МАРТенски бебоци

  • 37 624
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 86
И моята така се тръшка Laughing

# 721
  • Мнения: 174
Ние не се тръшкаме за играчки , но с количката имаме малко проблем , като иска да я носим и се почва един рев , пищене , а сега и като е болничка иска все да е гушната . Милата и без това ми е по - слабичка , а сега и като не яде , сърцето ми се къса

# 722
  • Мнения: 6 764
При нас играчките хич не са на почит. Предпочита чорапи (дали нейни или чужди), дамската ми чанта, току що събраното на купчина чисто пране, връзки, пакетче носни кърпички, етикетите или циповете на дрехите, дистанционното  Laughing Ако не получи нещо от посочените почва да ръмжи и ме гледа с присвити очи  hahaha В момента гризалките също са ни най-вървежни.

Титиня, дано бързо оздравеете  Hug После ще наваксате с папането.

# 723
  • Мнения: 20
Вияна се тръшка за всичко,с което си играе и и се вземе от ръцете,а то се взима, защото най-често е телефон,дистанционно,ключове,или нищо общо с играчки Simple Smile пищи и започва уж да плаче,ама никак не е плач  Grinning
Ние също имаме проблем с количката. Когато и стане скучно в нея се хваща някъде и се изправя. Моя е грешката,че до сега не съм я връзвала с коланите и ако случайно опитам сега започва едно мрънкане.....

# 724

Общи условия

Активация на акаунт