня у ряката... бахти, преди се чудехме как да не попадне вътре, сега страдам за няколко капки. Имаме още ден-два да поправим грешката, не е фатално.

Ай, хубав ден, пък аз ще се мъча да ви дочитам...

# 714
  • Мнения: 1 391
Хайде, много успех от мен, стискам палци на крака на ръце.... Този път чувството, което според мен сама вадиш, за да не останеш наранена, да те излъже пък, дано! Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 1 899
 Ирене  Hug
Радвам се, че не ни забравяш  Simple Smile  Няма да откажа малко от твоя прашец  Blush

# 716
  • София
  • Мнения: 783
Биби, до 4 месец прегледа е само с вагинален УЗ, така че се приготви да се разхвърляш от кръста надолу!

Нашата сватба я гласим за 7 юни, но май ще се наложи да я отложим за юли, че ММ няма да смогне с работата и до края на юни е плътно ангажиран.
Ще сме в тесен семеен кръг, само с родителите, кумовете и моите първи братовчеди- 15 души се събираме, така че ще е мини сватба. Първо си бях избрала едни модел на Вера Уанг, след хиляди разпитвания намерих шивачка, коят оказа, че може да го изпълни, но пък после разбрах, че съм бременна и модела отпадна. След това си харесах едно рокле за бременни, обаче пък после се оказа мисед и той отпадна. Сега ми вадят кройка на една рокля на Lazaro,  ще видим как ще развият нещата! Mr. Green

# 717
  • Мнения: 1 015
Значи пак ще пребелвам очи докато го ръгне,дане ми стане гот само,че отиде видеозон,отиде лекар. hahaha

# 718
  • Мнения: 1 234
Момичета къде е Манянка...май ще трябва нова тема СПЕЕШНО  hahaha
Биби покойно всичко ще е наред и силно се надявам да чуеш ай-хубавите новини след 2 часа  Praynig
Нения Дано да стигне материала и да няма нужда да се тревожиш за такива неща повече  Hug

# 719
  • Мнения: 4 954
Биби, недей така, неприятното е по-скоро психически, отколкото физически, ама едно време като се е обследвало с ръце (това сега почти го няма), да не е било по-гот? (всъщност, знам ли  Mr. Green) Успокой се, дишай дълбоко, пусни си готина музика преди прегледа, разпусни я малко тази пара, ще се побъркаш.
Ето нещо, което много ме отпуска мен
https://www.youtube.com/watch?v=JU5jqVOW6gk

Много силно гуш, всичко ще е ок.

Общи условия

Активация на акаунт