Страсти- градините в София, кампания 2014/ 2015г.

  • 28 171
  • 782
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 193
освен да си отрежа краката за да сме с 10 точки и ние или да убия баща му.  Laughing
Ей такива начини за вдигане на точките почват да ми се въртят....

# 556
  • Мнения: 26
И ние сме aут....нaй-тъпото е че aко бях писaлa нa първо място другa яслa щяхме дa сме приети, но тaм до последно стояхa сaмо две свободни местa, a текущо незaписaните бяхa 11 и тъй кaто не сляхa местaтa aз не посмях дa рискувaм...
Чувствaм се кaто идиот Cry.

# 557
  • Мнения: 2 237
Ние с ММ мислим следния вариант: прехвърляне на майчинството на бабата. С парите да плащаме на детегледачка. Тя трябва да идва само за около 10-15 дни месечно, през другото време ММ си е у дома. Дали може така?  Thinking

# 558
  • Мнения: 26
До колкото знaм бaбaтa трябвa дa рaботинa трудов договор, зa дa и прехвърлиш мaйчинството.

# 559
  • Мнения: 2 237
Това има как да се уреди. И баща ми и брат ми имат фирми и могат веднага да я назначат.

# 560
  • София
  • Мнения: 478
Момичета, понеже писах и след първото класиране, когато не ни приеха, няма как да не споделя, че днес сме изтеглили шестица от тотото- класирали са ни за единственото свободно място сред общо седем деца, сами виждате какъв малък шанс беше, но след първото класиране, когато бяхме последни от всички явно сега имахме шанс! Направо не мога да повярвам!

# 561
  • Мнения: 2 237
Браво,честито !!! Много се радвам  Hug Една хубава новина да се чуе  Hug

# 562
  • Мнения: 83
Здравейте момичета,
И ние сме от неприетите, бяхме в гранична група с номер започващ със седмица, доколкото се ориентирам вече никакъв шанс. Продължаваме нататък....
Patita честито много се радвам,че има поне някой с добра новина  bouquet Hug

# 563
  • Мнения: 1 067
Момичета и ние извадихме късмет този път.Доста ще ни е неудобна градината, но пак по добре отколкото да не бяхме влезнали. Предния път на жребия номера ни започваше с 8, а сега с 1 Crazy. Благодаря на всички в темата, научих доста неща от вас  bouquet. Догодина пак ще минаваме през този ужас и от сега като се замисля ми прилошава #Crazy.
Успех на всички  bouquet. Дано дочакаме момента, в които ще избираме градината, не по това къде има шанс, а по много по различни фактори!

# 564
  • Мнения: 108
Не ни искат в кварталната ясла и това си е   Cry    Утехата е, че както и предполагах влезе с 5.0 т. в Долни Богров, така че явно ще се пътешества сутрин и вечер през половин София, но какво да се прави.......

Ri6i  Това за 23 СДЯ Ралица ли е? И аз я гледах до последно, даже за момент я писах на първо място и се разколебах именно заради несигурността на бройките. Ако не ме бяха забаламосвали от системата и  ми бяха отговорили още през деня точно и ясно, че бройките ще ги прехвърлят след 18,00ч. щях да я оставя първо желание. За това най-много ме е яд! Както и да е, минало вече Sad

Patitaamy_lee  честито  момичета   bouquet  бързо и лесно и да се адаптират дечицата и по-малко да боледуват   Hug

# 565
  • Мнения: 115
Здравейте, искам да попитам какво мислите за следното: детето Х.Б.Д., което на 10.05 беше с 8.1 и беше с нас на томбола, днес е прието в градината с 8.2. Става въпрос за 41 ОДЗ Адам Мицкевич, където единствените допълнителни критерии са за район на местоживеене и брат/сестра. Изведнъж детето се е сдобило с братче в същата градина за 2 седмици?!?

# 566
  • Мнения: 108
Възможно е да са приели братче или сестриче на предното класиране, което  се е записало успешно и сега му носи допълнителна о,1т.  Simple Smile

# 567
  • Мнения: 115
Ми не - няма друго дете със същите презиме и фамилия от предишното класиране. Дали да не пиша на обратна връзка на сайта?

# 568
  • Мнения: 344
Възможно е братчето/сестричката да е било/била прието на предходни класирания, но семейството да не е имало адресна регистрация в Общината. Сега, за 2 седмици са го направили, и ето +0,1т.

# 569
  • Мнения: 361
Здравейте,
след цяла година висене на опашка най-накрая приеха дъщеря ми. Много се радвам. Имам един въпрос. Таткото е на трудов договор във фирма Х от повече от 6 години. Фирмата е със седалище в район А, но от 2 години е изпратен временно в друга фирма У в район Б. В ИСОДЗ съм записала, че работи във фирма Х, но район на месторабота Б. ( не ползваме точки) Въпроса ми е как да е формулирана бележката, че е във фирма Х, а полага труд в район Б. Втория ми въпрос е какво е това мокър печат. newsm78 Много се надявам някой да ми помогне, защото знам, че директорката реже при всяка грешка.

Общи условия

Активация на акаунт