Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 49

  • 54 101
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 750
Здравейте момичета,
За мен ден осми  - 100 гр., доста малко , на пък нали е минус Simple Smile. Нарязах преди малко един ананас, ама е ужасен, едва хапнах няколко парченца. Не знам какво става , но все по-рядко успявам да си намеря хубав ананас, а много го обичам. Този, който ям в момента на вкус не е развален , а мирише като такъв newsm78. Няма да си купувам повече Crossing Arms.
Приятна вечер.

# 751
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Здравейте и от мен. Започнах захранване. Главоболието не ми мина цял ден, като беше съсредоточено в дясната половина на главата- око, тил, чело. Сега се чувствам малко по-добре.
15 дни пак не е малко.Претеглих се сутринта и резултатът за тези 15 дни е 6.6 кг. като цяло е много малко, спрямо предишните ми резултати. но всеки път свалям по-малко и по-малко. Колкото толкова.

# 752
  • Sofia
  • Мнения: 26 591
не е малко,сега и на захранване още 2-3кг.и си е много добре даже
ще има ли нова тема?

# 753
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Да, така е. Peace

# 754
  • Мнения: 1 298
Здравейте, момичета  55
Никога не съм писала в тази тема, въпреки че съм правила плодуване няколко пъти, най-дългият от които ми беше 13 дена. Сега съм планувала да направя 20 дена, или поне 10, колкото издържа. Гладът и апетитът не ме плашат много, както и студа, най-големият ми проблем винаги ми е било главоболието....Ще си наложа да пия повече вода, дано не се появи този път. Килограмите ми в момента са около 73-74, при ръст 160 см. Просто напълнях по време на бременността, бях 86 кг. когато влезнах да раждам и така и не успях да ги сваля до по-малко. Надявам се сега да успея.
Радвам се на всички, постигнали резултати. Това, че тук се споделя е много мотивиращо Simple Smile
И така, понеже обожавам портокали, това ще бъде менюто ми днес - портокали, чай с мед и вода Simple Smile
Успешен и усмихнат ден на всички  Simple Smile

# 755
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 750
Добре дошла Катерина, желая ти успех.
За мен ден девети -500 гр. Не изпитвам никакъв глад, но да питам - зеленчуковия бульон в кой ден мога да приемам и той замества ли един от приемите на плод или се пие вместо чай? Какви зеленчуци мога да сложа?

# 756
  • Мнения: 1
Здравейте, мили дами!

На мене също ми е първи ден днес. От доста време практикувам плодуването и гледам поне веднъж годишно да плодувам.
katerina_girl, ще се движим заедно, и аз съм 160 см висока и тази сутрин тежах 77 кг.

Бобулина, бульона се пие от 10 до 20 ден по 1 чаена чаша в 19.00 часа. Приготвя се така: в 2 ч.ч. вода се сваряват дребно нарязани кубчета средно големи морков и картоф без сол и мазнина, като се сварят се прибавя суров магданоз, целина или копър, прецежда се и се пие само бульона. По желание може да се сложи лимонов сок.(по Емилова)

Момичета, приятен ден и дръжте се!

# 757
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Здравейте и от мен. Втори ден захранване и - 100 грама. Simple Smile Колко е вкусна зеленчуковата храна. Laughing

# 758
  • Мнения: 1 298
При мен първи ден върви успешно за сега, трудното обаче тепърва предстои - неяденето вечер .... Това ми е най-сложно, но ще го преживея, няма как.
Благодаря за топлото посрещане  Hug
Пожелавам ви спокойна и лишена от прегрешения вечер Simple Smile

# 759
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 750
Добре дошла и на теб Нат, ще го пробвам утре вечер, дано ми хареса. Благодаря  bouquet
Радвам се, че станахме повечко. Така ще можем да се мотивираме една-друга, за по-добри резултати. Аз не съм решила колко ще изкарам, колкото - толкова. Миналата година изкарах 20 дни, но последите 3-4 дни бяха кошмарни, затова реших за себе си да не си поставям срокове, а колкото мога, усетя ли, че не мога повече - захранване и готово Hug.
Джемма, ще пуснеш ли нова тема smile3525, ако ти се занимава разбира  се.

# 760
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Заповядайте в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт