Лечение на мастопатия

  • 1 724
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Как се справяте с мастопатията..........

Последна редакция: ср, 16 апр 2014, 11:59 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 13
аз също имам и когато ми я откриха лекаря ми каза че нямало нужда от лекарства и мазила тя сама се разнасяла но при мен нещо не се разнася вече 6м след прегледа....  newsm78

# 2
  • Мнения: X
С кърмене.

Преди това просто ходех редовно на прегледи.

# 3
  • Мнения: 31
Благодаря за отговорите момичета, моята е фиброкистозна мастопатия  и болките преди цикъл са отвратителни. Правим опити за второ дете , дали ще се разнесе  с кърмене. В момента са ми изписали Мастодинон и Агнес. В същото време пия Алое вера гел и Лициум.

# 4
  • Мнения: X
При мен изчезнаха кистите, няма болка вече преди цикъл.

# 5
  • Мнения: 31
След кърмене ли изчезнаха или  с някакъв медикамент? Много се притеснявам с тази фиброкистозна мастопатия.

# 6
  • Мнения: X
Изчезнаха след кърмене. С медикаменти не съм се мазала, освен в началото с някакъв прогестеронов гел, от който нямаше никаква полза.
Не разбирам защо се притесняваш толкова, просто трябва да се ходи редовно на профилактични прегледи и това е.

# 7
  • Мнения: 31
Много се радвам че си се отървала от това състояние. Дано и аз успея да я разкарам тази мастопатия. Притеснявам се  защото боли много и ме е страх да не се обърне на нещо по лошо.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 760
И аз съм с мастопатия,но на мен ми казаха:мастопатия билатералис.При мен е след две раждания.Казаха ми,че е от хормоните и може да продължи до  критическата(на 38г. съм).От Прогестогела и аз не съм доволна.Записах си едно хомеопатично от нета,но не съм се консултирала с хомеопат за него:Pulsatilla30CH-при болезнено напрежение в гърдите преди менструация.А болките наистина са силни при мен.

Общи условия

Активация на акаунт