Да ни донесат тези светли дни само прекрасни новини!-Тема 69

  • 19 747
  • 720
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 067
Маняна Аз съм чувала за този вид тестове. Във Фертилити Френд го дават толкова достоверен, колко пикливите, а изглежда и по удобен. За жалост в БГ не съм виждала да се продават инак бих ги пробвала. Как вървят като цена?

Последна редакция: нд, 20 апр 2014, 16:01 от amy_lee

# 676
  • Мнения: 935
Ами гледам,че в ибей са около 13-15 паунда...да наистина по-удобно е и купуваш веднъж и край...но за сега все още си държа на тестовете.

# 677
  • Мнения: 1 421
Христос Воскресе! Желая на Вас и целите ви семейства много здраве,доброта и усмивки!

На всички чакащи пожелавам да видят заветните чертички!

 Hug Heart Eyes Хубав и усмихнат ден, момичета!

# 678
  • Мнения: 1 726

Весел празник и Христос Воскресе момичета!!! Ние се наспахме едно хубаво с ММ тая сутрин понеже ни се полага изключително рядко два три пъти в годината и сега ядем от безкрайно вкусните козунаци които сътворих вчера! Тази година за пръв път правя и смея да  твърдя че станаха прекрасни! На обяд отиваме към родителите на ММ а следобяд към мама, ако имам време пак ще ви нагледам!
Приятен почивен  ден на всичкииии

# 679
  • Мнения: 699
Добро утро , момичета и Христос Воскресе, както и Воистина воскресе, на тези, който честитят Simple Smile Весел празник на вас и на цялото ви семейство. Много здраве и вяра за хубави неща.
 Ние все още не сме се чукали с яйца. ММ все още се излежава, но сутринта пък се "чукахме с двете си постоянни яйца на ММ"  Laughing Laughing Все пак е Великден!!!
 Ние на обяд ще сме при моите родители, ще хапнем, пийнем и така. А стомаха си бих го изрязала с нещо- така се е подул, като че ли съм в 3-ти месец. Ужас! Затова ще си обуя клин , за да си ям, няма да се лиша от агнешкото Simple Smile и дроб сърмата, която много е обичам ! А за утре сме замислили да идем до съседния манастир- Лопушанския , който се прочу със зазиданата преди многоо години икона.
 Хайде , пожелавам Ви един хубав, празничен ден и по малко караници Simple Smile

# 680
  • Мнения: 421
Христос Воскресе! Пожелавам на всяка от нас здраве, повече светлина в живота и да не спира да се надява...защото както вярата в любовта, така и надеждата ни водят в този живот!!!  Hug Хубав и весел празник   bouquet

Аз ви следя от време на време, но така съм забила глава в тази дипломна, че незнам какво става около мен  Tired поне вчера бяхме цял ден на барбекю-едно слънчице ни напече-чак се позачервихме  Flutter Целувам ви и прегръщам  Mr. Green

# 681
  • София
  • Мнения: 1 757
Мел съжалявам за случката със свекито, добре е, че ТМ те е защитил. Имам едно питане, когато лигавицата ти беше тънка цъкъла ти беше ли по-оскъден? Вече почвам да се чудя от къде да се носоча за изследвания. Давам си последен месец опити преди да пусна изследвания. Миналата година имах тънка лигавица и 3 месеца бях на дуфастон, но нямам спомен за цикъла как беше, че тогава не работехме за бебе.
Maya аз винаги съм била с много силен М.аз съм страшен теч....много много обилен.....и ми кара по 7,8 дена и съм била с малка лигавица,представям си сега като е голяма какво ще бъде.
Отиди на Аг за да ти я погледнат....мен ме следяха два месеца за да се докаже че е малка.Пия Фемостон 2/10 за да я оголемим и за сега е перфектна.

Добър ден на всички Хростос Воскресе и Воистина Воскресе на всички.
Едвам станах,снощи празнувахме юбилея на ммайка ми и едвам гледам....пиинах си даже сериозно.....все се пазя ама вече ми писна.......нямам още лелка,а съм си на село и тук май няма от къде да си взема тест....има една аптека но едвали работи днес,ще проверя идано имат тестове да врътна един....днес ми е 3 ден закъснение......ама се е случвало и преди такова закъснение така че не се надявам много

# 682
  • София
  • Мнения: 1 757
Веси дано мила има наистина чертичка...стискам палци
Аптеката тук не работи....естесвено Великден е хората нямат нужда от лекарсва  Sick Whistling......нямам никакъв тест в мен....издумках ги всички още преди датата и на датата на М. #2gunfire и сега побеснявам ама нямам избор.....дали пък тея хормони не ми объркаха М нещо  newsm78 нямам и болки в гърдите,който имамм обикновенно....само кръста яко ме цепи  newsm78,но хич не се надявам честно да ви кажа......ако не ми дойде днес,утре ще мога да си направя тест чак утре привечер,когато се прибера в София  Tired

# 683
  • Мнения: 426
Христос Воскресе! Пожелавам на всички много здраве и сбъдване на най-голямата мечта  Blush
Весел празник на всички    bouquet
Ние нашия ще го прекараме по летища и гари  Crazy Свърши ни почивката.
От два дни съм нащрек и си чакам цикъла, но засега го няма никакъв. Не смея и да се надявам, защото миналия месец ми закъсня два дни и на третия се появи  Twisted Evil Отделно и не засякох овулация с тестовете... И въпреки това си се надявам  Crazy 
(Не)Чака ли някой цикъл тези дни, миналия месец чакахме заедно с две-три момичета от темата  Hug

# 684
  • София
  • Мнения: 501
Христос Воскресе, весел празник момичета и много сбъднати молитви ви пожелавам Simple Smile

Отивам да се наям с козунаците на мама!  Mr. Green

# 685
  • Мнения: 141
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ Hug Hug Hug

# 686
  • София
  • Мнения: 1 757
Момичета аптеката все пак отвори....взех си шуър и е категорично отрицателен.....3 дни закъснение и поредния отр.тест....никви надежди вече

# 687
  • София
  • Мнения: 9 141
Христос Воскресе, момичета   bouquet!
Пожелавам ви светлината в душите ви никога да не угасва и да видите така жадуваните две черти!

# 688
  • Мнения: 21 331
Страхотни яйца сте показали момичета   bouquet

Христос Воскресе!
Пожелавам Ви крепко здраве,много щастие и на всяка по-бързо да се сбъдне мечтата   bouquet  bouquet  bouquet

# 689
  • Мнения: 2 660
Мел, къде си? Трябва да сформираме отряд за бързо реагиране. Някой спешно трябва да и докара тест!

Уфф, нещо не съм дочела. Мел, вземи се напий.

Общи условия

Активация на акаунт