Да преправим старите мебели с любов - тема 26

  • 75 736
  • 745
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 199
Благодаря за новата тема. Макар да не е много по нея, има ли някой от вас да е успял да възстанови наранено иноксово покритие и от какво сте най-доволни?

# 2
  • Мнения: 1 831
дано да я напълним с идейни попълнения...
Днес гледах фототапети (нали ви бях писала ,че искам да си слагам на гардероба),ами то много скъпо ще ми излезе  #Crazy ooooh! направоо...ужас.Че се замислих за обикновено фолио за мебели,ама то пък ми е много грозно.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 006
  И грозно и кичозно. Защо просто не го боядисаш с хубава бяла боя на водна основа. В таблицата от първия пост пише как става.

# 4
  • Мнения: 1 831
той е тъмен гардероб и от тея старите вградените(не знам дали се сещате,едно време какви имаше в коридорите) и понеже сега ще правим основен ремонт искам нещо ,което да не го закачам следващите няколко години.И то в светли тонове,че коридора и без това е тъмен.

# 5
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Запис и от мен  Simple Smile

# 6
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
мерси за новата тема  Peace

# 7
  • Мнения: 6 295
Благодаря на СедеФка и Stef4o, че ми отговориха в предишната тема. Hug

# 8
  • Мнения: 834
Благодаря на СедеФка и Stef4o, че ми отговориха в предишната тема. Hug
Свърши ли работата? Разказвай де, дай снимки... Grinning

Благодаря за новата тема  bouquet
Вече започнаха нашите топли месеци и се надявам да има много материал за гледане и коментиране. А до клошарския Великден остават 2 дни Joy Ако искате можем да си районираме града и да държим под строг надзор контейнерите Joy Peace

# 9
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Чакам още малко да се затопли и започвам мебелите в лятната ни къща.

Като за начало на ред е шкаф, който мисля да преобразя така.

Скрит текст:

# 10
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 396
Хаха, и мен ме чака същият скрин за преправяне, т.е. ще става същият де!   Party
Ще ми е първи опит, ха дано стане!  Grinning

# 11
  • Мнения: 22 867

......А до клошарския Великден остават 2 дни Joy Ако искате можем да си районираме града и да държим под строг надзор контейнерите Joy Peace

Какъв е тоя клошарски Великден? newsm78 Иначе аз открих клошарския сезон, вече имам един стол, чака да се наканя да го почна.  Grinning

  bouquet за темичката! Hug

# 12
# 13
  • Мнения: 834

......А до клошарския Великден остават 2 дни Joy Ако искате можем да си районираме града и да държим под строг надзор контейнерите Joy Peace

Какъв е тоя клошарски Великден? newsm78 Иначе аз открих клошарския сезон, вече имам един стол, чака да се наканя да го почна.  Grinning

  bouquet за темичката! Hug
26-ти, "Да изчистим Бг за 1 ден"

# 14
  • Мнения: 6 295
Благодаря на СедеФка и Stef4o, че ми отговориха в предишната тема. Hug
Свърши ли работата? Разказвай де, дай снимки... Grinning
Ееее, чакай, де! Shocked Joy Днес обаче купих четки с по-твърд косъм, понеже реших, че са по-добре за целта от меките четки, според това, което ми казахте за нанасянето. А самото масло още го чакам да измине пътя от Германия до Италия.

Общи условия

Активация на акаунт