Можете ли да ми обясните какво беше това което видях

  • 4 912
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 569
Къде го видя това?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Не видях снимките, но залагам на ... с крила.

# 32
  • Мнения: 1 040
 Amanda666, щеше да срещнеш повече разбиране,
ако беше пуснала въпроса си в темата " случи ми се нещо странно"

# 33
  • Мнения: 4 892
Това беше просто отблясък на слънцето в някакъв прозорец. Нищо повече. Нищо странно.

# 34
  • Мнения: 4 841
 Joy Какво "разбиране" трябва да получи човек, видял слънчев отблясък в прозорец, и кое му е толкова странното?  Joy

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
.....
Така е грешно се изразих, извинете ме... но по това време нямаше слънце!
Много ти е силна светкавицата тогава, тя ден направила, щом си снимала посред нощ.

# 36
  • Мнения: 428
Изгоряла крушката на уличната лампа?
Срещу нас има улична лампа, която мига непрекъснато.Съжалявам,че не знам морзовата азбука,иначе можех и нещо да прочета.

Заповядай






Пък ни сподели, ако ТЕ се опитват да се свържат  Peace

# 37
  • Мнения: 1
Не знам в кой квартал живееш, но при мен в Гео Милев преди месец, месец и нещо наблюдавахме такива странни светлини. Не бяха самолети от летището. Чудесно познаваме светлините им, а това което ведяхме с мъжа ми беше друго. Светлинка, която стои на едно място, ускори се за милисекунда и изчезна в светлиннен поток в посока Редута. След време се върна, постоя пак и отново изчезна. Беше интересно, че светлината от Редута остана още няколко часа.  Чудехме се това какво е. Накрая решихме, военните правят някакви експерименти.

# 38
  • Мнения: 428
Не знам в кой квартал живееш, но при мен в Гео Милев преди месец, месец и нещо наблюдавахме такива странни светлини. Не бяха самолети от летището. Чудесно познаваме светлините им, а това което ведяхме с мъжа ми беше друго. Светлинка, която стои на едно място, ускори се за милисекунда и изчезна в светлиннен поток в посока Редута. След време се върна, постоя пак и отново изчезна. Беше интересно, че светлината от Редута остана още няколко часа.  Чудехме се това какво е. Накрая решихме, военните правят някакви експерименти.

Много ми е чудно като софиянци почнат всичко да свеждат до София Joy Joy Joy Joy Joy
'Ора и други населени места има беее... мацката мое да е от Пазарджик, примерно....

# 39
  • Мнения: 17 546
'Ора и други населени места има беее... мацката мое да е от Пазарджик, примерно....
Там НЛО не каца! Crossing Arms

# 40
  • Мнения: X
Ако Пазарджик е в подножнието на Витоша, може и от Пазарджик да е, да.

# 41
  • Мнения: 428
 smile3533
'Ора и други населени места има беее... мацката мое да е от Пазарджик, примерно....
Там НЛО не каца! Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 428
Ако Пазарджик е в подножнието на Витоша, може и от Пазарджик да е, да.

Нищо не съм прочела за Витоша. Crossing Arms Специално прегледах, че ми беше чудно, освен във фантазиите на авторката, де другаде е било явлението странно и необяснимо Whistling

# 43
  • Мнения: X
На снимките се виждаше.

# 44
  • Мнения: 17 546
Ми аз не видях снимката! И какво пък толкова и имаше, та я махна?!

Общи условия

Активация на акаунт