Да ни донесат тези светли дни само прекрасни новини!-Тема 69

  • 19 744
  • 720
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 757
Шоко купих тест шуър- отрицателен е

# 691
  • София
  • Мнения: 1 757
Оооо да тая вечер пак ще се напия- обещавам ти

# 692
  • Мнения: 2 660
Да, видях, ама нали съм мара бързата... Коригирах си поста.

Маняна, за тези микроскопчета съм чела във форума. Имаше няколко теми. Като цяло момичетата пишеха, че са вятър работа и не отчитали така, както се рекламира.

Да ви кажа ли моите бременни симптоми?

# 693
  • София
  • Мнения: 1 757
Казвай наострила съм слух

# 694
  • Мнения: 2 660
Ами имам някакви болки ниско долу. И някакво течение.

И обмислям да се махна от БГ.

# 695
  • София
  • Мнения: 1 757
Лелелелеее Шоко това определено са симптоми на бременна,тестове изобщо не прави бременна си 100%
Еее много ясно че ще се махнеш от Бг....всеки има право да роди където си иска   hahaha

# 696
# 697
  • Мнения: 2 660
Говори ми се на чужди езици..  Grinning

# 698
  • Мнения: 19 733
Ми започни да играеш онлайн! Ще ги упражняваш колкото си искаш Simple Smile

# 699
# 700
  • Мнения: 1 571
Честито Възкресение, момичета!
Бъдете здрави и обичани, това е най- важното и дано скоро всички да видим двете черти, а после да гушкаме най- сладките и здрави бебета на земята!   bouquet
Пък аз досега работих, това е откачена работа на Великден, ама уви, в търговията си е така.
Шоко, ММ се скъсва да ме врънка да заминаваме, аз все му викам че не искам (вече съм била извън Бг и не ми допадна), ама той си действа по нещата така, че все пак да заминем. А така, като се гледам и аз започвам да посвиквам с мисълта... Като претегля различните + и - и везната клони към заминаване, колкото и да не ми се ще. Ще видим, де, то има много време, а и аз съм твърдо решена да родя тук, което значи първо да хвана (дано по- скоро), после да износя, да родя, да поотрасне мъничко, че да не го влача на дни по самолетите, та не се виждам извън Бг в близката година (в най- добрия случай).
Мел, това с напиването и аз щях да ти го предложа(да не говорим, че и аз обмислям да направя същото довечера  Crazy ).
 

# 701
  • Мнения: 2 660
Всях морална разруха в тази тема  Laughing До преди моята гениална идея никой не споменаваше гласно за напиване (само си го мислехте, нали)  Mr. Green

Голди, за къде сте се запътили? Може ли малко инфо, ако искаш на лични. Интересно ми е. Аз съм живяла по-голямата си част от съзнателния си живот в чужбина. Но промяната е винаги плашеща. Вчера обаче четох едни постове на нашата Принсес по отношение на стандарта тук... И си дадох сметка, че се боря с вятърни мелници. ММ до ден днешен ми натяква, че не съм можела да разбера, че живеем в БГ. Не е нормално хора с добри професии да не могат да си позволят ред неща, които считам за нормални. Човек оскотява.

# 702
  • Мнения: 1 015
Mомичета Христос Воскресе! Набързо минавам , неще да ми свърши и взех да се плаша вече.Ние утре се пребираме,ще пиша повече.Весело изкарване на празника. Hug

Последна редакция: нд, 20 апр 2014, 17:48 от bs30(биби)

# 703
  • Мнения: 1 571
Всях морална разруха в тази тема  Laughing До преди моята гениална идея никой не споменаваше гласно за напиване (само си го мислехте, нали)  Mr. Green

Голди, за къде сте се запътили? Може ли малко инфо, ако искаш на лични. Интересно ми е. Аз съм живяла по-голямата си част от съзнателния си живот в чужбина. Но промяната е винаги плашеща. Вчера обаче четох едни постове на нашата Принсес по отношение на стандарта тук... И си дадох сметка, че се боря с вятърни мелници. ММ до ден днешен ми натяква, че не съм можела да разбера, че живеем в БГ. Не е нормално хора с добри професии да не могат да си позволят ред неща, които считам за нормални. Човек оскотява.
Ами аз вече си сипнах биричка, а ММ готви  Crazy
Уредила съм си се, пък.  Whistling
Инак, имаш ЛС  Simple Smile

# 704
  • Мнения: 19 733
Не е нормално хора с добри професии да не могат да си позволят ред неща, които считам за нормални. Човек оскотява.

За това съм съгласна. Аз също съм решила да си родя децата (поне 3 Wink) тук и после да се преместим. Омръзна ми да гледам хората по кофите, мургавите събратя да правят каквото си искат, изверги да тормозят беззащитни животни и деца, операционна сестра да е принудена да чисти, защото взима смешна заплата и най-вече не искам след 20 години да се чудя как АЗ да изкарам с мизерната пенсия, която може би ще взимам.

Общи условия

Активация на акаунт