Рефлуксна болест

  • 20 507
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 188
 Simple Smile   Hug

# 31
  • Мнения: 199
Всички сте прави - хем са нужни алтернативи, хем и човекът знае как да направи от тях поредния фалш!
Но нали затова тук си споделяме - да видим кой от какво е видял полза и къде е срещнал истински продукти, честни хора!? Слава на Бога, има още такива!

Ето, поинтересувах се, търсих, купувах, пробвах - сега вече си имам места, от които вземам определени храни и добавки.
Относно добавките - предпочитам всичко да купувам на прах, защото така виждам какво има вътре. Поне ги няма канцерогенните Е-та, които слагат като пълнители и оцветители.
Относно храните - там е по-сложно.
Относно белтъчната храна "Сириус-Д", която действително се оказва, че дава качествения белтък така, че да се усвои от организма - храната я водят лечебна, вече е хит на пазара, много производители (то и ментетата някой ги произвежда Wink), няколко професора (уж един я е създал Wink), много цени, най-различни...
Умувах, купувах, пробвахме с приятели, спрях се на едни, които са честни, следят си случаите да са истински, можеш да се консултираш с тях, продават на доста добри за клиента цени, продукта им работи - знам за познати, които вече видяха полза.
Е как да не ги публикувам с чиста съвест?!
http://sirius-d.biz/
Не е реклама, а инфо, понеже момичето, което е пуснало поста, се нуждае спешно да захранва майка си с качествени продукти - белтъчините са най-важните и най-дефицитни като качество.

# 32
  • Мнения: 199
Забравих да прибавя и още нещо важно за тежкото заболяване на майката - сребърна вода!
Много е важна при положение, че храната ни вкарва в организма много вредители, колкото и да я пием и обработваме топлинно. (Пример, стафилококът умирал при печене на 200 градуса 2 часа!)
Та, сребърната вода я вземам от аптека, ама се оказа, че продават няколко вида и... едната не работи, не действа!

# 33
  • Мнения: 15
Здравейте!Майка ми има поставена диагноза:Рефлуксна болест на стомаха.За сега медикаментозното лечение не дава резултат.Истинско мачение е. Искаме да опитаме с някакви хранителни добавки.Наскоро прочетох за Алое Вера и Сириус Д.  Знае ли някой нещо по въпроса.Ще сам много благодарна за всяко мнение.

Здравейте, в предишен мой пост вече споменах тук за ползите от алтернативната медицина конкретно за тази диагноза. Питах моята приятелка точно да ми каже какво е взела и от къде. Бързам да уточня, че не мога да кажа нищо, тъй като аз лично не съм изпитвала този продукт. Мисля да го взема за ставите, но още събирам отзиви. Тя казва, че се казва Сириус Д, широкоспектърна природна добавка, която й е помогнала и за нейния рефлукс. По нейни думи нямало нищо по-добро от това към момента на пазарската маса, че и под масата Simple Smile . Конкретно за продукта рече, че имало много дистрибутори, някакъв мини хаос било. Тя го поръчвала още от 2011 година от първия, мисля, че самия производител - http://www.sirius-d.com/ Правила е два -три курса за по месец два и споделя, че има поразителни резултати. В самия сайт докато ги разглеждат видях, че има доста събрани отзиви и за други диагнози, основно дегенеративни и автоимунни заболявания. Всеки може да види и сам да прецени за себе си, но дано алтернативната медицина да сработи и при вас. Поне тук няма химия. Успех!

Последна редакция: пт, 13 юни 2014, 17:07 от Van4eto33

# 34
  • Мнения: 199
 Thinking Хм!
Посоченият сайт е с мейл на името на професора-създател, а той няма такъв мейл! Имам телефона на професора, но не е сред обявените в по-горния сайт.
Да, може да е производител продавачът от сайта, ама на какво?! И ментето някой го произвежда, нали?
Много смело се е писал производител, единствен, оригинален! В такива винаги се съмнявам, както и в отзивите им, написани сякаш от една и съща ръка. Wink

# 35
  • Мнения: 15
 newsm78 Някаква конспирация се заформя тук, която определено не ми е по вкуса. В същите тези отзиви собственоръчно и моята близка бе изпратила такъв при това на професорската поща. Там се приемали писма , които се свеждат до знанието му. При необходимост се прави консултация по телефона, но професорът не бил длъжен с всеки да говори, за това и не искал да се публикува телефона му. Все едно създателят на аспирина, да си говори с всеки Simple Smile то къде ще му излезе края. Обадих се и питах, това ми отговориха. Поръчала съм аз за ставите и го пия от няколко дни - има ефект. Болките в колената, където имах намаляха, сякаш по-сигурно стъпвам и по-жизнена се чувствам. Иначе моята близка преди това я бяха свързали с момиче от Пловдив, младо на 26-27 години, което е закрепило рефлукса точно с добавката Сириус-Д. 

# 36
  • Мнения: 199
Това за професора хич не е вярно! Да, възрастен е, но се среща с хора. Има няколко човека, които са били явно около него, но сега работят от свое име и разправят, че професора не приемал, а само те му "предавали". По този параграф и аз не можах да отида цяла година при него. После се оказа, че тези "посредници" просто спекулират за да обират клиентите.
Но пък и... не ми направи добро впечатление личната среща с професора.

# 37
  • Мнения: 4
Здравейте!Пиша отново , защото съм в безизходица.След операцията на майка ми, и поставиха вече диагнозата -невроендокринен карциноид на стомаха.Рядък тумор , за който доскоро в БГ е нямало лечение -така ми казаха.Отстраниха целия стомах.Вече сме си вкащи.С всеки ден видимо ослабва , дори не може да се държи на краката.Захранвам я с кисело мляко,картофено пюре с извара , сокове. Давам и 50 мл алое разтворено с вода, сутрин на гладно 50 мл червено цвекло.Не знам дали бъркам. Има главоболие , тази сутрин и потече от носа кръв,въпреки, че кръвното налягане е нормално,  унася я на сън, по цялото тяло има сърбежи.Моля ви пишете ми, ако някой знае нещо.Тази седмица отиваме на химиотерапия ,а незнам дали ще я издържи

Общи условия

Активация на акаунт