Имате ли любовник и защо?

  • 41 407
  • 252
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 46 545
По дефиниця имането на любовник предполага отношения, които се различават коренно от тези със законен партньор. Най-малкото липсва ексклузивност. Не съм сигурен, че дори на теория е възможно да постигнеш абсолютно един и същ баланс в две паралелни връзки.

Ами аз всъщност останах с любовника си, съчатах всичко в едно, както се казва.
А колко се различават, зависи от човека до теб, от обстоятелствата около вас и от вас като двойка. В един случай важи едно, в друг друго.

Имам опит. Имал съм връзки, които са били достатъчно дълги за да съдържат в себе си различни етапи на сексуално общуване. Отговорих ти какъв е статусът ми към днешна дата.

За колко дълги връзки говорим? И какъв тип - такива, в които делите общ дом, имате деца и т.н. или необвързващи. Ако е второто, не говоря за такива.

# 226
  • София
  • Мнения: 28 690
Laughing А, броят на твърдящите го доказвал. Доообре  Sunglasses

Така е. Когато голяма група хора приема нещо за нормално то въпросното нещо е норма. Кое не разбра?

Първо, това, че някой твърди нещо, не означава, че въпросното нещо е вярно. Освен ако не си им светил винаги на всички, в което силно се съмнявам. Второ, аз не твърдя, че изневеряващите са изключение или малка бройка. Твърдя, че истинската бр. не се знае, следователно изневярата не може да се определи за норма.

ПП Не отричам изневярата. Не се заричам, че няма да го направя. Напротив, при определени обстоятелства е повече от възможно. Твърдя, че не може да се каже, че е норма.

# 227
  • Мнения: 205
По дефиниця имането на любовник предполага отношения, които се различават коренно от тези със законен партньор. Най-малкото липсва ексклузивност. Не съм сигурен, че дори на теория е възможно да постигнеш абсолютно един и същ баланс в две паралелни връзки.

Ами аз всъщност останах с любовника си, съчатах всичко в едно, както се казва.
А колко се различават, зависи от човека до теб, от обстоятелствата около вас и от вас като двойка. В един случай важи едно, в друг друго.

Имам опит. Имал съм връзки, които са били достатъчно дълги за да съдържат в себе си различни етапи на сексуално общуване. Отговорих ти какъв е статусът ми към днешна дата.

За колко дълги връзки говорим? И какъв тип - такива, в които делите общ дом, имате деца и т.н. или необвързващи. Ако е второто, не говоря за такива.



Бях семеен достатъчно дълго за да се брои за достатъчен опит.

# 228
  • Мнения: 46 545
Е, щом всичко е приключило, значи все пак съм права, че съветите ти водят до раздяла. Ако това е целта, действайте  Laughing

# 229
  • Мнения: 205
Е, щом всичко е приключило, значи все пак съм права, че съветите ти водят до раздяла. Ако това е целта, действайте  Laughing

Откъде знаеш защо сме се разделили?

# 230
  • Мнения: 46 545
Малко по-нагоре каза, че статусът ти в момента е: "нямам постоянна връзка". Значи сте се разделили, а защо точно, няма значение, при всички случаи е нерешен проблем. Даже може и да не сте разбрали какъв е или сте знаели, но не сте искали да го решите.

# 231
  • Мнения: 205
Факт. Но какво общо имат изневерите с моя статус?

# 232
  • Мнения: 15 379
Общото е, че екс-ката е разбрала за изневерите и те е изритала Laughing, според Човечето, де.

# 233
  • Мнения: 205
Общото е, че екс-ката е разбрала за изневерите и те е изритала Laughing, според Човечето, де.

Ясно. Остава да ми каже поради каква причина е решила, че изневерявам.
Ох, досадно е. Призовавам за малко повече гъвкавост в съжденията.

# 234
  • Мнения: 46 545
Общото е, че екс-ката е разбрала за изневерите и те е изритала Laughing, според Човечето, де.

Не точно.

Не умее да решава проблемите си в двойката, вместо вниманието му да е насочено към тях и решаването им, то е обърнато към изневери. Ако не промени това, ще си и остане с този статус.

# 235
  • Мнения: 205
Общото е, че екс-ката е разбрала за изневерите и те е изритала Laughing, според Човечето, де.

Не точно.

Не умее да решава проблемите си в двойката, вместо вниманието му да е насочено към тях и решаването им, то е обърнато към изневери. Ако не промени това, ще си и остане с този статус.

Абе, душа, къде в постовете ми дотук се похвалих с изневяра!? Изглеждаш грамотна и умна жена, айде малко по-сериозно. Бива ли да си толкова тесногръда?

# 236
  • Мнения: 46 545
Въобще не ме интересува какво правиш, коментирам позицията ти, че изневярвата е норма, гарантиран безоблачен брак е редовния секс, дори да не е с партньора.
За да защитаваш подобна позиция, би следвало да имаш опит, иначе са някакви празни приказки  Laughing

# 237
  • Мнения: 205
Въобще не ме интересува какво правиш, коментирам позицията ти, че изневярвата е норма, гарантиран безоблачен брак е редовния секс, дори да не е с партньора.
За да защитаваш подобна позиция, би следвало да имаш опит, иначе са някакви празни приказки  Laughing

И коментирайки внушаваш на аудиторията образ за мен, който подсказва, че начинът ти на разсъждение е... хайде, няма да му слагам етикет.

Факт е, че бракът ми започна да се скапва скоро след като престанахме да правим секс. Не съм представителна извадка, но подобна тенденция забелязах и при познати и приятели, които се разделиха/разведоха. Говорили сме си за тези неща.

# 238
  • Мнения: 46 545
Образът сам си го създаде Simple Smile
След всичките тези постове колко било нормално, се оказа, че никога не си го правил.
Ако те чете човек, ще рече, че иаш солиден опит в изневерите, че и в рецептата за дълъг брак го писа  Simple Smile а си само теоретик. М/у теория и практика има разлика, огромна...

Факт е, че бракът ми започна да се скапва скоро след като престанахме да правим секс. Не съм представителна извадка, но подобна тенденция забелязах и при познати и приятели, които се разделиха/разведоха. Говорили сме си за тези неща.

Да. Сериознен проблем е това и е повече от вероятно да доведе до раздяла. А как се опитахте да го решите?

# 239
  • Мнения: 205
Не ми се е налагало да изневерявам. Това не значи, че не бих го направил. Споделям наблюдения и мнение.

На въпроса ти няма да отговоря, твърде лично е.



Общи условия

Активация на акаунт