Отговори
# 30
  • New Zealand
  • Мнения: 871
моми4ета, какво меню сте си избрали за днес? аз в момента пия кафе и умувам newsm78 трябва ми нещо мотивиращо...т.е. до петък да сваля 2 кг Tired досега бях на лунната, ама като се ка4их на кантара преди малко, резултата е нулев #2gunfire

# 31
  • Мнения: 649
момичета с вас съм
Важно е постоянството и търпението - както в умерения начин на хранене, така и в спортуването. Бях 2 седмици на НВД, съчетавах този пначин на хранене с лунната диета и ефекта не закъсня-3кг надолу, но уви само след 10 дена +2 кг. Трябва търпение и постоянство. Затова да се поддържаме във форума и да се окуражаваме, че доста работа ни чака Simple Smile)
Лятото е съвсем скоро

# 32
  • София
  • Мнения: 3 271
Освен глад и много движение трябва. Организмът трябва да изгаря калории

Така е pipincesmile3521 smile3521 smile3521. Напълно те подкрепям.
Искам да те поздравя - много добре изглеждаш  (видях те на Коледното ни парти и в събота на срещата) - браво  newsm10 отлично се справяш!!! smile3501 smile3501 smile3501

И аз се боря с едни 3 килограма - знам, че са смешни - но всеки си има цел newsm03 newsm53. Надявам се скоро да се преборя с тях, знам че те най-трудно се свалят (последните останали излишни кила), но няма да се предавам.

Успех на всички !!! newsm10 newsm10 newsm10

# 33
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Днес менюто ми е риба на скара, за гарнитурка - зеленчуци (може задушени, може и зелена салатка да си спретна); закусих с чай и плодове, а вечеря почри не хапвам Wink

# 34
  • Мнения: 1 446
И аз съм с вас!
Трета седмица на салати , плодове и супи + 3 пъти седмично на фитнес (без много натоварване) и 2 пъти сауна по 15 мин. максимум 20 мин не мога повече да издържа. Ефекта 3кг. Имам за свалян още 10кг.УМИРАМ ОТ ГЛАД!

Последна редакция: ср, 22 фев 2006, 10:39 от ANNAND

# 35
  • Мнения: 891
Аз имам да свалям 2 кг, но нещо не успявам да се преборя с тях, ама имам много за стягане  Embarassed Напоследък имам страшен апетит, е и все на сладки неща налитам.
Тръгнах на фитнес - 2 до 3 пъти седмично, гледам в залата да се въртя повече около велоаргометъра, кростренажора и пътеката  newsm78 незнам дали да не включа и сауна. Дали ще ми помогне в борбата ?  newsm78 Вие какво мислите ?

# 36
  • New Zealand
  • Мнения: 871
днес съм решила да си взема едно пакет4е слън4оглед и да си разтворя 2 степ4ета, което е 650 калории:)

# 37
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И аз съм на кафе в момента, към 15 часа ще хапна 250-300гр. каквото съм готвила без хляб и това ще ми е за цял ден  Grinning, довечера ще се отчета с килограмите

# 38
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Момичета, ентусиазмът ви е похвален!
Но само внимавайте докато изписвате вежди да не избодете очи.  Tired Безразборните диети, обричането на много глад ще даде първоначално някакви резултати, но после има голяма вероятност да се получи ЙО- ЙО ефект #Cussing out
Движете се много, спортувайте, яжте разделно, който може да си го позволи, да се обърне към специалисти- диетолози, но не си правете експерименти със здравето. Hug
Успех на всички! Peace

# 39
  • Мнения: 5 647
Аз от 01.03 подновявам тренировките по фитнес. За около месец ще вляза във форма.

# 40
  • Мнения: 1 934
Бройте и мен,

след като родих имах да свалям 22кг. с много усилия  ми останаха още 8 кг.
Предимно не вечерям или съм само на салата.През деня си позволявам всичко в минимални количества разбирасе.Понеже не мога да ходя на фитнес, няма кой да гледа бебчо в къщи играя упражненията на С. Крауфорд.

# 41
  • Мнения: 507
Бройте ме и мен. Като родих имах да свалям 8кг и си мислех е като спа с кърменето да ама вече са 22кг за сваляне. Почнах на 17 вече съм -2.

# 42
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Бройте ме и мен. Като родих имах да свалям 8кг и си мислех е като спа с кърменето да ама вече са 22кг за сваляне. Почнах на 17 вече съм -2.

на какъв режим си, ларадо?

# 43
  • София
  • Мнения: 1 886
Аз гладувам вече трети ден. Започнах по метода на д-р Емилова. На два часа се редуват чай с мед и плодове. Не съм се качвала на кантара още, защото ме е страх да погледна. Последния път когато гладувах на този принцип свалих 7 кг за 12 дни, после захраних правилно и не ги качих повече.

Ходя и на спининг. Или поне като успея да се измъкна от работа ходя. Но смятам докато гладувам и после докато захранвам да съм по-сериозна.

Е, няма да споменавам, че умиарм от глад, но поне не се чуствам тромава и огромна. А всеки път в който ми иде да отида да си взема нещо за ядене си изваждам старите дънки от гардероба и се опитвам да вляза в тях, което е напълно невъзможно.

Преди да забременея бех 60, родих на 84, в понеделник сутринта бях 67 кг, целта е 58. Стискайте палци.

Аз стискам на всички вас. Казвайте какво е развитието при вас.

# 44
  • Мнения: 94
Ходене му е майката. Ходете колкото се може повече. Peace
Цитат
Така е, ама не съвсем. Аз например много обичам да ходя пеш, не ползвам градски транспорт почти никога. За пример - бременна в 7 месец вървях пеша от Плиска до Света Троица. И сега ходя много, но килограмите не  мърдаха.  До преди седмица, когато почнах японската. На 5-тия ден бях минус 3 кг. Сега не знам колко съм, защото не се меря всеки ден, за да не се затормозявам излишно. Решила съм да изкарвам колелото и да ставам по-рано, за да карам по 1 час сутрин. А като сваля още малко килца, съм решила да започна да ходя и на масажи.
Изобщо трябва нещата да се съчетават. И не на последно място - много е важна психиката. С годините съм забелязала, че в периодите когато аз се харесвам, нещата вървят много по-лесно. Не знам на какво се дължи, но е така. Сега отново взех да се харесвам и затова съм сигурна, че този път ще успея. А имам да свалям още 10 килца.

Общи условия

Активация на акаунт