Отговори
# 45
  • Мнения: 507
Бройте ме и мен. Като родих имах да свалям 8кг и си мислех е като спа с кърменето да ама вече са 22кг за сваляне. Почнах на 17 вече съм -2.

на какъв режим си, ларадо?

Японската диета след първото раждане така свалих излишните кг и бях доволна. Правих я 4 седмици и накрая така ми си беше свил корема че минавах с много малки количества храна. Първия път играех и Тае-бо но сега нещо ме мързи.

# 46
  • Мнения: 5 873
днес съм решила да си взема едно пакет4е слън4оглед и да си разтворя 2 степ4ета, което е 650 калории:)
За тези калории можеш да си хапваш по-съществени неща.Едва ли ще издържиш много така.
Още учех, когато отслабнах доста(25 кг) по метода на майка ми.Тя ми е разправяла, че е отслабнала(след като ме е родила) около 30-на килограма ядяйки"от всичко, но по много малко".Е, едва ли трябва да споменавам, че трябва да се забравят хляб, сладко и газирани напитки...
Ооооох, и аз съм с вас! CrazyНека се подкрепяме взаимно! Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 786
Така че, аз съм с две ръце за "взимане в ръце" и т.н, но не и за поредната измислена диетка, след която килцата пак се качват.

Абсолютно съм съгласна с теб, това скачане от диета на диета е абсолютно неразумно и безрезултатно. Аз свалих с НВД. Най-резултатни са точно по-дълготрайните режими на хранене. Не 5 кила за 5 дена, а бавно и постепенно. Така че било НВД или разделно хранене е без значение, на който както му харесва. Само с едно не съм съгласна с теб, на мен целта също ми е 42 кг. но аз съм висока 153 и за мен тези килограми са абсолютно в нормата. Peace

# 48
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

... това скачане от диета на диета е абсолютно неразумно и безрезултатно. .. Не 5 кила за 5 дена, а бавно и постепенно. Така че било НВД или разделно хранене е без значение, на който както му харесва. ...

Напълно съм съгласна.

Трайно отслабване се постига при дълготрайно спазване на определен режим. Необходимо е да се сваля бавно, но трайно. "Светкавичвите" резултати са много вредни- за целия организъм. Hug

# 49
  • Мнения: 1 290
Здравейте,красавици!Как сте;) Хайде почнах режима от днес,че вън направо си е пролет и трябва да си показвам "красотите" CrazyДнес ще изкарам на кафета и една салатка по-късно.Трябва да сваля поне 7-8 кг колкото се може по-бързо EmbarassedСтискайте палци Shocked

# 50
  • Мнения: 1 934
Здравейте,красавици!Как сте;) Хайде почнах режима от днес,че вън направо си е пролет и трябва да си показвам "красотите" CrazyДнес ще изкарам на кафета и една салатка по-късно.Трябва да сваля поне 7-8 кг колкото се може по-бързо EmbarassedСтискайте палци Shocked

С теб съм а и аз съм в това полужение.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Я и аз да ви се оплача  Cry. След раждането ми останаха да сваля 10 кг (повече, но аз толкова искам, че преди бях доста слаба). Миналото лято правих два пъти зелева супа през интервал от 3-4 дни. Резултата беше - 6 кг (всеки път по 3). Скоро след това си качих два и задържах килограмите. Обаче зимата ми се отвори "втория стомах" и почнах пак да лапам лакомо в резултат на което отново съм с килограмите от раждането. Реших този път да спортувам. Две седмици фитнес и никаква промяна в теглото. Казах си "нищо" важно е да намалям обиколките. И УЖАС, обувам един ден панталон който рядко слагам и виждам, че нещо бедрата ми са по-наляти  Shocked. Бях се мерила преди време, но само ханш, талия гръдна обиколка. Меря се отново и .................. всичко по старому, само ханша ми е +5 см, щах да си умра от мъка ooooh!. Преди тренирах с инструктор (когато бях слаба) и с тази програма правих чудеса, а сега бях "порастнала"  Cry. Спрях фитнеса, от два дне катеря стълби, бегом и като се изморя ходейки по 15 минути дневно от 1 до 6-тия етаж. Минах и на "ядяща" диета, която е на принципа на разделното хранене. Без да се храня не мога да спортувам, а ми е важно да го правя.
за който се интересува диетата е:
Първи ден
1 кг. сварени картофи
Втори ден
1/2кг обезсолено сирене
Трети ден
1/2 кг шунка
Четвърти ден
6 яйца
Пети ден
1/2 кг кашкавал
Шести ден
1/2 килограм варено или на скара пиле
Седми ден
3 кисели млека
Осми ден
1/2 кг риба
Девети ден
1 1/2 ябълки
Десети ден
минерална вода

В момента съм на третия ден. Промяна видима няма, а нямам и кантар. Кръстницата ми и свекърва и правиха диетата и свалиха по 3 кг (не спазваха последния ден).
Успех на всички в начинанието. Tristania, много си красива, вярвам че килограмите в повече дори ти отиват  Wink

# 52
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз гладувам вече трети ден. Започнах по метода на д-р Емилова. На два часа се редуват чай с мед и плодове. Не съм се качвала на кантара още, защото ме е страх да погледна. Последния път когато гладувах на този принцип свалих 7 кг за 12 дни, после захраних правилно и не ги качих повече.


я кажи как се захранва правилно, и аз искам да не качвам повече  bouquet

# 53
  • Мнения: 779
И аз съм на глад ,момичета,зимата колкото и да е,карах на НВД с 1200 калории,но не отслабнах изобщо.Само глад ме оправя.От утре почва фотосинтезата Crazy

и аз така Cry. Ама кърмя-а-а-а. ТАка ми се иска и на мен един здрав глад! newsm12 newsm48.

Стискам ви палци момичета!! и да се похвалите за да се мотивираме и ние, че направо съм се отчяла.
Ааааа, това хич не те оправдава  Twisted Evil . Аз точно така отслабнах - с яко кърмене и никакви диети. Ядях  често , но по малко и основно плодове и салатки + много течности. Ефектът е "УААААУ!"  Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 1 831
pipince, дай ми e-mail да ти изпратя захранването, защото е доста дълго:)

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
pipince, дай ми e-mail да ти изпратя захранването, защото е доста дълго:)
нищо де, нека и другите да знаем. Ако е "стил Лидия Ковачева" беше нещо първо плодове и зеленчуци няколко, после само зеленчуци, зеленчукови супи и т.н. Помня само че периода на захранване беше равен на дните "гладуване"
Ааааа, това хич не те оправдава Twisted Evil . Аз точно така отслабнах - с яко кърмене и никакви диети. Ядях често , но по малко и основно плодове и салатки + много течности. Ефектът е "УААААУ!" Laughing

Малчо, де да имахме късмета всички да сме като теб, но има много жени които наддават по време на кърмене и всичко се дължи не толкова на неправилно хранене колкото на нарушен хормонален баланс Sad

# 56
  • София
  • Мнения: 1 831
Ето го захранването:

ПЪРВИ ДЕН:
На вечеря – вместо плод – домат.
ВТОРИ ДЕН:
Сутрин    – чай с мед и лимон
Преди обяд    - плод
Обяд       – домат и краставица + пасиран ½ картоф
След обяд    – плод или чай
Вечеря    – настърган морков и зеле + пасиран ½ картоф
ТРЕТИ ДЕН:
Сутрин    – чай с мед и лимон
Преди обяд    - плод
Обяд       – Зеленчукова постна супа без сол и мазнина /картоф, морков, зеле, домат/
След обяд    – плод или чай
Вечеря    – зелена салата с краставица и лимон  + варен картоф
ЧЕТВЪРТИ ДЕН:
Сутрин    – чай с мед и лимон
Преди обяд    - плод
Обяд       – Зеленчукова постна супа без сол и мазнина+1 лъжичка кисело мляко като застройка
След обяд    – плод или чай
Вечеря    – зелена салата с пресен лук, краставица, копър и лимон + постна супа.
ПЕТИ ДЕН:
Сутрин    – чай с мед и лимон
Преди обяд    - плод
Обяд       – Зеленчукова постна супа без сол и мазнина+1 лъжичка кисело мляко като застройка + няколко хапки черен пълнозърнест хляб
След обяд    – плод или чай
Вечеря    – Зелена салата с пресен лук, краставица, копър и лимон + постна супа + няколко хапки черен пълнозърнест хляб
ШЕСТИ ДЕН:
Сутрин    – чай с мед и лимон
Преди обяд    - плод
Обяд       – Салата краставици и лимон. Супа домати с ориз + сол + черен пълнозърнест хляб
След обяд    – плод или чай
Вечеря    – Салата зеле, моркови, копър и лимон + сол. Задушени зеленчуци + черен пълнозърнест хляб
СЕДМИ ДЕН:
Сутрин    – чай с мед и лимон
Преди обяд    - плод
Обяд       – Салата домати.Сандвич от черен пълнозърнест хляб с малко масло и сирене.
След обяд    – плод или чай
Вечеря    – Зелена  салата, краставица, лук, копър и лимон + сол и зехтин. Задушени зеленчуци + черен пълнозърнест хляб. Малко ядки.
ОСМИ ДЕН:
Сутрин    – чай с мед и лимон
Преди обяд    - плод
Обяд       – Салата. Задушени зеленчуци.
След обяд    – плод или чай
Вечеря    – Зелена салата с кисело мляко. Супа.Малко ядки.
ДЕВЕТИ ДЕН:
Сутрин    – чай с мед и лимон
Преди обяд    - плод
Обяд       – Салата. Супа леща. Хляб.
След обяд    – плод или чай
Вечеря    – Салата. Задушени картофи.Малко ядки.
ДЕСЕТИ ДЕН:
Сутрин    – чай с мед и лимон
Преди обяд    - плод
Обяд       – Салата. Постно готвено. Хляб.
След обяд    – плод или чай
Вечеря    – Зелена салата с риба тон. Хляб.

само да ви кажа, че е по-кофти от самото гладуване. Поне за мен:)

# 57
  • New Zealand
  • Мнения: 871
моми4ета, не издържах само на 100 гр слън4оглед( преди малко изядох и една бобена супа...ужас, май още от първия ден се провалих:(

# 58
  • New Zealand
  • Мнения: 871
моми4ета, не издържах само на 100 гр слън4оглед( преди малко изядох и една бобена супа...ужас, май още от първия ден се провалих:(

# 59
  • Мнения: 125
zdraveite mami 4eta 4eta i se ujasqvam o6te pove4e az ako znaete kooolko imam da svalqm 3 godini hormonalno le4ennie i bremennost sega imam da svalqm okolo 40 kg Sad((((((((((((( edinnstvennoto koeto mi pomaga e glad no me e strah ve4e ne sym sama predi gladuvah po20-30 samo na voda za pre4istvane i oslabvane no mi se vie6e svqt pyrvata sedmica i si po4ivah sega sys malkata ne moga da riskuvam a s drugo ne stava a kakto kazah te prolet 4uka na vratata lqto ide ko6mar #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт