Да преправим старите мебели с любов - тема 26

  • 75 793
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Мимозка, колко са ми познати само тези състояния  Joy
Хайде, чакам куфара.
Снощи излязох на вечерна разходка по хлад. И какво да видя до един контейнер - ракла. Такава като за съкровище. От нещо като пресована ламарина, цялото на красиви фигури. Отидох и го пипнах, огледах, прегърнах  Blush Виждах го вече като холна маса  Sunglasses Хукнах към вкъщи, дори се спънах, ама стигнах много бързо. Хванах аморето и пълен напред. Е, НЯМАШЕ Я  Shocked Цяла нощ не спах. Като да гледаш мач и да ти се иска да повторението вратарят да спаси дузпата. Болна съм...

Нищо, сутринта ходих до фотото и си взех снимките на Сали Ман.
Наредих ги.
Да, нищо общо с първоначалната идея, не знам кое ми избяга толкова. Ама заради болката по раклата не ми се и занимава сега повече с тях...
Все пак показвам:
Скрит текст:





Май трябва да ги преместя по-ниско. Или да добавя още.

# 721
  • Мнения: 2 060
Поразхвърляй ги по- артистично, прекалено "наредени" са  Peace

# 722
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Така и ще направя  Hug
Само 4ката най-долу не може да се мести, че я залепих с едно прословуто немско суперглу. Умница  Flutter

# 723
  • Мнения: 2 060
Има едно като дъвка   Sick  пИрфектно е за такива проекти.
Не оставя следи, колкото да си ги залепиш и обмислиш нещата става.
Не ми е под ръка да ти кажа как се казва, но е от сорта на вечен маджун  Crazy

# 724
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 426
Според мен остави повече разстояние между снимките на въженцето и повече разстояние до рамката, както ти каза някой по-горе поразхвърляй ги на стената, да заеме повече площ цялата композиция!  Peace
А на редичката със залепените долу просто добави още! Или още една редичка под/над тях, но с малко разминаване! Дано ме разбра! Simple Smile

# 725
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
А сега как е? А?  Blush

Скрит текст:





Червената звезда няма да остане там. Тя сега прикрива едно друго ла**о, което сътворих  Embarassed Поне "книжната" ми стена е поправима...

Ох, днес май не ми е ден  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 2 060
Празно е- тУри вътре У скришното Идно имадже   cry 
ма днес верно не ти е ден  Hug

# 727
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Наистина ли не се виждат?
Може би само аз си ги виждам, но пък в момента имам проблем с влизането в прикачи, за да пробвам да ги покажа по друг начин  Blush

# 728
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Така дали ще стане:
Скрит текст:



Те сякаш ги е срам да се покажат, милите  Joy

# 729
  • Мнения: 22 867
Така дали ще стане:
Скрит текст:

Те сякаш ги е срам да се покажат, милите  Joy

Не, аз ги видях и одеве в предния ти пост, после изчезнаха снимките. Като че ли е по-добре така, но ти ги гледаш на живо, преценявай дали ти харесва или не? Или остави мисията за по-после, като ти дойде вдъхновение. Peace  bouquet
Аз не знам в каква дупка съм се пъхнала, хем се ядосвам, че вкъщи насам -натам стоят моите разпарчедисани за правене работи, хем не ми се пипва, направо не мога да се понасям. От жегите ще да е........ newsm78

# 730
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Да, прикачи се скапа, определено...

Като ги гледам на живо, колкото повече ги гледам, все по-добре ми изглеждат от одеве  Sunglasses Тук са много шарпнати, щото нали, 200 пъти се извиних, че съм без апарат, пък телефонът ми прави ужасни снимки  Blush

Ще ги оставя така засега, нещо наистина не ми се занимава, днес според хороскопа трябва да се занимавам с политика  hahaha

Има един фотографски проект, не ми дава мира. Ето това. Та, затова и спирам да пипам. Ще се поръчват още снимки  bowuu

# 731
  • Мнения: 211
звяр, но с чар, на мен ми харесва, още малко снимки и ще стане идеално !
И аз само се "назлъндисвам" , хващам едното ,оставям другото, после друго .... Blush
Един хаос наоколо,но ще ми дойде музата,къде ще ходи  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 2 213
И за мен днес денят е тройно критичен  Confused Проекта ми е пред провал или може би нова конструкция... Cry

# 733
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Що? Кво стана?
Недей  Hug

# 734
  • Мнения: 22 867
И за мен днес денят е тройно критичен  Confused Проекта ми е пред провал или може би нова конструкция... Cry

Ей, Мимоза, недей така, ти ми беше пътеводната звезда! На, изби мЪ на римЪ! Laughing Ето, така ми действаш! Какво толкова се случи? Ще го оправиш, каквото и да е! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт