Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 49

  • 54 113
  • 760
  •   1
Отговори
# 45
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Wilenceto123,  със сиренето не е просто прегрешение, а спира процеса на ендогенно хранене, затова не се обвинявай, но реално започваш процеса отначало.
На мен днес ми е 6 ден и мисля, че съм влязла в ацедозна криза, много ми е отпаднало и се задъхвам дори само като говоря. Много ми е тъпо, но се надявам до утре да мине, че съм планилара нова офанзива на нивата.  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 0
Амиии здраве да е  Simple Smile Все пак 5 кг. до дсега са ОК ,аз едва сега започвам  Wink
А на теб бързо оправяне  Rolling Eyes

# 47
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Ауууу, този Гергьовден как се отразява на настроението ни... днес никой нищо не е писал.

А аз да ви се оплача - на Великден гладувах и не куснах ни яйца, ни козунак ни агнешкото задушено на майка ми. Вечра баба ми имаше рожден ден и беше направила пита и ярешко и да на казвам още какво. А баща ми като върл фен на Гергьовден днес беше поръчал агне на пещ. Обаче аз съм желязна.

Обаче ми беше много, ама много самотно.

Иначе днес засадих корнишончета, патладжани и моркови... ама то при мен докато дойде време за захранване и те корнишоните току виж, станали за ядене... Joy Joy Joy

# 48
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 756
Днес май всички сме в нарушение и затова гузничко си мълчим Joy.  Утре дори няма да се премеря, но ще правя лунната диета, вечерта съм на танци и се надявам да нормализирам всичко Hug.  Ще държа темата под око обаче  Wink.

# 49
  • Мнения: 33
Здравейте, днес ми беше трети ден плодуване. Много съм стриктна и се чувствам добре. Вчерашния ден не го отчетох - бях на папая в 10 и 14ч и на 2 банана в 6 часа., а днес бях на грейпфрути в 10, 14 и 18 часа.
Сутринта бях 69,9 кг при старт от 71,6. Нямам търпение да видя кантара утре сутринта след третия ми плодов ден Simple Smile
Обичам я тази диета  Two Hearts

Утре съм планирала да съм на банани, че ще ходя да се потя във фитнеса. newsm35

# 50
  • Попово
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен. не съм писала от събота,защото имахме проблем с интернета, но вече съм тука. Wink и да се отчета за 6,7,8 и 9 ден съм общо -1,400кг. общо за 9 дни -4,500кг. чуде се защо при мен става толкова бавно Thinking  #Cussing out вас като ви чета за това време сте свалили 7- 8кг. но няма да се отказвам продължавам упорито Simple Smile

# 51
  • Мнения: 33
Отчет:днес ден 4ти. Сутринта бях 69.4 кг. (старта е 71.6). Днес ядох по два банана (260-280 г на ядене) в часовете 10, 14 и 18. Чая с мед си пих в 8, 12, 16 и последния ще е в 20ч. Все още не чувствам глад. Бях и в фитнеса следобед и правих предимно кардио. Детоксикацията ми започна явно, тъй като днес забелязах, че езика ми е обложен леко.
За утре съм приготвила ябълки.  newsm39 eat

# 52
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Аз завършвам 8-ми ден успешно. Макар че килограмите не са ми самоцел, да се отчета и аз -  от началото до сега 5-6 килограма... но ако броя от 16 февруари, когато започнах цикъла гладувания, са точно 20 кг. Но не гледайте от мен, аз и още 20 да сваля, няма да се свърша.

Нещо трудно започвам да си поемем дъх, прочистването (и съответно затлачването) през белите дробове ми причинява този задух вече второ гладуване, но този път ще го издържа докрай докато не премине.

Успех на всички ви!

# 53
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Добро утре. Аз качих 1 кг, но захранването нещо си го карам по моя схема, т. е н е гпазвам стриктно този път. На черешктие пак съм тук. Peace Успех на всички.

# 54
  • София
  • Мнения: 174
Здравейте,
От утре мисля и аз да се включа при вас като се надявам да откарам 10 дена плодуване. Освен сваляне на 4-6 кг искам и да си боря разширените вени. Знам че за това се иска повече гладуване но мисля да започна с 10 дена -  че принципно ми е слаб ангела.

# 55
  • Мнения: 33
.. но ако броя от 16 февруари, когато започнах цикъла гладувания, са точно 20 кг.

Колко дена плодува до сега, и колко време ти беше почивката между плодуванията?  newsm78

# 56
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Аз писах в началото, че не плодувам, а гладувам. Боря здравословен проблем, който изисква дълго строго водно или сухо гладуване.

Започнах с два дни плодове, след което минах на 10 водно и два дни сухо през втората половина на февруари. След това продължих със суровоядство и сухо гладуване по 36 часа седмично. В средата на април направих 4 дни сухо и сега съм 9-ти воден ден.

Давам тези дни САМО ЗА ИНФОРМАЦИЯ, не препоръчвам на никого, защото всичко е индивидуално и може да бъде опасно. Naughty

А за килограмите не е за пренебрежение фактът, че започнах от 97 кг, т.е. и сега има мегдан за сваляне бол. Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 1
Здравейте отново. Днес  ми е 4 ден захранване. Направих 7 дни плодуване. Тръгнах от 51.3 , а от 5 дни съм 48.7. Аз не съм и очаквала да сваля повече, защото свалям много бавно и задържам вода. Може би ако повторя след 15 дни ще има мога да сваля още 2.5кг. Незная още как ще се храня след захранването, защото леко ме наболява стомаха от салатите. Някой има ли опит с  храната  между периодите на режима?
 Приятно плодуване на всички!

# 58
  • Мнения: 33
Днес - ден 6ти. Вчера ми беше много трудно с тези ябълки, хем ги избирах да са сладки и пак ми беше едно кисело, едвам ги изкарах в 10 и в 14 ч. Последното ядене в 18 вече не можех да ги гледам и затова вместо тях изядох един грейпрут - 250г. Иначе си пих чая с мед стандартно в 8, 12, 16 и 20 ч. По-различното вчера беше, че към чая добавях и прясно изцеден лимонов сок.
Тази сутрин съм 68,7 (само -200гр) от предната сутрин newsm12 , вижда ми се малко. Продължавам днес на круши.

# 59
  • Мнения: 4 393
Здравейте, как стои въпросът със сушените плодове? Интересуват ме най-вече фурмите и смокините дали са режимни?

Общи условия

Активация на акаунт