Вайбър

  • 295 104
  • 1 618
  •   1
Отговори
# 810
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Не, телефонът е чисто нов и само моята карта и аканут са на него.
На предишния телефон бяха моя и на синът ми акаунти, за да му следя пощата и т.н. Той отиде при него, но преди това му върнах заводските настройки.
Явно е станало някакво омешване. Изтрих "кака" от тел. указател на моя телефон и това и оправи името във вайбър на телефона ми...но не и на лаптопа. Там даже веднъж преинсталирах Вайбър, но не се промениха.
Сега прегледах контактите в тел. указател...имам и някои(или всички) на синът ми:(
Но странно, че не прекръсти мъжът ми там на "Тати" Simple Smile)) Освен всичко друго всички контакти са ми по два пъти...супер дразнещо е.
Благодаря ви, ще пробвам разни варианти, да видим какво ще стане.


Сега разбрах. "Кака" е сестрата на сина ти в неговия контакт лист.
Simple Smile)

# 811
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Според мен бъркотията е станала, когато си синхронизирала контактите на старият ти телефон, добавили са се и тези на синът ти. Виж в настройките на контакт листата в телефонът ти, дали няма опция за изтриване на дублиращи се контакти. Ако няма единственият ти вариант, май е да триеш един по един.

# 812
  • Мнения: 2 583
Не съм сигурна дали ще ти помогне, но в указателя има опция кои абонати да показва. Само от картата, само акаунта и т.н.
Не пречи да пробваш. И обединяване на дублираните акаунти, също после, евентуално.

# 813
  • SF
  • Мнения: 21 164
А аз не мога да я махна Dama.bg от контактите си във Вайбър. Нямам опция за напускане на групата. Имам само Mute, Snooze, Pin It.

# 814
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
esmee, отваряш чата, трите точки горе-> chat info-> (издърпваш до долу) и трябва да ти се появи най-долу leave and delete даже е в червено надписа.

# 815
  • Мнения: 322
А аз не мога да я махна Dama.bg от контактите си във Вайбър. Нямам опция за напускане на групата. Имам само Mute, Snooze, Pin It.
Не съм сигурна при теб как е, но при мен има случаи когато си инсталирам стикери те да си вървят с някоя от тези рекламните

# 816
  • Мнения: 10 599
Аз последвах съвета на Нощен ястреб и се получи.

# 817
  • Мнения: 19 687
Аз последвах съвета на Нощен ястреб и се получи.
Да, работи на 100%

# 818
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте,
Не помня кога, от кога, а и не си спомням как, но в моя Viber contacts се е появила Dama.bg. Не мога да пиша в групата. Това е някаква група за реклами. Мога да ги мютна, да ги направя любим чат и още една опция - да ги препоръчам на приятел от моя контакт лист. Но да ги разкарам, не мога. Не ги чета, но стоят винаги на второ място в списъка ми с притятели. На първо е този, с когото съм говорила последно и веднага след него е Дама.бг.
Как да го разкарам това чудо? Мютнато е, но защо пък изобщо да ми виси в листа? С Leave this group не става - нямам такава опция.
И аз го имам този чат, появи се след сваляне на стикери. Влез в чата. Горе вдясно има 3 точки, натисни ги > инфо за чат > скролваш най-отодлу > напускане и изтриване. Възмножно е това да ти изтрие и стикерите.

# 819
  • SF
  • Мнения: 21 164
Стана!!
На тези три точки аз имах две опции:?Report community и Cancel.
Благодаря!!!!

# 820
  • плевен
  • Мнения: 11
Здравейте,имам следния проблем!На всичките си контакти във вайбър виждам статуса,освен на един с който комуникирам най-много,до преди 2 дни го нямаше този проблем.Не съм блокирана ,проблема е същия и при него,като не е влизал в никакъв режим,не се крие.Съобщенията ни също не се оцветяват (тоест все едно не са прочетени).Ако може да ми помогнете ще съм благодарна!

# 821
  • София
  • Мнения: 12 006
Вероятно си е сложил опцията да не му се показва онлайн статуса. Или е бъг на вайбър. Ако имате общ познат - попитай той как го вижда.

# 822
  • Мнения: 10 599
Няма нужда от общ познат, може просто да помолиш някой да го сложи в контактите си и да видиш.

# 823
  • Мнения: 109
naivna, рестартирайте си телефона. При мен редовно изчезват стикерите ми от Вайбър, но като рестартирам телефона, се появяват.

# 824
  • плевен
  • Мнения: 11
Вероятно си е сложил опцията да не му се показва онлайн статуса. Или е бъг на вайбър. Ако имате общ познат - попитай той как го вижда.
Не е слагал такава опция,рестартирах и пак нищо-нито той вижда статуса ми,нито аз.

Общи условия

Активация на акаунт