Да ни донесат тези светли дни само прекрасни новини!-Тема 69

  • 19 733
  • 720
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 571
Не е нормално хора с добри професии да не могат да си позволят ред неща, които считам за нормални. Човек оскотява.

За това съм съгласна. Аз също съм решила да си родя децата (поне 3 Wink) тук и после да се преместим. Омръзна ми да гледам хората по кофите, мургавите събратя да правят каквото си искат, изверги да тормозят беззащитни животни и деца, операционна сестра да е принудена да чисти, защото взима смешна заплата и най-вече не искам след 20 години да се чудя как АЗ да изкарам с мизерната пенсия, която може би ще взимам.
Това с извергите ме побърква. Иначе, не е нормално, да. И човек оскотява, да. Да не говорим, че като гледам колко са полудяли хората... Толкова сме стресирани, че не е факт...
После защо не става веднага бебе... Ами от стрес, затова. Ей там, някъде, където поне децата ми ще имат бъдеще. Нормално, без липси на елементарни неща.
Отплеснах се, май, май  Flutter

# 706
  • Мнения: X
Mother of PrincesS , звучиш ми като бременна  Praynig
Лека ви нощ, девойки, аз отивам да взема душ и да лягам, че утре пак на работа. Усмивкииии  Hug

Хахахаха, много секси, Мадмоазел, много Laughing
Голдън, не знам дали са читави тия тестове, ако бременният е с две черти - читави ще са, другия месец по това време ще ти кажа Flutter
Mother of PrincesS, съмнителна си ми вече Thinking


Няма начин, сигурна съм, утре или в други ден все пак ще направя тест ако не ми дойде до тогава. Въпреки това съм с много силна интуиция, колкото и да е откачено и усещам че няма никой и тоя месец  Rolling Eyes


Аз пък много искам да живеем извън България, ама на тоя етап - не ми стиска  Crazy

# 707
  • Мнения: 1 446
Чакам Веси и Данито с положителни тестове. Шоко със сигирност е бременна, както и Краси84 ( от тази сутрин) Simple Smile

# 708
  • Мнения: 21 299
О,да,хайде време е да завалят положителни тестчета вече  Hug

Ох,аз едва дишам вече ,такова преяждане не е истина  hahaha

# 709
  • Мнения: 19 715
Ох,аз едва дишам вече ,такова преяждане не е истина  hahaha[/b]

Не е истина просто...направо се чудя как да се изтъркалям до леглото Sick

# 710
  • Мнения: 421
ох,и на мен ми е изключително тежко  Tired ама какво агнешко наготви ММ и с биричка....ох, малее  Mr. Green  прекалих по всякакви параграфи  Blush

а за живеенето извън България-не е толкова по-леко...в началото е изключително трудно докато се наместиш, после тъкмо се устроиш и започват да ти липсват толкова родни неща -не подценявайте носталгията  Naughty има си плюсовете естествено след като мине етапа с евентуално уреждане  Flutter за всеки е различно, но не е по-лесно,или понякога даже не е и по-добре  Thinking Сорка за отклонението, но по празници е най-тегаво  Rolling Eyes
Ай приятно разпускане и почиване  Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 21 299
Ох,аз едва дишам вече ,такова преяждане не е истина  hahaha[/b]

Не е истина просто...направо се чудя как да се изтъркалям до леглото Sick
Мани ужас ...  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 656
Е завижам ви, че сте преяли, аз умирам от глад. Не обичам агнешко, добре че са козунаците та да хапна нещо.  Joy Joy Joy

# 713
  • София
  • Мнения: 716
Момичета, за съжаление днешният ми тест е повече от отрицателен. Колкото и да се взирам, невъзможно е дори да си въобразя втора чертичка. Cry
Навярно ми закъснява заради резките температурни разлики или пък защото всяка година имам по един по-дълъг цикъл - последните години все е през май, сега може да е решил друго.
Както и да е, продължаваме с борбата... Чакам да ми дойде, да си замине и да започваме отново с опитите - този месец вече ще е мой! Praynig Mr. Green
Между другото днес се видяхме с един наш братовчед и се присетих, как преди няколко месеца ни каза, че ще си имаме бебе през януари, разбира се не е врач, но чисто интуитивно. Тогава му се присмях - бях убедена, че ще стане по-скоро......но ето, не става и не става, а ако забременея следващия месец, ще е тамън януарче. Praynig

Благодаря ви за всички палци! Hug

# 714
  • Мнения: 1 487
Христос Воскресе, момичета!
Аз за пръв път в живота си не преядох на Великден, може би защото не обичам агнешко, не че нямаше още 100 неща.
Мел, мерси за отговора за лигавицата. Пускаме се последен месец по течението, дано стане  Crazy
Шоко, как са близнаците  Mr. Green

Когато бях на 22 имах възможност да живея и работя в чужбина, но още тогава знаех, че това не е за мен. Знам, че няма да издържа да съм далече от семейството си и приятелите. ММ също никога не е имал такива влечения. Много неща не ми харесват тук, много неща ме гневят, ако нещо зависи от мен, старая се да го променя. Ужасявам се как ще възпитавам и отглеждам дете тук, но който иска, намира начин  Grinning

# 715
  • София
  • Мнения: 501
Веси, съжалявам за отрицателния тест, но дано пък братовчеда е познал  Simple Smile

Аз си отядох на домашен козунак и яйца, изпупих се направо! Агнешко за съжаление не сме правили тази година - ММ каза, че не иска (може би на Гергьовден)

Шоко сигурно хълца някъде от преяждане и/или препиване  Whistling

Мая, аз също прегледах на Мел лекарството за лигавицата, но не съм ходила още на АГ за да го обсъдим. В листовката обаче пише, че е показано стриктно за жени в менопаузата  newsm78  Въпреки, че се самолекувам в много случаи, аз не бих си позволила специално това да го пия май, ще търся алтернативи. Четох, че Агнес е една нелоша хранителна добавка, някой да знае нещо по въпроса?


# 716
  • Мнения: 990
Христос Възкресе! Нека бъдем благословени със сбъдване на най-съкровената ни молитва -да станем мами! /на поне 3 деца Wink/
Cristi: Добре дошла обратно!
Веси: Дано все пак братовчед ти излезе прав!
Буци: И аз се възползвах от резюмето на случилото се Wink Благодаря!
И аз съм от групичката на тези, които не се чувстват бременни този месец...За сметка на това съм от преялите....

# 717
  • София
  • Мнения: 716
Дори, то кой не е в групата на преялите...аз агнешко не ям, но виж яйца, козунак и особено зелени салати... amiiii

# 718
  • Мнения: 21 299
И аз агнешкото не го обичам  Crossing Arms

# 719
  • Мнения: 990
А и аз и аз не обичам агнешко, но винаги се намира с какво да се преяде по тези празници...Утре мисля да премина към нормален режим на хранене.

Общи условия

Активация на акаунт