Бурята~~La Tempestad~~Тема 14

  • 17 204
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 474
е ти пък какви неща питаш...може ли така бързо да предаваш събрата от Куба  hahaha hahaha недей така...виж аз ще ти помогна да не го предадеш и ще се правя,че не си задал този въпрос...недей така нали си левирет  Wink  hahaha

# 16
  • Мнения: 2 519
да ти имам помоща тогава... hahaha в такъв случей ще задм такъв въпрос,как го приемат колегите  Joy

# 17
  • Мнения: 2 474
колегите какво правят ми добре са... живи и здрави сме всички на този етап...ама ще видим края на сезона как ще сме  hahaha  а какво мислят..ами ние не си говорим за сериали...на работа няма време,но последните дни любимия колега...не се диша..постоянно тряска врати като умопобъркан,никой не го закача..не се и говори с него hahaha не зная какво става

# 18
  • Мнения: 7 538
Кате,моля.... Praynig  Praynig Praynig,когато ти е възможно!!!!

Скрит текст:
 Когато трябваше  да се подкрепи  Уилям за  последния  му проект  -Бурята ,при гласуването в Мексико...нямаше отзоваване и реакции от ваша страна-големите му фен клубове ,но сега  всички  качвате статията от....,за да убедите феновете....в какво???? Че Уилям е щастлив....НЕ ,не  изглежда като такъв...за съжаление!!! Обаче, на клипа-поздрав за "анонимния" рожден ден ... показа силни емоции и сияеше!

Последна редакция: сб, 12 апр 2014, 20:46 от iss0o

# 19
  • Мнения: 7 538
???

S E L E N A ‏@kariimyy  42m
Hay tres opciones aquí o eres oradora, o te ensayaste esta platica mil veces, o traes apuntador?? -😂😂😂😂 traigo apuntador OBVIAMENTE!!

# 20
  • Мнения: 2 474
Кате,моля.... Praynig  Praynig Praynig,когато ти е възможно!!!!

Скрит текст:
 Когато трябваше  да се подкрепи  Уилям за  последния  му проект  -Бурята ,при гласуването в Мексико...от ваша страна-големите му фен клубове,нямаше отзоваване и реакции,но сега  всички  качвате статията от....,за да убедите феновете....в какво???? Че Уилям е щастлив....НЕ ,не  изглежда като такъв...за съжаление!!!  На клипа-поздрав за "анонимния" рожден ден,обаче... показа силни емоции и сияеше!
Cuando tuve que soportar el último proyecto de William-La Tempestad en la votación en México por su parte -sus más grandes clubes de fans,no hay ningun recuerdo  pero ahora todos vosotros subis artículo de....para convencer a los fans...еn qué??... que William es feliz...NO, no parece como tal...por desgracia!
En el clip de el cumpleaño anónimo el mostro una gran emoción y radiante de felicidad!!

пак ли приятелите от клубовете  hahaha ...но без майтап според мен не само те се опитват да се залъгват...уви...което вече е лошото...

# 21
  • Мнения: 2 474
???

S E L E N A ‏@kariimyy  42m
Hay tres opciones aquí o eres oradora, o te ensayaste esta platica mil veces, o traes apuntador?? -😂😂😂😂 traigo apuntador OBVIAMENTE!!
има три възможности...или си оратор....или си научил наизуст какво да говориш...или си диригент??
оо да определено донесете диригентска  показалка!!

# 22
  • Мнения: 8 533
Дами и господа левиретови ако все още има такива

ще си позволя да припомня нещичко  Mr. Green и се скривам преди да сте почнали да мятате гранатите  hahaha hahaha

william levy ‏@willylevy29 Jan 23

Hay veces q tienes q tener decisiones en la vida por muy dura q sean estas. Pero tus hijos siempre tienen q estar primero q todo.

ах този януари.... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 0
Тони ти пък ако си мислиш,че не можем да те намерим  hahaha hahaha и да ти ги метнем Mr. Green
защо така си се наплашил...на вас двамата Катето ли ви взема страха така...да се уча  Mr. Green

оо това от съдбовния януари ли е  Mr. Green ах това лъжливо списание...ами прав е човека въпреки всеки всичко децата винаги са на първо място...всичко е след тях....а Химена не заслужава това просто Naughty ама нали амор сега какво да кажеш,ама те си знаят най-добре  Wink

# 24
  • Мнения: 7 538

En el clip de el cumpleaño anónimo el mostro una gran emoción y radiante de felicidad!!

пак ли приятелите от клубовете  hahaha ...но без майтап според мен не само те се опитват да се залъгват...уви...което вече е лошото...

Кате,вече ми стана навик да ти благодаря...

За теб:

  bouquet newsm51






# 25
  • Мнения: 2 474
аа не съм ги плашила аз...не знам кой го е заплашил така Тони,че той пък и да се вързал

# 26
  • Мнения: 5 069
Привет и в новата темичка Laughing Хриси ,мерси Hug

пак сте разпнали мистър Десни Малко  Mr. Green

после като видях изведнъж цветя без да чета..си помислих,че го погребвате  Joy Joy

Кате,любимия ти колега  hahaha защо казваш,че е така ядосан,има ли връзка  Mr. Green някаква

# 27
  • Мнения: 2 519
аа Еми рано още....чакай разпети Петък да дойде  Joy Joy Joy

ти пък защо такава асоциация със цветя правиш  hahaha  hahaha hahahaкак ще го погребем,та той колкото е безценен толкова и безсмъртен,обичаме си го уили,нищо,че ни натъжава момичето ... доста Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 474
Ах Еми опасна си .... как ще го погребваме  Joy

любимия колега знам ли го...ми има си проблеми сигурно човека,откъде да знам...то не е само една мис вселена...и аз имам такива резки дни Mr. Green ..знам само,че не е нещо здравословно..не е в нашата телевизия нещо станало,щях да знам,лично си е сигурно,аа като е толкова ядосан не мога да питам  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 519
Кате,ти си имала резки дни ли  Shocked ,че те твоите не са ли всички такива  Joy Joy поне спрямо мен  Mr. Green ...с другите се държиш добре  Crossing Arms ...

е че какви лични...като не е в здравословен аспект...не губи и на борсата,иначе определено щеше да разбереш  hahaha ,не е при вас...нали няма ...новия...гадже...тогава какво остава...хич ли не го зацепваш Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт