Penny Dreadful (2014) TV Series

  • 23 873
  • 212
  •   1
Отговори
# 105
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Защото Ванеса така си мислеше

# 106
  • София
  • Мнения: 1 966
Прекрасен финал!
Преди малко изгледах последната серия и аз също останах шокиран, че това е края, но така е по-добре.
Поне за мен, много силен финален епизод.

Penny Dreadful ми беше особена слабост, която някой друг сериал няма как да замести - мрачната атмосфера, репликите, музиката - особена магия има в този сериал и като се замисля и 3те сезона носят различни усещания и емоции, които напълно си заслужават времето.

Признавам, ще ми липсва.

# 107
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Само като прочета името на сериала и чувам гласа на Ева Грийн в главата си  Heart Eyes

# 108
  • София
  • Мнения: 5 457
съвсем логично си свърши. то не я преследваха, не бе чудо. много я щат тази девойка, бе.
добре, че беше Джон Клеър, та да има нещо вълнуващо.
единствената серия, в която Ева Грийн беше на висота беше 4 серия от последния сезон. Перфектна.

# 109
  • Мнения: 6 352
И аз като Spring очаквах, че ще има много писано.
И като Tiffany - шок, ама и възмущение, пък и  Crying or Very sad. Защото наистина край, ама край - никаква надежда отникъде. Закопаха всичко и сложиха кръст и това е. Поне малко надежда да бяха оставили, за такива пристрастени като мен. (Да, определено се пристрастих, защото тази година изгледах всичките сезони накуп.) Ама то и логика няма - искат я, преследват я, добре; накрая на 2-рия сезон - с вещиците - нали се установи, че е създадена за деня, а не нощта. Като ще е за нощта - Итън да я беше убил, когато тя беше обладана и го молеше да я убие. Итън остава върколак - сам - какво ще прави без някакво друго подобно на него създание (каквото беше Ванеса). Дориан - добре, той си е живял така - ще си продължи ... няма какво да го мислим. (Чаровник беше признавам, погледът му ... толкова завладяващ, игрив.) Джон Клеър - как можа да не изпълни молбата на жена си? Щял да бъде чудовище - ами той вече е минал по този път и щеше да го наблюдава как се развива, да му помага да разбере кое е добро и да стане пак добър човек (детето). Той как успя да стане горе-долу същият, семейството му го прие, освен това външността винаги може да бъде променена към малко по-добро. Така де! Изобщо са го отписали този сериал и това е - гледахте, каквото гледахте, стига ви толкова!

# 110
  • София
  • Мнения: 27 020
Това бе един от най-великолепните сериали правени някога. Като атмосфера, като визия, игра, реплики. Жалко, че всичко приключи с три сезона и то така някак си недовършено. А и толкова мрачно и лошо завърши всичко. Не ми се искаше така. Но няма рейтинг и това е положението. А кастът е много скъп и няма как...

# 111
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Аз Ева Грийн съм я гледала почти навсякъде , където участваше, беше ми някак антипатична, но от този сериал съм просто запленена вече от нея и таланта й. Много ми харесва  Heart Eyes Heart Eyes

# 112
  • Мнения: 765
Привет!
Гледах миналата година сериала по HBO , но след като прекратиха договора си с Булсатком спрях да гледам и все отлагах да го тегля.Не,че е нещо сложно,ама по - удобно ми беше по ТВ,знаех кой ден и в колко часа и не изпусках епизод. Heart Eyes Та,както и да е.Искам пак да го гледам,но не знам до коя серия съм стигнала.

Може би някъде около серията,в която момичето на д-р Франкенщайн (забравих и името) отиде при Дориан Грей,после спеше с разни чичковци. Rolling Eyes

Ако ми помогнете,ще се радвам!

# 113
  • Мнения: 6 352
Анче, пробвай във vbox--а. Grinning

Не знам, не мога да повярвам, че е нямал рейтинг. А по принцип плануван ли е бил 4-ти сезон или си нямате понятие? Ако някой случайно гледа(попадне на) нещо подобно, много моля споделете и тук.  Praynig
Гледах "Западен свят", 1-та серия ... не ми хареса настроението, което ми създаваше на моменти. А и главната героиня така да се каже - ту ми е красива, ту ми е грозна ... но то какво искам от първа серия. (Да де, искам си Пенито, ама няма.  Sad )

# 114
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Анче, тук има описание на епизодите виж , кое ти е познато и тегли останалите

http://www.imdb.com/title/tt2628232/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2

# 115
  • Мнения: 765
Анче, тук има описание на епизодите виж , кое ти е познато и тегли останалите

http://www.imdb.com/title/tt2628232/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2

 bouquet bouquet bouquet

# 116
  • България
  • Мнения: 6 170
8,3/10  80 030 Това е рейтингът на сериала от IMDb.
За нисък ли се смята?

# 117
  • Мнения: 6 352
8,3/10  80 030 Това е рейтингът на сериала от IMDb.
За нисък ли се смята?

Ами никак! Онзи ден по ТВ-то случайно засякох пак последната серия ... и пак се ядосах от тъпия (за мен) край.

# 118
  • България
  • Мнения: 6 170
Направих си маратон- за два дни изгледах всички серии.
Ева Грийн е родена за тази роля. Heart Eyes
В някои моменти я гледах така-  Shocked.
Били Пайпър - никак не ми е симпатична, има някакво много просташко излъчване, но това я прави особено подходяща за ролята.
Краят беше логичен и го очаквах.
Перфектни декори, актьори и т.н.  Heart Eyes
   Разбира се, ако решат, доктор Франкенщайн може да съживи Ванеса.
Ще видим.  Grinning

# 119
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Странна беше Били, за мен си е Роуз от ДОктор Кой  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт