Имате ли любовник и защо?

  • 41 433
  • 252
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3
Моето посещение във фитнеса беше продиктуване поради здравословни проблеми . Т.е наднормено тегло с което трябваше да се преборя , ниско самочувствие и депресия . Смяна на работното място в допълнение Натрупаха ми се доста неща и когато взех живота си в ръце чувствах се спокойна , имах положителен резултат от физическите натоварвания . Свалих освен доста килограми и години . Съпругът ми никога не е намеквал нищо по отношение на килограмите ми. Направих го заради собствените си нужди и потребности. Когато усетих ,че има привличане реших , че това е нещо нормално след първите 10 свалени килограми аз бях звездата там . Упорито преследвах целта си. В продължение на 8 месеца имаше само леки усмивки , шеги и закачки , които правеха тренировките още по -приятни.
Не съм търсила подобни авантюри и флиртове. Не съм имала и нужда от такова нещо. Много често мисля и обмислям ситуацията .
Дали аз ощетявам себе си или близките ми по този начин. Имам прекрасно дете , съпруг който обичам. Щастливо семейство със своите малки проблеми . В един момент се появява някой , който те кара да мислиш за него , да желаеш да се виждаш с него и да разговаряте на различни теми. За мен това не е просто един секс , който ми разнообразява ежедневието. Според мен ако сърцето не е задоволено , няма как да изпита удовоствието тялото.

# 211
  • Мнения: 46 571
Ето за такива подобни ситуации като тази при adelavladova2 говоря. Хора, които се срещат и след това продължават да се виждат във фитнеса, службата, семинарите и т.н.

Но това е породено от проблеми. Не е ли по-добре те да бъдат разрешени, вместо да си затварят очите?
Тя си е написала всичко - от една страна физическото отсъствие на мъжа й, който поставя работата пред семейството и така се отдалчават един от друг, и от друга, нейната депресия и ниско самочувствие.

adelavladova2, ако искаш да запазиш прекрасното си, както сама го определяш, семейство, решете проблемите си. Двамата - ти и мъжът ти. Намесата на чужди хора само ги задълбочава и в един момент всичко ще се срине.

# 212
  • Мнения: 205
Извънбрачният секс е норма, място за излишни дебати няма. Единствените нюанси са в мотивацията на мъж или жена да изневери. Като най-често срещаната причина е скуката в семейната спалня. Тези, които твърдят, че след N години с един и същ партньор все още изпитват същата тръпка като в началото най-вероятно лъжат лицемерно. Или не знаят какво е секс. Или и двете.

# 213
  • София
  • Мнения: 28 790
В никакъв случай не го отричам, но чак пък норма...  Stop

# 214
  • Мнения: 205
В никакъв случай не го отричам, но чак пък норма...  Stop

Броят на изневеряващите категорично го доказва. Поне сред мъжете. Не се сещам за мой приятел, който поне веднъж да не е изневерявал. Най-често им се случва с омъжени дами.

# 215
  • София
  • Мнения: 28 790
 Laughing А, броят на твърдящите го доказвал. Доообре  Sunglasses

# 216
  • Мнения: 205
Laughing А, броят на твърдящите го доказвал. Доообре  Sunglasses

Така е. Когато голяма група хора приема нещо за нормално то въпросното нещо е норма. Кое не разбра?

# 217
  • Мнения: 46 571
Не е норма. Най-обикновено мамене си е. Но пък за чистата съвест всеки си измисля оправдания  Peace
Има всякакви, включително и такива, които не изневеряват и при двата пола. Просто изневеряващите вдигат повече врява при скандали и хвалене, затова се набиват на очи Simple Smile

...Като най-често срещаната причина е скуката в семейната спалня. Тези, които твърдят, че след N години с един и същ партньор все още изпитват същата тръпка като в началото най-вероятно лъжат лицемерно. Или не знаят какво е секс. Или и двете.

Тя тази скука сама няма да се изпари, от вас зависи, но намесата на чужди хора не помага, по-скоро води до раздяла. Поне така като гледам около мен какво се случва... Но пък всичко опира до приоритети. Ако пред човека, когото обичаш, семейството с него и децата ви е по-важно да правиш страничен секс, вместо да вложиш тези усилия в разнообразяване на този в двойката, значи наистина си заслужава да се прави. Всеки сам решава  Simple Smile

Винаги съм ненавиждала началото на връзките... Има еуфория, да, но никога не можеш да се отпуснеш така, както с дългогодишен партьор и да правиш всичко, което искаш. Трябва време и диверие.

Така е. Когато голяма група хора приема нещо за нормално то въпросното нещо е норма. Кое не разбра?

Т.е. понеже голяма група хора хвърлят боклуци по улицата, то това нещо става норма?
Да бе  Laughing
Всяко решение е лично. Ако твоето е да вършиш зад гърба на партньора ти различни неща, не става дума само за изневярва, то това си е твое решение, не се оправдавай с чуждите Peace

# 218
  • Мнения: 205
Не е норма. Най-обикновено мамене си е. Но пък за чистата съвест всеки си измисля оправдания  Peace
Има всякакви, включително и такива, които не изневеряват и при двата пола. Просто изневеряващите вдигат повече врява при скандали и хвалене, затова се набиват на очи Simple Smile

...Като най-често срещаната причина е скуката в семейната спалня. Тези, които твърдят, че след N години с един и същ партньор все още изпитват същата тръпка като в началото най-вероятно лъжат лицемерно. Или не знаят какво е секс. Или и двете.

Тя тази скука сама няма да се изпари, от вас зависи, но намесата на чужди хора не помага, по-скоро води до раздяла. Поне така като гледам около мен какво се случва... Но пък всичко опира до приоритети. Ако пред човека, когото обичаш, семейството с него и децата ви е по-важно да правиш страничен секс, вместо да вложиш тези усилия в разнообразяване на този в двойката, значи наистина си заслужава да се прави. Всеки сам решава  Simple Smile

Винаги съм ненавиждала началото на връзките... Има еуфория, да, но никога не можеш да се отпуснеш така, както с дългогодишен партьор и да правиш всичко, което искаш. Трябва време и диверие.

Така е. Когато голяма група хора приема нещо за нормално то въпросното нещо е норма. Кое не разбра?

Т.е. понеже голяма група хора хвърлят боклуци по улицата, то това нещо става норма?
Да бе  Laughing
Всяко решение е лично. Ако твоето е да вършиш зад гърба на партньора ти различни неща, не става дума само за изневярва, то това си е твое решение, не се оправдавай с чуждите Peace

В началото на една връзка има повече страст отколкото интимност. После нещата се преобръщат. Страстта угасва, до момента в който не срещнеш човек, който кара сърцето ти да бие неравноделно, дланите ти да се потят, а слабините ти да потръпват. И после проектираш въпросното усещане в семейната спалня за да установиш, че някои неща със съпруга/съпругата вече няма как да са същите.

Аз не твърдя, че не е мамене. Защо се хващаш за това? Твърдя, че много хора изневеряват или лъжат, че не го правят. Също твърдя, че когато голяма група хора са постигнали консенсус относно дадено нещо, то въпросното нещо рано или късно се налага като норма. Ако ти изневеряваш на съпруга/съгпругата си но публично лъжеш и анатемосваш всеки изневеряващ, и ако милиони около теб правят същото, това изобщо не значи, че на тихия фронт изневярата не е норма.

И понеже ти си една примерна съпруга, която никога не е изневерявала, не бъди категорична в частта за това как влияе появата на трети човек. Ти собствено как разнообразяваш секса вкъщи? Или още не сте го докарали до там, че да има нужда от подправки?

# 219
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Много отегчен народ, много нещо... Да се чуди човек, защо изобщо влизате във връзки/брак.

# 220
  • Мнения: 46 571
Изневерявала съм, но не на човек, когото обичам. Има разлика Simple Smile усещанията ми бяха като твоите. Неприятно е. Затова не виждам смисъл да се седи в такива връзки.
Как разнообразяваме си е лично наша работа, всичко е индивидуално, няма общи правила за всички връзки.

А твоят връзка с каква продължителност е?

# 221
  • Мнения: 205
Изневерявала съм, но не на човек, когото обичам. Има разлика Simple Smile усещанията ми бяха като твоите. Неприятно е. Затова не виждам смисъл да се седи в такива връзки.
Как разнообразяваме си е лично наша работа, всичко е индивидуално, няма общи правила за всички връзки.

А твоят връзка с каква продължителност е?

Защо ти е било неприятно? Чувство на вина?

Нямам постоянна връзка. Срещам се различни жени.

# 222
  • Мнения: 46 571
Защо ти е било неприятно? Чувство на вина?

Не. Имам предвид, че не ми беше приятно да съм във връзка, която не ми удовлетворява всички нужди. Половинчата работа с една дума. За временно става, но омръзва.

Нямам постоянна връзка. Срещам се различни жени.

Ясно. Понеже обясняваше как е в началото и как после, реших, че имаш опит. Е, като намериш, когото трябва, ще разбереш, дотогава няма смисъл да говорим за неща, за които нямаш ни най-малка представа  Simple Smile

# 223
  • Мнения: 205
По дефиниця имането на любовник предполага отношения, които се различават коренно от тези със законен партньор. Най-малкото липсва ексклузивност. Не съм сигурен, че дори на теория е възможно да постигнеш абсолютно един и същ баланс в две паралелни връзки.

Имам опит. Имал съм връзки, които са били достатъчно дълги за да съдържат в себе си различни етапи на сексуално общуване. Отговорих ти какъв е статусът ми към днешна дата.

# 224
  • Мнения: 3
Връзката ми е от скоро 2 месеца . Чуваме се всеки ден по телефона , срещаме се по-рядко ако се засечем в залата,но и двамата знаем в кои часове и дни ходим да тренираме.
Бракът ми е от 12 години . Сексуалните отношения със съпруга ми не са се променили . Имах период , в който избягвах интимност , особено след като съм била вече с другия човек. Никога не е ставало въпрос за евентуално бъдешо развиетие на тази връзка.
И двамата сме наясно с това .
Дори той ми е спомнавал , че дълго обмислял какъв е риска , че той не желая среща за един два пъти и след това всеки по пътя си.
В продължение на две седмици миналия месец аз не бях на себе си , изпитвах угризения , както казах дори му казах ,че не мога така да живея , че ми е тежко . че е минало малко време и по-добре в началото когато няма някой засегнат , не сме привързани толкова един към друг , защото с времето нещата стават по-сложни. Намесват се чувства , които и сега съществуват разбира се .Пред себе си пирзнавам ,че изпитвам силна страст , желание да съм с него .

Общи условия

Активация на акаунт